رفتن به مطلب

مشکل در نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید.

من دفعه اولمه ک میخوام یه سایتو از صفر بسازم و برم بالا. هاست و دومین رو خریدم و با توجه به آموزش های موجود در اینترنت ، وردپرس را روی دایرکت پنل نصب کردم.ولی الان که صفحه اصلی سایت رو باز می کنم صفحه مربوط به وردپرس باز نمیشه و همون صفحه ای که قبل از اقدام به نصب وردپرس باز میشد الانم باز میشه. فایل های وردپرس را هم به public_html انتقال دادم ولی بازم نشد.فایل wp_config.php رو هم با وارد کردن نام و یوزر و پسورد دیتابیس سیوش کردم.آدرس سایت هم g-pipe.ir هست . اگر از استادان عزیز لازم بود بگید که یوزر و پسورد پنل رو بدم. ممنون بسیار زیاد.

لینک به ارسال

با سلام دوست من ببینید شیوه کار به این صورته که شما فایل زیپ ورد پرس رو در روت یا public_html اپلود میکینید و سپس انرا اکسترکت میکنید

سپس فایل هارا از داخل پوشه ورد پرس انتقال میدید به public_html و سپس اقدام به ساختن دیتابیس میکنید و در فایل wp_config.php یوزر و پسورد را در این فایل وارد میکنید و ادرس سایت رو میزنید و به قسمت راه اندازی ورد پرس هدایت میشوید / اگر به نتیجه نرسیدید با این ایمیل در ارتباط باشید تا مشکلتون رو حل کنم

info@designmagic.ir

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدید (:

احتمالا در حال حاضر در پوشه

public_html شما دوتا فایل index دارید

قبل از این‌که وردپرس رو داخل این پوشه منتقل کنید، محتویات‌ش رو حذف کردید؟

خود وردپرس فایلی به نام index.php داره، و وقتی هاستی می‌خرید توی همین پوشه مد نظر هم فایل به نام index.html هست ...

لینک به ارسال

این عکس فایل منیجر ، داخل public_html هست.کودوما رو باید پاک کنم ؟ یه سری دیگه فایل پایینتر هست که میدونم مربوط به وردپرس هستن.اینا که تو این عکس هستن کودومشون باید پاک بشن ؟

post-8259-0-72905000-1416150525_thumb.jp

ویرایش شده توسط general_raaam
لینک به ارسال

من روند کارو طبق همونی که گفتین انجام دادم . ولی هنوز پابرجاست مشکل.

آقا مهدی ، درست گفتین . یه سری فایل بود به نام cgi_bin و shtml.400 و اینا... میگین همشو پاک کنم ؟

تمام محتویات موجود در

public_html رو حذف کنید (فقط همین پوشه)

می‌خواید مطمئن شید اول از همشون به صورت یک فایل zip از خود پنل هاست بک‌اپ بگیرید بعد پاک کنید (:

---

کدوم عکس ؟

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال

ببینید هسته وردپرس سه تا پوشه اصلی داره به نام‌های wp-admin wp-content wp-includes

اکثر فایل‌های دیگه موجود در همین قسمت هم با wp شروع میشه غیر از index.php و xmlrpc.php ما بقی فایل‌ها رو هم حذف کنید

می‌تونید هم کلا همه‌ی فایل‌ها رو حذف کنید و دوباره فایل وردپرس رو اکسترک کنید

لینک به ارسال

وردپرس رو درست نصب (اولیه) نکردید

این آدرس رو ببینید

عکسی که از wp-admin قرار لود بشه لود نشده

wp-admin/images/wordpress-logo.png

لینک به ارسال

این مشکل بارها در انجمن مطرح شده

با این عنوان جستجو کنید 500 internal server error

آموزش انگلیسی برای رفع این مورد اول دوم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...