رفتن به مطلب

مشکل با دامین و هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام .دامین و هاست همین العان با هم ست شدن :)

فقط یه سوال.کنترل پنل دامین همونه که داخله ایران نیک هست یا چیز جدایی هست؟

فقط و فقط همان هست. البته اگر از نمایندگی ثبت کرده باشی ممکنه از پنل کاربری اون ها هم بتونی مثلا dns تغییر بدهی.

لینک به ارسال

سلام الان که فایل ایندکس توی روت سایت شما نیست.فقط پوشه ها رو لیست می کنه .شما وردپرس رو هنوز نصب نکردید.

پکیج وردپرس رو در پوشه public_html آپلود و اکسترکت کنید.

لینک به ارسال

سلام الان که فایل ایندکس توی روت سایت شما نیست.فقط پوشه ها رو لیست می کنه .شما وردپرس رو هنوز نصب نکردید.

پکیج وردپرس رو در پوشه public_html آپلود و اکسترکت کنید.

نه داداش هنوز وردرس رو نصب نکردم .العان دارم یه سری اسکریپت دیگه نصب میکنم و وقتی که کامل شد وردپرسو نصب میکنم

لینک به ارسال

اخه اون فولدر ها توی public_html هستن

اونارو پاک کنم اشکال نداره؟یا حتما باید فایل هامو کنار همونا اپلود کنم؟

حوصله ات سر می ره اگر بیکار باشی نه؟

تجربه : در وب فقط به چیز هایی دست بزنید که می دانید چی هستند و باهاشون کاری دارید و الا منتظر انفجار باشید

در مورد فروشنده دامین اینکه فکر کردند تو نمی تونی خودت دی ان اس های دامین را ست کنی فکر عاقلانه ای بوده ولی به محض اینکه کارشون انجام شد برو روی nic.ir وارد شناسه ات شو و آدرس های ns دامینت همینطور مدت اعتبارش رو چک کن و همونجا یک گزینه هست که اجازه تغییرات را برای دیگری قفل می کنه اون رو هم بزن و دقت کن نوع مالکیت فردی باشه و در نهایت رمزت رو تغییر بده و بیا بیرون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...