رفتن به مطلب

جبران اشتباه خرید بک لینک

amirrobin76

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من چند ماه پیش اشتباهی انجام دادم و از حدود 10 سایت بک لینک خریدم..

اخیرا که متوجه اشکالم شدم میخوام بدونم میشه کاری کنم که گوگل اون هارو به حساب نیاره و درعوض من هم پنالتی نشم؟

از انقضا بک لینک ها 1 ماه یا کمتر مونده

آدرس سایت هم نیاز بود میذارم

لینک به ارسال

سلام ،

همیشه که مشکل پیش نمیاد و اگر تا اینجا چیزی نشده لازم نیست کاری انجام بدید ، میتونید برای اینکه طبیعی‌تر باشه خودتون هم به اون سایت‌ها لینک بدید ، مدت زمان زیادی هم که تا پایانش نمونده ، موردی نداره

لینک به ارسال

سلام ،

همیشه که مشکل پیش نمیاد و اگر تا اینجا چیزی نشده لازم نیست کاری انجام بدید ، میتونید برای اینکه طبیعی‌تر باشه خودتون هم به اون سایت‌ها لینک بدید ، مدت زمان زیادی هم که تا پایانش نمونده ، موردی نداره

ممنون

یعنی بعد حذف لینک ها احتمال داره بازم چیزی نشه؟

لینک به ارسال

اگر پنالتی بشید خود گوگل بهتون میگه چطوری بک لینک های غیر طبیعی رو از بین ببرید

ولی اگه میخواهید قبل از پنالتی جلوگیری کنید از این بخش میتونید

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links

بعد سایت قربانی خود را انتخاب کنید تا وارد فرم حذف بک لینک شوید

لینک به ارسال

اگر پنالتی بشید خود گوگل بهتون میگه چطوری بک لینک های غیر طبیعی رو از بین ببرید

ولی اگه میخواهید قبل از پنالتی جلوگیری کنید از این بخش میتونید

https://www.google.c...s/disavow-links

بعد سایت قربانی خود را انتخاب کنید تا وارد فرم حذف بک لینک شوید

ممنون من هم سوال بعدیم همین بود که اگه قبل پنالتی(شاید)خودم لینک های خریداری شده رو گذارش بدم و طبق این www.1admin.ir/guide-to-avoid-google-link-penalty راه ها عمل کنم میتوونه که اثر منفی نذاره؟

لینک به ارسال

بله (البته بنابرگفته خود گوگل اگه میتونید بک لینک ها رو از بین ببرید بهتره که خود بک لینک ها رو از بین ببرید اما اگر دسترسی ندارید از ابزار معرفی شده کمک بگیرید)

لینک به ارسال

از همین مقاله‌ای که در یک‌ادمین توسط دوستانمون منتشر شده کمک بگیرید بهترین راه حل هستش .

لینک به ارسال

ببینید اگر شما به مشکل خوردید با از ابزار Disavow استفاده کنید ، اگر به مشکل نخوردید و توی قسمت manual actions وبمستر چیزی نبود فعلا دست نگه دارید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

نترس داداش منم یه دامنم با بک لینک به فنا رفت ولی سعی کن لینک طبیعی برا سایتت بزاری بک لینک اشتباهه محضه من که ضربشو دیدم دامنه 25هزار الکسا به فنا رفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...