رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

جدیدا سایتی با عنوان وردپرس پارسی که خودش رو با نام و دامنه ی شبیه وردپرس پارسی عزیز خودمون جا زده نسبت به انتشار غیر قانونی دو قالب از طراحی های قدیمی گروه دهکده طراحی اقدام نموده است که تعجب ما را بر انگیخته است . قالب سنا نیوز که در صدر قالبهای پر فروش دهکده طراحی است و بیش از یکسال از انتشار آن می گذرد را بدون تغییر نام برای فروش گذاشته است .

لینک فروش سایت قالب دزد

لینک فروش سایت دهکده طراحی

این سایت بی در و پیکر و بی نشان که حتی یک شماره تماس هم داخلش وجود نداره با کمال وقاهت و پررویی اقدام به دزدی این قالبها نموده و حتی یک دمو هم از قالبها برای مشتری ارائه نمی دهد.

باید همگی با این سایتها مبارزه کنیم تا حقوق ما را پایمال نکنند و در روز روشن به حرام خواری نپردازند.

ما اقدام قانونی را از طریق پلس فتا انجام می دهیم و پیگیر حقوق خود هستیم ولی از همه دوستان و طراحان واقعی سایت هم می خواهیم تا با شناساندن این دزدان اینترنتی تا وقتی که قانون جامعی برای کپی رایت در کشور ایجاد شود به ما کمک کنند.

به امید روزی که همگی به حقوق هم احترام بگذرایم چه همدیگر را بشناسیم یا نشناسیم...

لینک به ارسال

تلفنشون قلابیه...

نام مالک هم که به دردمون نمی خوره

تازه ایمیلی زدن و تهدید به انتشار رایگان قالبهای فروشی ما در سطح وب کردند.!!

وا عجبا؟ زحمتی که پاش نکشیدن دیگه.....

امیدوارم همه ما با ماهیت این نوع افراد پلید که به منافع همه طراحان وب ضرر می رسانند آشنا شده و به دیگران هم بشناسانیم.

لینک به ارسال

کافیه یکبار طعم یکی شدن رو بِچشید

فایل ورد زیر رو دریافت و بین دوستان به اشتراک بگذارید

http://s5.picofile.com/file/8150403984/copyright.doc.html

شکایت نامه در رابطه با فعالیت های غیرقانونی مارکت های ایرانی به پلیس فتا

لینک به ارسال

من که قبلا اینو فرستادم ولی فکر نکنم آب از آب تکون بخوره.

حرکت خیلی خوبیه ولی باید ما هم در سطح وب این سایتهای متخلف رو که با کمال وقاهت حقوق دیگران را به راحتی پایمال می کنند به همه بشناسونیم/

واقعا دیگه احساس می کنم توی هیچ کاری امنیت شغلی وجود نداره و کسی ازت حمایت و پشتیبانی نمیکنه

لینک به ارسال

از طریق فتا پیگیری کردیم و جواب دادن که باید طرح شکایت بکنیم.

طرح شکایت توی دادگاه کردیم و تو روزای آینده دست پلیس فتای شهرستان میدن واسه تحقق.

به زودی پیداش می کنن و سایتش رو فیلتر می کنن و احضار میشه>

لینک به ارسال

ایران ! تو ایران گیر میدن ! ما طرح اختصاصی با فایل PSD تحویل دادیم آب از آب تکون نخورد خودتو خسته نکن هیچی نمیشه ، با طرف حرف بزن توی انجمن های دیگه تاپیک بزن دیگران هم مطلع بشن ، اما دزد رو تو عنوان نزن حذف بشه ، یه چیز دیگه بزن آدرس سایتشو بزن ، مثلا بزن سایت wpparsi.ir قالب های جعلی میفروشد

لینک به ارسال

تشکر بابت همراهیتان

تازه بعد از چند روز راضی شدند که اسم قالب رو از سنا نیوز تغییر بدن ولی حاضر به تغییر گرافیک و طراحی قالب که کپی برابر اصل است نیستند. تازه تهدید هم می کنند که دیگه پیگیری نکنید و تاپیک نزنید چون ما خودمون طرح رو زدیم.

