d-t.c

گسترش بخش (بحث آزاد)

24 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

بدون هیچ مقدمه ای میرم سر اصل مطلب!

اقا واقعا من هیچ انجمنی به فعالی و خوبی اینجا ندیدم و هر جا رفتم و هر مشکلی داشتم بعد از دوماه به زور جوب ادمو میدن!

خب هر فردی هم که اینجاست غیر از مهارت در وردپرس و برنامه نویسی و... مهارت هایی دیگری هم مثلا در بحث اندروید یا هر چیز دیگه داره,خب وقتی اینجا این همه فعاله و افراد با استعداد و همه کاره در خودش داره چرا بخش های بیشتری رو برای بحث ازاد اضافه نمیکنید؟

وپیشنهاد من اینه که قسمت بحث ازاد رو یک بخش جدا قرار بدین و در اون بخش هایی مثل اندروید و هر چیزی که فکرتون میرسه قرار بدین.

خب اینم یه پیشنهاد بود که به ذهن من رسید. :)

شاد باشید!

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد خوبیه .

منم موافقم .

اندروید و iso باشه

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نیز به شدّت آنلاینم! مخصوصاً بخش های گرافیکی فکر میکنم به افزایش قدرت طراحیمون هم کمک کنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بنده میتونم در زمینه های پول الکتریکی (بیتکویین) و طرح استخراج اون کمک کنم

و مخصوصا در زمینه اندروید.

لطفا اگر مدیران موافق هستند دست دست نکنند و همین الان این کار رو بکنند.

ویرایش شده در توسط وردپرس برای جهان فارسی
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد اندروید و یا هر چیزی که مرتبط با وب نباشه مخالفم.

چون اینجا انجمن پشتیبانی وردپرسه و ممکنه که انجمن از موضوع اصلیش منحرف بشه.

اگه مدیران قبول کنن این کار رو انجام بدن (که قبول نمی کنن) نمیشه که دست دست نکنن و همین الان این کار رو انجام بدن چون این کار برنامه ریزی می خواد.

اما اضافه کردن بخش هایی مانند گرافیک و ... که مرتبط با وب هست می تونه مفید باشه که قراره این بخش ها در نسخه جدید انجمن و سایت وردپرس پارسی اضافه بشن.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد اندروید و یا هر چیزی که مرتبط با وب نباشه مخالفم.

چون اینجا انجمن پشتیبانی وردپرسه و ممکنه که انجمن از موضوع اصلیش منحرف بشه.

اگه مدیران قبول کنن این کار رو انجام بدن (که قبول نمی کنن) نمیشه که دست دست نکنن و همین الان این کار رو انجام بدن چون این کار برنامه ریزی می خواد.

اما اضافه کردن بخش هایی مانند گرافیک و ... که مرتبط با وب هست می تونه مفید باشه که قراره این بخش ها در نسخه جدید انجمن و سایت وردپرس پارسی اضافه بشن.

بله دوست عزیز حرف شما درسته ولی وقتی داشتم تاپیکو ایجاد میکردم همین تو ذهنم بود.

به خاطر همین نوشتم بخش (بحث ازاد ) رو گسترش بدن و توی بخش بحث ازاد مسایلی مثل گرافیک یا پیسی یا اندروید و یا هر چیز دیگه ای به ذهنشون میره بزارن.

بعدش هم من فقط یه پیشنهاد ساده دادم دستور که ندادم اینطوری سرکوب میکنید.

خب این بخش هم زده شده تا هر کس هر پیشنهادی داره بگه بلکم یکیش به درد خورد.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با این پیشنهاد هم مخالفم هم موافق! :D

ایجاد این نوع انجمن‎ها میتونه به بار علمی سایت اضافه کنه، همه دنیا که وردپرس نیست! :wacko:

اما از طرفی میتونه انجمن رو از مسیر اصلی خودش که پشتیبانی وردپرس و وردپرس پارسی هست منحرف کنه. :blink:

موفق باشید. :)

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعدش هم من فقط یه پیشنهاد ساده دادم دستور که ندادم اینطوری سرکوب میکنید.

من نظر خودم رو گفتم. قصدم سرکوب که نبود. :)

ایجاد این نوع انجمن‎ها میتونه به بار علمی سایت اضافه کنه، همه دنیا که وردپرس نیست! :wacko:

اما از طرفی میتونه انجمن رو از مسیر اصلی خودش که پشتیبانی وردپرس و وردپرس پارسی هست منحرف کنه. :blink:

منظور من هم دقیقا همینه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب میشه یه حد وسط گرفت

مثلا بخش بحث ازاد با زیر انجمن های (قناوری ای تی)(گرافیک) و.. باشه

در مثلا در اون قسمت ای تی هر سوال یا هر چیز دیگر در مورد گوشی و لپتاپ و اندروید و ویندوز و.. اونجا مطرح بشه.

البته دوستان این فقط یه پیشنهاده لطفا سعی نکنید منو ضایع یا سرکوب کنید

با تشکر

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای گسترش انجمن نیاز به افراد با توانایی بالا هست.همین الان پشتیبانی مربوط به خود وردپرس تعریف چندانی نداره.نیمی از مدیران نیستند!!!

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به عنوان زیرمجوعه داخل بحث آزاد می تونه قرار بگیره. طرح جالبیه. منم موافقم.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برای گسترش انجمن نیاز به افراد با توانایی بالا هست.همین الان پشتیبانی مربوط به خود وردپرس تعریف چندانی نداره.نیمی از مدیران نیستند!!!

