رفتن به مطلب

افزونه جلوگیری ار ارسال اسپم در نظرات

پست های پیشنهاد شده

من یه افزونه لازم دارم که یه کد کپچا رو توی اون تعریف کنم تا در هنگام ارسال نظر کاربر حتما اون نوشته تصویر رو وارد کنه (تصویری که خودم اون رو ساخته باشم)

لطفا اگه این افزونه وجود داره, بهم معرفی کنید

لینک به ارسال

تصویر رو خودتون بسازید؟

آره

میخوام یه تصویر بزارم که مثلا توی اون متن ABCD باشه و کاربر اون رو در کادر وارد کنه

لینک به ارسال

خب لازم نیست شما این تصاویر رو بسازید

کار افزونه های کپچا همین هست!

شما یک افزونه مرتبط نصب کنید، خودش کارها رو انجام میده.

لینک به ارسال

فکر نکنم یه همچین افزونه ای وجود داشته باشه ...

بهتره خودتون بنویسیدش...

لینک به ارسال

افزونه های کپچا هیچ کدوم کار نمیکنن

من یه چیزی میخوام که شبیه کپچا باشه و کاربر همه کشور ها بتونن اون رو تشخیص بدن و وارد کنن

اما ربات ها نتونن نظر ارسال کنن

لینک به ارسال

من دارم از SI CAPTCHA Anti-Spam استفاده میکنم مشکلی هم باهاش بر نخوردم!

https://wordpress.org/plugins/si-captcha-for-wordpress

لینک به ارسال

از کپچا استفاده میکنم

اما رباط ها روی سایت های انگلیسی زبان میتونن از این افزونه رد بشن و اسپم ارسال کنن

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

افزونه کپچای داکیا، یک جایگزین مناسب برای سرویس کپچای گوگل هست که نسخه اولش در استور پلاگین‌های وردپرس پابلیش شده. 

کار اصلی این کپچا تبدیل متون آرشیوی کتابخانه ملی ایران به متن هست که از طریق روش‌های مرسوم OCR امکان‌پذیر نیست. 

فرایند نصب و راه‌اندازی سرویس تنها با چند کلیک قابل انجام هست. 

اگه دوست دارید هم نیاز وب سایت وردپرسی‌تون به سرویس کپچا رو مرتفع کنید هم تو یک پروژه فرهنگی برای تبدیل اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مشارکت داشته باشید خوشحال می‌شیم از این سرویس کپچا حمایت کنید.

آدرس پلاگین: 

https://wordpress.org/plugins/dakyaco-recaptcha/advanced/

ضمنا تو نسخه‌های جدیدی که به زودی منتشر می‌کنیم قرار هست بخش نظرات و مناسب‌سازی برای ووکامرس رو هم اضافه کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...