رفتن به مطلب

ساخت لینک دانلود برای کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه وردپرسی ها از نوع پارسی !

بازم به به کمک و مشورتتون نیاز دارم !

من یک سری فایل دارم که روی هاست دانلود قرار داره و توی مطالبم لین دانلودشون قرار دادم ! میخوام فقط کاربرای ویژه بتونن دانلود کنن این فایل ها رو ! این بخش که لینک رو کابرای عادی نتونن ببین و فقط کاربرای ویژه بتونن ببینند رو انجام دادم و هیچی !

اما ی مشکلی هست الان ! اگه ی کاربر ویژه بیاد و لینک دانلود رو بده به ی کاربر عادی اونم میتونه دانلود کنه ! چه راه حل هایی برای جلوگیری از این سو استفاده پیشنهاد میکنین ؟

ی افزونه ایی که هر دفعه دانلود فایل رو زدیم ی آدرس جدید بسازه برای دالود ؟ لینک ی بار مصرف ؟ لینک زمان دار ؟ افزونه های دانلود منیجر ؟

این نکته رو بازم میگم فایل ها رو هاست دانلود هست !

ممنون از دوستان !

لینک به ارسال

یه راه حل به ذهنم میرسه ولی فکر کنم فشار زیاد رو سرور بیاره.

مثلاً شما میتونید تو هاست اصلی خودتون، یه فایل بسازید به نام download.php که توی این صفحه از کاربر یوزر و پس vipش رو بخواید و بعد اعتبارسنجی کنید، اگه درست، فایل رو با file_get_contents روی کلاینت کاربر دانلود کنید.

خواستید، بیشتر توضیح میدم.

فکر کنم بقیه دوستان راه حل بهتری داشته باشند.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

یه پلاگین 50 دلاری هست

تو توضیحاتش داره

Automatic Link Expiration (The encrypted link the buyer receives also gets expired after a configurable amount of time (eg. 12 hours) so the link doesn’t get passed around)

که البته خوب هزینش شاید براتون زیاد باشه

لینک به ارسال

سلام

یه پلاگین 50 دلاری هست

تو توضیحاتش داره

Automatic Link Expiration (The encrypted link the buyer receives also gets expired after a configurable amount of time (eg. 12 hours) so the link doesn’t get passed around)

که البته خوب هزینش شاید براتون زیاد باشه

ممنون ولی خوب افزونه های ووکامورس و esay digital downlaod کار همین افزونه که معرفی کردی رو میکننو رایگان هم هستن ! ولی نمیخوام سایت به صورت فروشگاهی در بیاد !

لینک به ارسال

توی اکثر سایت ها که دیدم یوزر و پسوورد خواستن برای دانلودش ، حالا چکار میکنن رو باید یه تحقیقی بزنی.

فکر نکنم چیز خاصی هم داشته باشه! آخه 90% سایت های دانلود فیلم ازش استفاده میکنن

لینک به ارسال

توی اکثر سایت ها که دیدم یوزر و پسوورد خواستن برای دانلودش ، حالا چکار میکنن رو باید یه تحقیقی بزنی.

فکر نکنم چیز خاصی هم داشته باشه! آخه 90% سایت های دانلود فیلم ازش استفاده میکنن

احتمالا از اسکریپت های vip که روی هاست دانلود نصب میشه استفاده میکنن ! این راه خوبه خودمم تو ذهنم داشتم ولی میخوام با خود وردرس در صورت امکان ی همچین کاری بکنم !

قبلا یادمه افزونه WordPress Download Manager امکان رمزگزاری و محدودیت داشت یه تست بکنید

اره اینو تحقیق کردم داشت این چیزی که میخواستم ! ولی ی سوالی دارم ! فایل هایی که با این افزونه اپلود میشه تو کدوم پوشه آپلود میشه ؟ انگار یادمه اگه افزونه رو پاک میکردیم فایل ها دیگه نبود تو خود بخش اپلود وردپرس ی جورایی پاک میکرد ؟ اینطوریه ؟

لینک به ارسال

من خیلی وقت پیش استفاده می کردم یادم نیست تو لوکال هاست تست کنید ببنید کجا ذخیره می شن.اگر فرصت کردم افزونه رو نصب می کنم و تست می کنم ببینم کجا ذخیره می شن

نه پس نیازی نیست ! خودم تست میکنم ! ولی یادمه انگار با پاک کردن افزونه فایل های اپلودی این برنامه هم میپرید که خیلی بده اینطوری ! ی جورایی وابسته میشی به این افزونه تا وقتی که وردپرس رو داری !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...