رفتن به مطلب

مشکل با دامین و هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام .همین العان یه هاست و دامین گرفتم ولی وقتی میخوام وردپرس رو نصب کنم ادرس سایت باز نمیشه.چکار کنم؟؟

لطفا کمک کنید

FARSIZABAN.IR

لینک به ارسال

راستی یه سری فولدر داخل فایل مننجر هست

_private

_vti_bin

_vti_cnf

_vti_log

_vti_pvt

_vti_txt

cgi-bin

images

اینارو چیکار کنم؟

لینک به ارسال

آی آر سریع تایید میشه ( بستگی به اون فرد تایید کننده داره ، که باشه یا نه )

شما دی ان اس ها رو تنظیم کنید که اون فردی که باید تایید کنه هم دامین و هم دی ان اس رو هم زمان تایید کنه

ولی ماکزیمم یکی دو روز طول میکشه ( واسه من چند ساعت بیشتر طول نکشید )

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

مطمئنین دامنه ثبت شده؟ دامنه‌های ir بعد از ثبت هم زمان بیشتری نسبت به دات کام و... زمان برای ست شدن نیاز دارن.

لینک به ارسال

اگه دامین شما اینه FARSIZABAN.IR ؟

هنوز ثبت نشده که .

بعد از ثبت از طریق سایت intodns.com از ست شدن دامنه تون مطمئن بشید .

لینک به ارسال

همونطور که دوستان گفتند

اول دامنه را می خرید بعد یک کد دریافت می کنید و می رید به nic.ir و با آن کد لاگ این می کنید و بعد آدرس های دی ان اسی رو که موقع خرید هاست بهتون دادند رو در فیلدهای مربوطه می نویسید و ذخیره می کنید و بعد از 24 تا 48 ساعت می رید سراغ نصب وردپرس

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

مطمئنین دامنه ثبت شده؟ دامنه‌های ir بعد از ثبت هم زمان بیشتری نسبت به دات کام و... زمان برای ست شدن نیاز دارن.

همونطور که دوستان گفتند

اول دامنه را می خرید بعد یک کد دریافت می کنید و می رید به nic.ir و با آن کد لاگ این می کنید و بعد آدرس های دی ان اسی رو که موقع خرید هاست بهتون دادند رو در فیلدهای مربوطه می نویسید و ذخیره می کنید و بعد از 24 تا 48 ساعت می رید سراغ نصب وردپرس

هاست و دامین را از یه شرکت خردیم و فکر کنم خودشون انجام داده باشن چون آدرس های دی ان اس رو به من ندادن

ویرایش شده توسط @milad
لینک به ارسال

هاست و دامین را از یه شرکت خردیم و فکر کنم خودشون انجام داده باشن چون آدرس های دی ان اس رو به من ندادن

مالکیت شما بدون دسترسی به کنترل پنل دامین یعنی مستاجر بودن

از هرجا خرید کردید بخواهید که آی دی nic.ir رو بهتون بده و الا صاحب دامین نیستید

لینک به ارسال

ایمیل رو که چک کردم دیدم که خودشون برام یه نام کاربری فرستادن و گفتن که برم و اطلاعاتم رو ثبت کنم و من هم انجام دادم ولی هنوز هرجا اسم دامینم رو میزنم میگه ازاده :(

لینک به ارسال

یه نصیحت برادرانه .

هیچ وقت هاست و دامین رو با هم از یک شرکت نخر .

لینک به ارسال

منتظر باش هم برای لود سایت هم برای تموم شدن دوره و خرید دوباره دامین از جای دیگه

لینک به ارسال
داداش حالا که خریدم چیکار کنم؟

در تکمیل حرفهای آقا ایمان ، شما دسترسی کامل به پنل دامین رو خواستار بشید ، تموم دامنه های میتوانند توسط هر نماینده ای تمدید شوند به شرطی که به اسم خودتان باشد و دسترسی به پنل داشته باشید که در 99درصد موارد باید پنل به شما بدهند .

در مورد هاست هم به همین صورت .

