رفتن به مطلب

راهنمائی در مورد نصب افزونه فرم ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام . من می خوام افزونه زیر و همچنین افزونه فرم سازهای شبیه رو نصب کنم . هر کدوم یک پیغام خطا میده

quform-wordpress-form-builder.zip

و نمیذاره من نصب کنم . می تونم ازتون راهنمائی بفرمائید . یا اگر میشه یک افزونه مطمئن برای فرم ساز به من معرفی کنید . با تشکر

لینک به ارسال

سلام . من می خوام افزونه زیر و همچنین افزونه فرم سازهای شبیه رو نصب کنم . هر کدوم یک پیغام خطا میده

quform-wordpress-form-builder.zip

و نمیذاره من نصب کنم . می تونم ازتون راهنمائی بفرمائید . یا اگر میشه یک افزونه مطمئن برای فرم ساز به من معرفی کنید . با تشکر

ممنونم دوستان . اما در زمان نصب پیغام زیر می‌آد .

PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

لینک به ارسال
ممنونم دوستان . اما در زمان نصب پیغام زیر می‌آد . PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

با عرض خسته نباشید . فرم تماس 7 خوشبختانه نصب شده . ممنونم . حالا دارم تلاش می کنم برای کار کردن با آن . تا الان که امکان نمایش اون رو پیدا نکردم .

لینک به ارسال

دوست من افزونه از 3 قسمت اصلی تشکیل شده قسمت سمت راست که اپشن های مورد نظر رو انتخاب میکنید مثلا فیلد متنی یا دکمه ارسال و........

در این قسمت افزونه در انتهای همان فیلد انتخابی 2 کد به شما میدهد که کد اول رو باید در قسمت سمت چپ صفحه قرار دهید و کد دوم رو برای اینکه بتوانید فرم رو در ایمیل خود دریافت کنید در قسمت زیرین قسمت اول که عرض کردم باید قرار دهید

در کل کد اول برای نمایش در سایت و کد دوم برای گرفتن مقادیر در ایمیل اگر سوالی بود در خدمتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...