هر عقل سلیمی می داند که قالبی که یکسال از ارائه آن می گذرد وقتی در سایت wpparsi.ir که چند ماه از آن می گذرد قرار بگیرد معنیی جز فروش غیر قانونی آن ندارد.

ما تا آخر کارمون رو پیگیری می کنیم و هرچقدر هم هزینه کنیم از حق خودمون دفاع می کنیم و کوتاه نمی آییم تا درس عبرتی برای بقیه جعل کنندگان باشد

لینک به ارسال

قالبهای دیگه این سایت هم کپی برداری غیر مجازه مثل قالب اتحاد جنوب:

لینک قالب اتحاد جنوب توی سایت وردپرس پارسی

سایت واقعی اتحاد جنوب

دیگه قضاوت با خود شما

لینک به ارسال

سلام

منم با این موارد زیاد برخورد داشتم. چندین بار شده قالب اختصاصی برای مشتری طراحی کردم، بعد از یه مدت دیدم یه سری گذاشتن برای فروش!! که البته من تا جایی که تونستم برخورد کردم، حتی تو بعضی موارد شکایت هم کردیم و قابل پیگیری بود، ولی خب اینجور داستان ها وقت زیادی از آدم میگیره و آخرش هم هیچی!!

لینک به ارسال

آخه اگر قبول کنند که قالب ما را کپی کرده اند هم خوب بود. ولی در عین حال که همه چیز روشن است و حتی هدر قالب هم عوض نکرده اند،هرگونه کپی برداری را منکر می شوند.

حالا هم که پشت سر هم ایمیل زدن و تهدیدهای واهی می کنند...

دنیا عوض شده. به جای اینکه ما تهدید کنیم اونا تهدید می کنن.

ما هم دردمون مثل همه طراحای واقعی که از دسترنج خودشون استفاده میکنن همینه که لا اقل به قالبای اختصاصی که واسه مشتری طراحی کردیم رحم کنن تا فکر نکنن ما واسه فروش گذاشتیم

لینک به ارسال

ای بابا داداش :)

از همون روزی که خود ما ها ، بله من و تو و همه ی ایرانیان نسخه های رایگان internet download manager و حتّی همین ویندوزمون رو رو سیستمون نصب میکردیم باید از این فکر ها میکردیم :)

امروزم نمیتونیم شکایت کنیم!

چطور پول ما پوله پولِ خارجیا پول نیست؟ :)

این از حُسن های کشوری است که توش کپی رایت رعایت نشه...

لینک به ارسال

این آقای صاحب سایت وردپرس پارسی wpparsi.ir با وقاهت تمام ایمیل زدند و خواستند تا تاپیک رو حذف کنیم.

خوب برادر من اگر دفاعی دارید بفرمایید اینجا مطرح کنید تا دیگران هم قضاوت کنند.

لینک به ارسال

این آقای صاحب سایت وردپرس پارسی wpparsi.ir با وقاهت تمام ایمیل زدند و خواستند تا تاپیک رو حذف کنیم.

خوب برادر من اگر دفاعی دارید بفرمایید اینجا مطرح کنید تا دیگران هم قضاوت کنند.

داداش حقیقت برا همه روشنه

این یارو هم با دزدی هم خودشو بدبخت میکنه(از نظر سئو) و هم بد نام(از نظر اعتماد).

پس تو بدون هیچ ناراحتی کارتو بکن و شاد باش که کسی ازت کپی کرده! چون حتما خوب و بی نقص بودی دیگه.

راستی:میتونی به پلیس فتا هم گزارش بدی

ویرایش شده توسط وردپرس برای جهان فارسی
لینک به ارسال

به نظر من بدترین تنبیه برای این نوع سایتها معرفی اونها به گوگله که از نتایج حذف بشن ...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...