لینک به ارسال

هر کسی که دامنه ir می خواهد باید در سایت nic.ir ثبت نام کند. برای این ثبت نام باید مشخصات کامل مثل شماره ملی و کد پستی و.... بدهد. بعد شناسه خودش در nic.ir را به شرکتی که می خواهد دامنه را ثبت کند بدهد یعنی nic handle را بگوید که نماینده بتواند دامنه را بنام خود خریدار ثبت کند. البته در پنل nic.ir هم شما باید اجازه دهید که نماینده ها بتوانند برای شما دامنه ثبت کنند و ....

راهنمای کامل

لینک به ارسال

داخل سایت nic.ir ثبت نام کردم و شناسه رو به سایت هاستم دادم و گفتن که تا 24 ساعت دیگه ثبت میشه

فقط یه سوال .من تا به حال با هاست پولی کار نکردم و فقط با هاست رایگان کار کردم

یه سری فولدر داخل فایل مننجر هست که توی هاست های رایگان نبود .اینارو چیکار کنم؟ و وردپرس رو توی همون صفحه اصلی اپلود و نصب کنم؟

_private

_vti_bin

_vti_cnf

_vti_log

_vti_pvt

_vti_txt

cgi-bin

images

لینک به ارسال

ربطی به رایگان و پولی نداره پنل ها متفاوته این پوشه ها هست و به شما هم کاری نداره فقط بعضی از پنل ها مخفیشون می کنند بعضی می گذارند در دسترس در واقع فایل های ftp و cpanel شما در این پوشه ها نصب شده بودند

شما فقط با پوشه ی public_html کار داری و هر پوشه ی جدیدی رو باید توش ایجاد کنی

و در ضمن اینکه nic.ir ثبت نام کردی درست چرا شناسه ات رو دادی به هاستت قرار بود برعکسش اتفاق بیافته یعنی جایی که دامین رو فروخته اشتراک بازکنه شناسه رو بده به تو

ای کاش بعد از این یه فکری برای عجولی بیش از حدت بکنی و بجای تایپیک مشکل تایپیک مشورت بزنی قبل از اینکه کاری رو انجام بدی و نه العان(الان سابق)!

لینک به ارسال

اخه اقا ایمان خودشون برام ایمیل دادن و گفتن این کارو بکنم منم انجام دادم

متن ایمیلشون این بود

با سلام

طبق قوانین سایت مرجع دامین آی آر NIC.IR وجود شناسه برای ثبت دامنه آی آر الزامی می باشد

برای ثبت دامنه ای آر به یک شناسه در ایرانیک نیازمندید

قابل ذکر است ما دامنه را با مالکیت صد در صد شما و کنترل پنل جهت مدیریت دامنه ثبت می نماییم

بعد از ساخت شناسه شناسه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت دامنه شما را ثبت نماییم

شما باید در قسمت مشخصه‌های آشنای شناسه خود دسترسی به ' همه ' یا ' نمایندگان ' را انتخاب نمایید تا بتوانیم دامنه را به نام شناسه شما ثبت کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال

شما فقط با پوشه ی public_html کار داری و هر پوشه ی جدیدی رو باید توش ایجاد کنی

اخه اون فولدر ها توی public_html هستن

اونارو پاک کنم اشکال نداره؟یا حتما باید فایل هامو کنار همونا اپلود کنم؟

ویرایش شده توسط @milad
لینک به ارسال

دوستان ایران نیک دامین رو تائید کرد ولی ادرس سایتو که میزنم چیزی نمیاد

به پشتیبانی هاست هم گفتم گفتن که باید صبر کنید تا ایران نیک دامین رو کامل ست کنه

مگه بعد از این که دامین فعال شد نباید سایت باز بشه؟

لینک به ارسال

اول دامنه ثبت میشه.

و بعد دامنه رو روی هاست ست میکنن.

بسته به سرعت عمل اونها داره. زیاد زمانبر نیست.

لینک به ارسال

سلام .دامین و هاست همین العان با هم ست شدن :)

فقط یه سوال.کنترل پنل دامین همونه که داخله ایران نیک هست یا چیز جدایی هست؟

لینک به ارسال

اخه اون فولدر ها توی public_html هستن

اونارو پاک کنم اشکال نداره؟یا حتما باید فایل هامو کنار همونا اپلود کنم؟

همه رو پاک کنید. مشکلی نیست. بخاطر این هست که frontpage extention که دیگه تاریخش گذشته روی سرور نصب هست. شما لازم ندارید و می توانید همه را حذف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...