رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت به وردپرس 4.0.1

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده بعد از آپدیت متوجه شدم خیلی از گزینه هایی که قبلا فارسی بوده به انگلیسی تبدیل شده

ضمن اینکه بعضی جاها شکل منوهای کنترل پنل به هم میریزه

البته اینم بگم که من نسخه فارسی شو بروز کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

بنده بعد از آپدیت متوجه شدم خیلی از گزینه هایی که قبلا فارسی بوده به انگلیسی تبدیل شده

ضمن اینکه بعضی جاها شکل منوهای کنترل پنل به هم میریزه

البته اینم بگم که من نسخه فارسی شو بروز کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر

من هم مشکل اول شما رو دارم . یعنی بعضی از تنظیمات پنل به انگلیسی تغییر پیدا کرده !!!

از بسته پارسی سازی هم استفاده میکنم اما تاثیری نداشته باز هم بعضی قسمت ها انگلیسی اند

لینک به ارسال

منم این مشکل رو داشتم محبور شدم پوشه languages ورژن قبلی رو جایگزین کنم با این کار فعلا مشکلم حل شده

لینک به ارسال

منم این مشکل رو داشتم محبور شدم پوشه languages ورژن قبلی رو جایگزین کنم با این کار فعلا مشکلم حل شده

یعنی تمامی قسمت های پنلتون مثل قبل فارسی شده ؟

لینک به ارسال

دوستان اگه راهی پیدا کردند اطلاع بدن

این مشکل خیلی از دوستانه

یه جوری حل بشه

ممنون

لینک به ارسال

دوستانی که از بسته پارسی ساز استفاده می کنن:

پوشه languages موجود در wp-content رو حذف کنید و پوشه languages موجود در بسته پارسی ساز رو در wp-content کپی کنید.

لینک به ارسال

اونهایی هم که از بسته پارسی ساز استفاده نمی کنن:

پوشه languages موجود در wp-content رو حذف کنید و فایل زیر رو دانلود و در wp-content آپلود و اکسترکت کنید.

wp-parsidate.1.3.5.zip

لینک به ارسال

این مشکل برای من هم اتفاق افتاده بود. لازم نیست فایل هارو کپی کنید. فقط افزونه پارسی دیت رو فعال/غیرفعال کنید حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...