رفتن به مطلب

ایجاد فرم ساده و کاربردی عضویت Register Profile در سایدبار وردپرس

پست های پیشنهاد شده

نام افزونه:WP Register Profile With Shortcode

توضیحات:

با استفاده از افزونه ایجاد فرم ساده و کاربردی عضویت Register Profile می توانید براحتی یک فرم عضویت را در سایدبار یا ستون کناری ایجاد کنید. از قابلیت های این افزونه می توان به انتقال یافتن redirect کاربر بعد از ثبت نام به صفحه مورد نظر اشاره کرد. همچنین دارای چند فیلد اضافی دیگر..

ویژگی ها:

– ایجاد فرم عضویت در سایدبار

نصب:

بعد از نصب و فعال سازی وارد تنظیمات شده و آن را بطور دلخواه سفارشی کنید.

صفحه افزونه:

http://wordpress.org/plugins/wp-register-profile-with-shortcode/

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من از افزونه WP Register Profile With Shortcode برای ایجاد فرم ثبت نام و لاگین استفاده کردم اما بعد از واردکردن شورت کدها به برگه های مذکور و رفتن به آدرس اون برگه ها هیچکدوم از فرمها نمایش داده نمیشه! بنطرتون مشکل از کجاس؟!

ضمنا شورت کدم رو هم در بخش متن برگه وارد کردم  :(

ممنونم میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

خیلی بده که وردپرس به صورت پیشفرض گزینه های ثبت نام و یا لاگین رو نداره. واسه همه چیز که نمیشه از افزونه استفاده کرد. من برای اضافه کردن دو گزینه ثبت نام و لاگین مجبورم که لینک شونو بگیرم و به قسمت فهرست ها اضافه کنم. نمی دونم این راه درستش هست یا نه اما بهتر از اینکه از افزونه استفاده شه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Worldpress گفته است :

خیلی بده که وردپرس به صورت پیشفرض گزینه های ثبت نام و یا لاگین رو نداره. واسه همه چیز که نمیشه از افزونه استفاده کرد. من برای اضافه کردن دو گزینه ثبت نام و لاگین مجبورم که لینک شونو بگیرم و به قسمت فهرست ها اضافه کنم. نمی دونم این راه درستش هست یا نه اما بهتر از اینکه از افزونه استفاده شه.

برای این کار نیاز نیست حتما از افزونه‌ها بهره بگیرید اگر با طراحی پوسته آشنایی داشته باشید خودتون می‌تونید چنین چیزی رو در سایدبار وردپرس جای بدین.

اگر هم بلد نیستین جست‌و‌جو کنید سایت‌های بسیاری آموزش این کار رو دادند

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، saraet گفته است :

دوستان کسی افزونه ajaxای جمع و جور برای لاگین و ثبت نام میشناسه؟

https://wordpress.org/plugins/login-with-ajax

https://wordpress.org/plugins/zm-ajax-login-register

• امتیاز 2
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، sushyant گفته است :

برای این کار نیاز نیست حتما از افزونه‌ها بهره بگیرید اگر با طراحی پوسته آشنایی داشته باشید خودتون می‌تونید چنین چیزی رو در سایدبار وردپرس جای بدین.

اگر هم بلد نیستین جست‌و‌جو کنید سایت‌های بسیاری آموزش این کار رو دادند

بله درسته اما حداقل بهتر نبود که این گزینه رو در قالب پیش فرض شون بگنجونن ؟؟ هر انجمن سازی همچین گزینه هایی رو به صورت پیش فرض میذاره. واقعا برام عجیب بود که چرا وردپرس اینکارو نکرده. من اصلا فکر نمی کردم وردپرس قابلیت ثبت نام داشته باشه. اخیرا با کمی جستجو فمیدم که ثبت نام هم داره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، Worldpress گفته است :

بله درسته اما حداقل بهتر نبود که این گزینه رو در قالب پیش فرض شون بگنجونن ؟؟ هر انجمن سازی همچین گزینه هایی رو به صورت پیش فرض میذاره. واقعا برام عجیب بود که چرا وردپرس اینکارو نکرده. من اصلا فکر نمی کردم وردپرس قابلیت ثبت نام داشته باشه. اخیرا با کمی جستجو فمیدم که ثبت نام هم داره.

وردپرس انجمن‌ساز نیست پس بهتره از این «هر» جدا بشه. هر کسی نیاز به چنین چیزی نداره که در پوسته گنجانده بشه. اگر یک بار به بخش تنظیمات در پیش‌خوان می‌رفتید با گزینه نام‌نویسی روبه‌رو می‌شوید نیاز به جست‌وجو نبود

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sushyant گفته است :

وردپرس انجمن‌ساز نیست پس بهتره از این «هر» جدا بشه. هر کسی نیاز به چنین چیزی نداره که در پوسته گنجانده بشه. اگر یک بار به بخش تنظیمات در پیش‌خوان می‌رفتید با گزینه نام‌نویسی روبه‌رو می‌شوید نیاز به جست‌وجو نبود

توضیح بنده دو پهلو بود. منظور بنده این بودش که انجمن ساز ها این گزینه رو دارن و برای cms ی مثل وردپرس بعید بود که به صورت پیشفرض این گزینه رو در صفحه اصلی نداشته باشه. نه اینکه وردپرس یه انجمن سازه!

به نظر من کاملا احمقانه ست که گزینه ی مهمی مثل ثبت نام وجود داشته باشه اما نخواد به صورت پیش فرض تو صفحه اصلی قرار بگیره یا اینکه بخواد با تنظیم گزینه ای فعال بشه. اصل کار اینه که اون چیزایی که وجود داره در ابتدا به نمایش در میاد و اگه کسی نخواست غیر فعالش می کنه نه اینکه از همون اولش غیر فعال باشه و بعد یکی بیاد فعال کنه. گرچه با فعال کردن اون آپشن همچنان هیچ گزینه ثبت نامی تو صفحه اصلی ظاهر نمیشه.

ویرایش شده توسط Worldpress
لینک به ارسال

sushyant

من افزونه  login-with-ajax  رو که گفتین نصب کردم اما وقتی شورت کد لاگین رو توی برگه ورودم میذارم برخلاف توقعم که فرم لاگین ای جکسی باز بشه فرم ورود میره توی برگه ورودم باز میشه. چرا ای جکسی نمیاد فرم ورودش؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...