رفتن به مطلب

لینک ورودی

پست های پیشنهاد شده

احتمالا همه ی شما با پیوندهای ورودی آشنا هستید.صحفه کوچک که در پیشخوان شما است.خوب سوال من اینجاست که چگونه می توان همزمان از دوتا سایت پیوند ورودی گرفت.اگر نمی شود کد صحفه ی پیوندهای ورودی را می خواهم که یکی دیگر مثل آن درست کنم.

لینک به ارسال

شما میخواین مطالب یک یا چند سایت دیگه رو در سایتتون نمایش بدید؟

----

شما کلا موقع ایجاد تاپیک ها به بخش دقت نمیکنید؟ ;)

لینک به ارسال

نه.من منظورم این است که این پیوند های ورودی سایت که تو پیشخوان هستند آخرین اخبار سایت را بر اساس فید نشان می دهد.حالا من می خواهم از دو تا سایت اخبار را دریافت کنم.گفتم فکر نکنم بشود با همان پیوند های ورودی فید یک سایت را نشان داد برای همین می خواهم بدانم چگونه می توان یک صفحه دیگر مثل همون پیوند های ورودی تو پیشخوان درست کرد تا از یک سایت دیگر فید دریافت کنم.

لینک به ارسال

توی پیشخوانسه تا آر اس اس خوان داری دو تاش وردپرس فارسی رو نمایش می ده یکیش هم پیوندهای ورودی هر سه هم قابل ویرایشند وقتی روی بخش تایل می روی کنار فلشی که ظاهر می شه پیوند پیکربندی هم مشخصه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...