kavoshgar

سایت با دابلیو لود نمیشود!

38 پست در این موضوع قرار دارد

درسته.

یک تست ساده انجام بدید.

در وردپرس نصب شده در زیر پوشه، در فایل wp-config، مشخصات وردپرس اصلی رو بزنید ببینید با www مشکل داره یا خیر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و وردپرس را با www وارد کنید.

یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پرمیشن ها را هم در هاست چک کنید فولدرها معمولا 755 باشند و فایل ها 644

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله. بعد از نصب افزونه ip filter این اتفاق افتاد. این افزونه رو غیرفعال هم کردم اما بازم درست نشد

علاوه بر اون من از افزونه های زیر هم استفاده میکنم:

ووردپرس ایمن

OSE Firewall

Limit Login Attempts

All in one SEO Pack

دیگر افزونه ها را هم غیر فعال کردید و تست کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
درسته. یک تست ساده انجام بدید. در وردپرس نصب شده در زیر پوشه، در فایل wp-config، مشخصات وردپرس اصلی رو بزنید ببینید با www مشکل داره یا خیر.

با www مشکلی نداره، یعنی دیگه اکسس دنای نمیده اما تو صفحه مرورگر چیزی نشون نمیده!

میتونید خودتون تست کنید

www.99999.dadashpoor.ir

پرمیشن ها را هم در هاست چک کنید فولدرها معمولا 755 باشند و فایل ها 644

تست کردم. کار ftpquota چیه؟ پرمیشنش باید چند باشه؟

در تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و وردپرس را با www وارد کنید. یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

دوستان توی پست های قبلی گفته بودن، تست کردیم، متاسفانه فایده ای نداشت :(

دیگر افزونه ها را هم غیر فعال کردید و تست کردید؟

کل افزونه ها رو هم غیر فعال کردم، اما بارم درست نشد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

اینکار را کسی نگفته بود ، کردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با www مشکلی نداره، یعنی دیگه اکسس دنای نمیده اما تو صفحه مرورگر چیزی نشون نمیده!

میتونید خودتون تست کنید

www.99999.dadashpoor.ir

احتمالا مشکل از دیتابیس نیست.

شاید با نصب وردپرس جدید مشکل حل بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینکار را کسی نگفته بود ، کردید؟

جواب نداد :|

احتمالا مشکل از دیتابیس نیست.

شاید با نصب وردپرس جدید مشکل حل بشه.

چندتا سوال:

اول اینکه میشه ووردپرس جدید رو تو ساب دامین پیاده سازی و سفارشی سازی کنم، بعد به شاخه روت انتقال بدم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

دوم اینکه چطور میشه کل سایت رو دانلود کنم رو سیستم که بعد از ساخت مجدد سایت، بتونم اطلاعات صفحاتش رو دوباره وارد کنم؟

سوم اینکه برای بالا بردن امنیت سایت چه کارهایی لازمه بکنم؟ مثلا یه جا خونده بودم که فایل wp-config رو به یه جای دیگه انتقال بدید. یه مرجع میخوام که تمام نکات امنیتی اونجا ذکر شده باشه. مرسی

ویرایش شده در توسط kavoshgar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امکانش هست کد کامل فایل htaccess موجود در روت و wp-admin را برای ما بنویسید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

امکانش هست کد کامل فایل htaccess موجود در روت و wp-admin را برای ما بنویسید؟

خیر :D

ویرایش شده در توسط kavoshgar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب نداد :|

چندتا سوال:

اول اینکه میشه ووردپرس جدید رو تو ساب دامین پیاده سازی و سفارشی سازی کنم، بعد به شاخه روت انتقال بدم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

دوم اینکه چطور میشه کل سایت رو دانلود کنم رو سیستم که بعد از ساخت مجدد سایت، بتونم اطلاعات صفحاتش رو دوباره وارد کنم؟

سوم اینکه برای بالا بردن امنیت سایت چه کارهایی لازمه بکنم؟ مثلا یه جا خونده بودم که فایل wp-config رو به یه جای دیگه انتقال بدید. یه مرجع میخوام که تمام نکات امنیتی اونجا ذکر شده باشه. مرسی

در مورد سوال اول بله هر موقع خواستين ميشه بعد در ديتابيس ادرس سايت رو عوض مي كنيد

براي سوال دوم شما از ديتابيس بك اپ بگير بعد از تمام فايلهاي وردپرست در هاست بك اپ بگير بعد هر موقع خواستي مجدد اپلودشون كن

در مورد سوال سومتون بايد بگم در مورد امنيت در انجمن بارها بحث شده به تاپيكهاي مربوطه رجوع كنيد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخوام کل فایلهای روی هاست رو پاک کنم و دوباره ووردپرس رو نصب کنم. فایل های .htaccess و .ftpquota رو هم پاک کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه فایلهای php + پوشه های wp-... + فایل htaccess رو حذف کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahsa98
      سلام دوستان. من از افزونه acf  برای نمایش برخی اطلاعات استفاده میکنم. ولی میخوام نمایش این اطلاعات رو یکم زیبا و منظم و مرتب کنم. مثلا تو یه کادر قرار بگیره، رنگشون تغییر کنه و ....
      میشه از شورتکد استفاده کرد؟ مثلا تو ویژوال کامپوزر یا صفحه ساز خود قالبم اون فرمی که میخوام رو بسازم بعد این اطلاعات رو نمایش بدم؟
       اگه نمیشه چطوری باید بهشون استایل دلخواهم رو بدم؟
      خواهش میکنم دوستانی که تواناییش رو دارن کمکم کنن خیلی کارم گیره
    • توسط mahsa98
      سلام دوستان. من میخوام صفحه جزییات محصول رو در ووکامرس سفارشی سازی کنم. تا حدودی موفق شدم ولی افزونه تخصصی برای اینکار هست؟
      و سوال مهم هم اینه که مکان دکمه افزودن به سبد خرید رو میخوام تغییر بدم. میشه راهنماییم کنین؟ به کد هم خیلی مسلط نیستم
      ممنون♥
    • توسط amirhosein-wp
      با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی
      بنده در حال طراحی قالب وردپرس هستم. مشکل بنده اینجاست که هنگام جستجوی ajax، فرایند بدین شکل است که صفحه تیره شده و نتایج به صورت باکس نمایش داده شوند. اما هنگام اسرول نتایج کانتنت صفحه اصلی که پشت نتایج قرار میگیره هم اسرول میشه، میخوام این اسکرول تا پایین فوتر بیاد و فووتر بعدش بچسبه به صفحه و دیگه اسکرول نشه. اگه انیمیشن بهتری هم سراغ دارید بگید بی زحمت تا پیاده سازیش کنم. کد های صفحه زیاده و لینک آنلاین پروژه رو براتون قرار دادم. سپاس فراوان.
      برای شروع عدد 3 را در فرم جستجوی هدر سرچ کنید.
      نامی کنترل
    • توسط sydvza
      سلام من دوتا لینک دارم میخوام در htaccess ساده کنم چطور باید این کار انجام بدم؟
      و چکار کنم که بعد تغییر ارور 404 ندهد.
      my-account/dashboard?pagename=upload&type=554
      products/woocommerce-theme/?tab=discussion
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