مدیران نیستن!

ما که سعی میکنیم هرچی سؤال هست پاسخگو باشیم :D

فوق فوقش 2-3 تا تاپیک در 2 روز از دستمون در بره اونم چون تاپیک هایی هستن که وقت زیادی میبرن.

به هر حال بدون کمک تمامی مدیران هم میشه انجمن رو اداره کرد. چون هر کسی خدا رو شکر به نوبه ی خودش داره کمک میکنه

مثلاً ما ها سؤال های آسون تر و مدیران و استادان و برنامه نویسان دارن سؤال های سخت تر رو پاسخ میدن.

میدونین منم میدونم که ممکنه از بحث اصلیش جدا کنه!

ولی خب حیف که انجمن به این فعّالی که میشه به جرئت اوّلین انجمن تخصصی برتر ایران نامیدش فقط توی وردپرس خلاصه بشه!

همین الآنشم ما تاپیک هایی در مورد گرافیک ، زبان های برنامه نویسی مثل C# ، C++ ، IT یا خیلی چیزای دیگه داریم.

من دیدگاهم اینکه میتونیم توی بحث آزاد یه بسته فناوری جدید ارائه بدیم که در مورد گرافیک ، زبان های برنامه نویسی دیگه ، اخبار روز دنیا ، حتّی سرگرمی های فناوری باشه.

ولی خب از طرف دیگه سعی کنیم که زیاد از مبحث وب دور نشیم.

مثلاً نریم به عنوان مثال توی بحث آزاد بحث در مورد خوراکی ها بکنیم :D

همین الآنشم این هستا!

مثلاً توی قوانین بحث آزاد اینکه از غیر از فنّاوری صحبت نکنیم!

خب منظور ما اینکه فقط اینکار رو ساماندهیش کنیم.

به نظر من کار مثبتیه. (البتّه اگه واقعاً ساماندهی و هدفمند بشه :D)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من صبر کنیم تا نسخه جدید انجمن رونمایی بشه.

اگه بخش های مورد نظر رو نداشت اون وقت در موردش بحث کنیم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر منم بد نیست گسترش پیدا کند اما فکر میکنم هنوز زمانش نرسیده و کمی هم صحیح نیست

خیلی از استادانی که در انجمن هستند مسلط به زبان های مختلفی هستند و خوب میتونند کمک کند اما

1-فشار بیشتری به دوستان و استادان وارد میشود و یا تاپیک بی پاسخ میماند

2-این انجمن بر یک هدف هست که به معنایی وردپرس هست و اگر موضوعات مختلف قرار بدید مانند سایت های x و y یک بخش بیکار و غیر مفید میشود

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف شما درست و منم قبول دارم.

ولی خب این انجمن که رتبه خیلی خوبی داره و کاربران بسیار زیادی.

و پیشنهاد دوم من اینه که یک انجمن دیگه با هدف مثلا گسترش ایتی و یا گرافیک زده بشه تا کمکم مثل اینجا معروف و فعال بشه و نگران پاسخ تاپیک ها نباشید و قیتی انجمن زده بشه و در اینجا معرفی بشه خیلی زود تو گوگل بالا میاد و مدیرای خاص خودش رو پیدا میکنه

:)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید میشه بخش آزاد رو دسته بندی دار کرد اما کلی

مثلا بحث آزاد، وب، تکنولوژِی

اما خوب شاید وردپرس رو ببره تو حاشیه چون بهرحال اون بخش ها فعالیت بیشتر خواهند داشت

ولی اگر دوستان فعالی هستن که میخوان توی یک انجمن بازتر کار کنن میشه برای ایجاد یه انجمن خواهر تصمیم گرفت :)

روی یک دامنه جدا

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ببینید میشه بخش آزاد رو دسته بندی دار کرد اما کلی مثلا بحث آزاد، وب، تکنولوژِی اما خوب شاید وردپرس رو ببره تو حاشیه چون بهرحال اون بخش ها فعالیت بیشتر خواهند داشت ولی اگر دوستان فعالی هستن که میخوان توی یک انجمن بازتر کار کنن میشه برای ایجاد یه انجمن خواهر تصمیم گرفت :) روی یک دامنه جدا

اوّلاً که سلام!

ثانیاً که چرا خواهر ؟ مگه برادر چشه؟ :@

ثالثاً! بسم الله

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منتظر خواهر کوچوله وردپرس پارسی هستیم :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی اگر دوستان فعالی هستن که میخوان توی یک انجمن بازتر کار کنن میشه برای ایجاد یه انجمن خواهر تصمیم گرفت :)

روی یک دامنه جدا

به شدت موافقم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقدر خواهر خواهر نکنین!

یهو دیدین فیلتر شدیما :|

بگین برادر بسیجی :D

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
:D من الله توفیق برادر
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم اندروید نیازی نیست اضافه بشه اما میشه بخش های گرافیکی رو اضافه کرد یا بخش های دیگه که مربوط به وب باشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم اندروید نیازی نیست اضافه بشه اما میشه بخش های گرافیکی رو اضافه کرد یا بخش های دیگه که مربوط به وب باشه

موافقم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم همینطور. اما فکر می کنم برای شروع بهتره یه بخشی تحت عنوان گرافیک در انجمن باشه، نه صرفا در بحث آزاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری