رفتن به مطلب

مشکلی بسیار عجیب در تغییر خودکار پوسته‌ها!

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام

چند وقتی هست که به یک مشکل خیلی عجیب بر روی سایتم برخورد کردم. وقتی می‌خواهم پوسته‌ای را عوض کنم (به خصوص مدرن‌ها)، این تم‌ها بر روی سایت اصلا اجرا نمی‌شوند! در صورتی که همان پوسته را بر روی یک دیتابیس با دامین دیگر که تست می‌کنم، به درستی اجرا می‌شود.

در این باره خیلی سایت رو بالا و پایین کردم تا اینکه متوجه شدم پوسته‌ها به هنگام انتقال بر روی سایت، برخی از فایل‌ها را به دلخواه ادیت می‌کنه! مثلا فایل فانکشنی که حدود ۲۰ خط هست، ناگهان ۱۰ برابر می‌کنه و نه پوسته دیگه کار می‌کنه و نه در حالت پیش نمایش نشون داده می‌شه.

لطفا راهنمایی کنید که علاج این کار چیست و چطوری باید مانع تغییر در ساختار پوسته‌های نصب شده بر روی سایت بشوم.

لینک به ارسال

پوسته ها چیزی رو کپی نمی کنند بعضی از افزونه ها و اسکریپتهایی که اکثرا هم کرک شده و نسخه های رایگان یک اسکریپت تجاری هستند کدهایی را در فایل functions.php و نه هیچ فایل دیگه ای ذخیره می کنند که اگر قالب فعال باشه به کارش ادامه می ده و کاربر متوجه چیزی نمی شه (مگر ترافیکش رو دائم چک کنه و متوجه سرقت ترافیکش بشه) اما اگر قالب در حال اجرا نباشه موقع اجرای قالب با ارور هیدر تکراری مواجه می شه

1. اسکریپتها (افزونه ها - قالبها) ی کرک و نال شده را از سرور خود به صورت کامل حذف کنید

2. فایل functions.php قالب ها را به حالت قبل برگردونید

3. دسترسی فایل functions.php را 644 یا 444 بگذارید

نکته

بجز این فایل لازمه دسترسی فایلهای wp-config.php و htaccess را هم 644 یا 444 بگذارید ولی دسترسی باقی فایلهای php باید 666 و پوشه ها 755 باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...