رفتن به مطلب

تغییرات در افزونه edd و افزونه پی لاین

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان.

من میخوام توی افزونه edd و افزونه ی edd for payline یه تغییرات کوچیکی بدم.قبلا هم یه نفر تاپیک زده بود در این مورد.اما من متوجه نشدم (کاملا ابتدایی هستم)

من میخوام بعد از اینکه خرید محصول انجام شد، بعد از بازگشت که کاربر اطلاعات پرداختش رو مشاهده میکنه (مثلا تاریخ؛ لینک دانلود؛ و ... ) در کنار کد تراکنشی که خود افزونه ایجاد می کنه، کد تراکنش پی لاین هم نمایش داده بشه.ولی نمیدونم چه تغییراتی توی افزونه بدم که نمایش بده.از سایت پی لاین هم پشتیبانی گرفتم.گفتن باید یه کوچولو برنامه نویسی بشه.(این تراکنش ها در دیتابیس وردپرس هم ثبت بشه)

اگه دوستان لطف میکنن این کار رو بکنن و یا راهنمایی بفرمایند (این مسئله مهم هست.چون فروشگاهم رو بر اساس این افزونه برپا کردم)

مورد بعدی هم اینکه اگه بشه همون کد تراکنش پی لاین رو در بخش جزئیات پرداخت در قسمت سابقه پرداخت افزونه edd نمایش داده بشه عالی هست.مثل تصویر زیر

اگه کسی هست بتونه کامل راهنمایی کنه معرفی کنید خواهشا.

دست همتون درد نکنه

post-8215-0-34530000-1415818919_thumb.jp

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه بخواهید این جزئیات خرید در ایمیل خریدار نشون داده بشه میتونید از قسمت تنظیمات ایمیل شورتکد {receipt_link} رو استفاده کنید ولی اگه میخواهید در قسمت سوابق خرید و جزئیات خرید این مشخصات رو مشاهده کنید میتونید از اکشنی خود Edd استفاده کنید :edd_payment_receipt_after_table

در صورت تمایل میتونم این کارو براتون انجام بدم. البته کار مشکلی نست خودتونم اگه کدنویسی بدونین میتونین انجام بدید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه بخواهید این جزئیات خرید در ایمیل خریدار نشون داده بشه میتونید از قسمت تنظیمات ایمیل شورتکد {receipt_link} رو استفاده کنید ولی اگه میخواهید در قسمت سوابق خرید و جزئیات خرید این مشخصات رو مشاهده کنید میتونید از اکشنی خود Edd استفاده کنید :edd_payment_receipt_after_table

در صورت تمایل میتونم این کارو براتون انجام بدم. البته کار مشکلی نست خودتونم اگه کدنویسی بدونین میتونین انجام بدید

آقا اگه کمک بکنید که من دستبوس شما هستم.

ممنون از شما.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...