رفتن به مطلب

ویجت ها و منوها ایجاد میشن ولی قالب ندارن.

پست های پیشنهاد شده

من خودم شروع کردم به ساختن یک پوسته برای وردپرس. خودم فکر می کنم جایی باید کدی می نوشتم که ننوشتم.

ویجت ها و منوها ایجاد میشن ولی قالب ندارن. یعنی خیلی ساده به صورت لینک نشون داده میشن. در صورتی که ذاتاً داری رنگ و فرم هستند.

شما می دونید چه کار باید کرد؟

فکر کنم مشکل جاوا باشه.

اسلاید عکس هام هم نشون داده نمیشه

ممنون میشم اگه کسی کمک کنه :blink:

لینک به ارسال

برای خوندنش توسط وردپرس باید این کد رو به جای آدرس فابل css قرار بدید

کد کامل :

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />

این کد رو به جای آدرس فایله css قالبتون قرار بدید :

<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>

لینک به ارسال
برای خوندنش توسط وردپرس باید این کد رو به جای آدرس فابل css قرار بدید کد کامل :

ممنون. یکی از مشکلاتم با راهنماییت حل شد. یادم رفته بود دومین فایل css مو آدرس دهی درست کنم. ولی بقیه اش هنوز همونجوره

لطفاً یه نگاهی به سایت زیر بنداز

http://parniyan2.blg.lt/public_html

منوی آبی درست شد. ولی بقیه موارد هنوز همون شکلی اند.

فایل های .js چه جوری تو وردپرس عمل می کنند؟ فکر کنم هر چی هست زیر سر همین فایل هاست

لینک به ارسال

فایل های اسکریپت و بقیه فایل ها شما که شامل لینک وآدرس هستند مثل عکس ها رو باید قبل از آدرسشون یک کد اضاف کنید تا فراخوانی بشن

اینجوری :

<script src="<?php echo bloginfo('template_directory'); ?>/js/html5shiv.js"></script>

لینک به ارسال
فایل های اسکریپت و بقیه فایل ها شما که شامل لینک وآدرس هستند مثل عکس ها رو باید قبل از آدرسشون یک کد اضاف کنید تا فراخوانی بشن اینجوری :
<script src="/js/html5shiv.js">

اینا رو درست کردم. ببینید الان من مثلاً چند تا محل برای ویجت توی سایتم مشخص کردم. وقتی میرم یه ویجت (مثلاً دکمه فیسبوک) رو دانلود می کنم و توی اون محل قرار میدم هیچ قالبی نداره. فقط یه لینکه. اینکه دیگه مربوط به آدرس دهی نمیشه. یه مشکل داخلی داره که من نمی دونم چیه

بعضی وقت ها هم از این ارورها

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\wp-parsi-iran-weather\wp-parsi-iran-weather.php on line199

ویرایش شده توسط parniyan
لینک به ارسال

آقا مشکل حل شد. 2 تا اشکال داشتم. یکی آدرس دهی فایل های جاوا که درستش کردم. یکی دیگه هم مربوط می شد به کدهای ضروری فایل header.php که اونم درست شد. این کدها رو میذارم که بقیه هم ببینند.

<!-- شروع: کدهای زیر برای وردپرس ضروری اند -->

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS 2.0" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />

<link rel="alternate" type="text/xml" title="RSS .92" href="<?php bloginfo('rss_url'); ?>" />

<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 0.3" href="<?php bloginfo('atom_url'); ?>" />

<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />

<?php wp_get_archives('type=monthly&format=link'); ?>

<?php wp_head(); ?>

<!-- پایان: کدهای بالا برای وردپرس ضروری اند -->

ویرایش شده توسط parniyan
لینک به ارسال

این مواردی که گفتید هیچ کدام جز موارد ضروری در سورس نیستند اما وجودشون میتواند مفید باشد

البته wp-head لازم هست برای بسیاری از افزونه ها و فانکشن اما بقیه حذف هم کنید تداخلی ایجاد نمیکندد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...