mahdi120012

چرا باید تگ ها نو ایندکس باشن ؟؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

توی افزونه wordpress seo by yoast یه قسمت داره برای غیر فعال کردن ایندکس تگ ها

ایا این قسمت باید noindex باشه ؟؟

یعنی دیگه برچسبهای وردپرس توی گوگل اهمیتی ایجاد نمیکنه ؟؟

اگه نو ایندکس کنم تگ هامو دیگه برچسبهای سایتم توی گوگل نمایش داده نمیشن ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تگ ها ورودی به سایتتون میارن و بذارید ایندکس بشن.

بله اگه تیک رو بزنید دیگه توی گوگل ایندکس نمیشن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب پس چرا الان همه جا میگن که تگ ها نباید ایندکس بشن تا صفحه اصلی سایت بیشتر اولویت داشته باشه ؟؟

چند تا سایت معتبر خارجی هم همین رو نوشته بودن.

میخواستم از حرفه ای های این انجمن بپرسم تا مطمعن بشم

کسی هست جوابمو بده؟

ویرایش شده در توسط mahdi120012
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون صفحات ثابتی نیستند و نخواهند بود و بعدها ممکنه باعث خطا بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل اینکه میگن ایندکس نشه اینه که مثلا امروز گوگل میاد یه تگ رو ایندکس میکنه شما بعدش چند پست درون اون تگ مینویسید (خوب تا اینجا که مشکلی نیست)

یکی میاد سرچ میکنه تگ ایندکس شده شما رتبه گرفته روش کلیک میکنه چیزی که گوگل ایندکس کرده با چیزی که هست فرق داره و یک حس بدی به کاربر میده و درجا سایت رو می بنده (تجربه بد از موتورجستجوگر ) همین تجربه های بد باعث میشه که سایتتون کاهش رتبه پیدا کنه (گوگل همه هدفش تجربه خوب کاربر از جستجو هست)

اینکه میگن ایندکس نشه همینه ولی حتما فلو بشه چون نقش مهمی توی فهماندن موضوع یک مطلب داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان در بعضی موارد هم من دیدم که تگ در صفحه اصلی گوگل هستش اما صفحه اصلی خود سایت در صفحه سوم در واقع نمیشه دقیق گفت که تگ خوب نیست اما به هر حال هم حدی داره برچسب اگر زیاد باشه مشکل ایجاد میکنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان در بعضی موارد هم من دیدم که تگ در صفحه اصلی گوگل هستش اما صفحه اصلی خود سایت در صفحه سوم در واقع نمیشه دقیق گفت که تگ خوب نیست اما به هر حال هم حدی داره برچسب اگر زیاد باشه مشکل ایجاد میکنه

دلیل اینکه تگ ها خیلی راحت تر از سایر بخش ها رتبه میگیرن به دلیل تطابق کلمات کلیدی هست بررسی کنید می بینید که تطبیق کلمات کلیدی یه تگ از یه پست یا صفحه اصلی بیشتره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alireza.pir
      درود، در صفحه نمایش تگ سایت ما، مشکلی وجود داره، با ویژوال کامپوزر طراحی شده این برگه ها، ولی در صفحه تگ، به صورت همون کد های ویژوال کامپوزر نمایش میده:

https://tkado.ir/tag/کارت-پستال-سه-بعدی/

چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
    • توسط arya252
      سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟
      چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .
      ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    • توسط morteza_a
      با سلام خدمت اساتید
      چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
      http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
      در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.
      با تشکر
    • توسط askplove
      سلام دوستان عزیز
      اگر به این آدرس برید می بینید که سایت من متاتگ کلمات کلیدی نداره،و این به عنوان یه ضعف نوشته شده چیکار کنم درست شه کسی اگه بلده خواهشا راهنمایی کنه
      یه دنیا ممنونش میشم.
      سایت من
    • توسط masood1111
      سلام
      وقت همگی بخیر
      دوستان بهترین راه برای فیلتر کردن مطالب بر اساس تگ چی پیشنهاد می دید؟
      اگر قالب مجله ای باشه که باهاش کار کرده باشید و این قابلیت را داشته باشه که خیلی بهتر هست. منظورم اینه که همونجور که یه بلاک ایجاد می کنیم و مطالب فلان دسته را نشون میدیدم به همون صورت هم بتونیم یه بلاک داشته باشیم و مطالبی که تگ مورد نظر را خورده اند نشون بده.
      ممنون از همگی