رفتن به مطلب

مشکل در شماره گذاری صفحه بدون افزونه

پست های پیشنهاد شده

از وردپرس فارسی استفاده می کنم. کارهایی که در تاپیک آموزشی گفته شده بود رو انجام دادم ولی اگر تعداد پست ها در صفحه خواندن رو 10 بگذارم و 13 نوشته داشته باشم شماره صفحه 1 2 رو میزنه ولی به صفحه بعد نمیره و در هر دو صفحه همان 10 نوشته رو نشون میده.index.php و navigation.php navigation.phpindex.phpپیوست می باشد

لینک به ارسال

چک کنید کد

<?php wp_footer(); ?>

در فوتر هست یا نه اگر نبیود اضافه کنید و اگر بود خبر دهید

لینک به ارسال

چک کنید کد

<?php wp_footer(); ?>

در فوتر هست یا نه اگر نبیود اضافه کنید و اگر بود خبر دهید

قبل از</body> اضافه کنم؟

لینک به ارسال

یکبار دیگه هم از پیشخوان تعداد پست های هر صفحه را ذخیره کنید و هم پیوند یکتا را (فقط صفحات را باز کنید و روی کیک ذخیره بزنید )

در ضمن در header هم باید کد

<?php wp_header();?>

را داشته باشید

لینک به ارسال

<?php wp_header();?> رو که میذارم تمام صفحه میره. این رو دارم: <?php wp_head(); ?> تعداد پست رو کمتر کردم . اصلا دیگه شماره ای نشون نمیده.

برای پست ها هم showposts رو ننوشتم فقط id دسته رو دادم

لینک به ارسال

شماره صفحات رو نشون میده ولی به صفحه های بعدی نمیره. مشکل از کجاست؟همون مطالب صفحه اول رو نشون میده

لینک به ارسال

<?php wp_header();?> رو که میذارم تمام صفحه میره. این رو دارم: <?php wp_head(); ?> تعداد پست رو کمتر کردم . اصلا دیگه شماره ای نشون نمیده.

برای پست ها هم showposts رو ننوشتم فقط id دسته رو دادم

عذر می خوام اشتباه از من بود

<?php wp_head() ?>

این کد درسته

ببخشید و کد را چک کنید بعد نتیجه را بگید

لینک به ارسال

خواهش می کنم.من ممنونم که به اشکالاتم پاسخ میدید. این کد هست ، تشخیص اینکه چند صفحه هم هست درسته به تعداد نوشته هایی که دارم شماره صفحه اضافه شده ولی صفحه 2 رو که کلیلک می کنم همون صفحه اول رو نشون میده و شماره صفحه روی 2 میره ولی محتوای صفحه اول هستش

لینک به ارسال

این کد هست ، تشخیص اینکه چند صفحه هم هست درسته به تعداد نوشته هایی که دارم شماره صفحه اضافه شده ولی صفحه 2 رو که کلیلک می کنم همون صفحه اول رو نشون میده و شماره صفحه روی 2 میره ولی محتوای صفحه اول هستش

در فایل index.php پوستتون شرط مربوط به پست های وردپرس را پیدا نکردم.

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

شرط بالا را بعد از خط زیر اضافه کنید:

<"div class="content-left>

و همچنین باید در فایل single.php اضافه کنید.

لینک به ارسال
در فایل index.php پوستتون شرط مربوط به پست های وردپرس را پیدا نکردم.

شرط بالا را بعد از خط زیر اضافه کنید: <"div class="content-left> و همچنین باید در فایل single.php اضافه کنید.

اضافه که می کنم error میده.از pagenavi هم که استفاده کردم همین مشکل رو داره، تشخیص تعداد صفحات درسته ولی پست های بعدی رو نشون نمیده.در ضمن div مربوط به این قسمت post-product هستش . content-lef نیست

ویرایش شده توسط farnaz
لینک به ارسال

اضافه که می کنم error میده.از pagenavi هم که استفاده کردم همین مشکل رو داره، تشخیص تعداد صفحات درسته ولی پست های بعدی رو نشون نمیده.در ضمن div مربوط به این قسمت post-product هستش . content-lef نیست

فکر می کنم اشتباهی شده کد حلقه اگر نباشه سایت اصلا دیده نمی شه

فکر کنم ساختار کلی کدهاتون دست زدن نخواد

لوکاله؟

کارهای قبلی که گفته شد را درست انجام دادید

مثل دوباره بروز کردن ساختار پیوند یکتا و تعداد مطالب در صفحه

اگر انجام دادید و سایت هم لوکاله و باز هم مشکل بر جاست فایل قالب را زیپ کنید برام بفرستید چک کنم

لینک به ارسال

فکر می کنم اشتباهی شده کد حلقه اگر نباشه سایت اصلا دیده نمی شه

فکر کنم ساختار کلی کدهاتون دست زدن نخواد

لوکاله؟

کارهای قبلی که گفته شد را درست انجام دادید

مثل دوباره بروز کردن ساختار پیوند یکتا و تعداد مطالب در صفحه

اگر انجام دادید و سایت هم لوکاله و باز هم مشکل بر جاست فایل قالب را زیپ کنید برام بفرستید چک کنم

ممنونم. درست شد. کد دسته نوشته بودم و این باعث شده بود که لینک ها به درستی انجام نشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...