رفتن به مطلب

عدم نمایش کادر تصویر شاخص بعد از آپدیت به 4.0.1

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.

بعد از اپدیت به نسخه جدید ما دچار یه مشکلی شدیم که ممنون میشم راه حلشو دوستان بگن بهمون.در هنگام ارسال نوشته کادری که مربوط به تصاویر شاخص هست دیگه نمایش داده نمیشه.میخواستم بدونم علتش از چی میتونه باشه؟چطوری حلش کنیم.

تصویر مربوطه ضمیمه شد

post-8248-0-49400600-1416866457_thumb.jp

لینک به ارسال

عجب

این نسخه جدید هم برای خودم و هم برای دوستان اینقدر مشکل عجیب داشت که کلا بخیالش شدم و به نسخه قبلی بازگشتش دادم و به شما هم پیشنهاد میکنم همین کارو کنید.

ولی اگر نمیخواید صبر کنید تا اساتید کد فراخوانی این بخش رو به شما بدن

لینک به ارسال

سلام

یه چک کنید ببینید کدش در functions.php قالبتون وجود دارد ، به صورت دستی آپدیت کنید به وردپرس 4.0.1 ببینید درست میشه.چون برای من چنین مشکلی نیست.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

عجب

این نسخه جدید هم برای خودم و هم برای دوستان اینقدر مشکل عجیب داشت که کلا بخیالش شدم و به نسخه قبلی بازگشتش دادم و به شما هم پیشنهاد میکنم همین کارو کنید.

ولی اگر نمیخواید صبر کنید تا اساتید کد فراخوانی این بخش رو به شما بدن

بله متاسفانه مشکلات عجیب غریبی گریبان گیرمون شده.چطوری میشه برگشت به نسخه قبلی؟مشکلی که پیش نمیاد؟

سلام

یه چک کنید ببینید کدش در functions.php قالبتون وجود دارد ، به صورت دستی آپدیت کنید به وردپرس 4.0.1 ببینید درست میشه.چون برای من چنین مشکلی نیست.

موفق باشید/.

یعنی میفرمایید برگردم نسخه قبلی سپس دستی آپدیت کنم؟دستی آپدیت کردن چطوریه؟فایلا جایگزین میشه تو سی پنل؟

بله کد هست اگر اشتباه نکنم باید این کد بوده باشه:

<? add_filter('manage_posts_columns', 'tcb_add_post_thumbnail_column', 5);
add_filter('manage_pages_columns', 'tcb_add_post_thumbnail_column', 5);[/left]

// Add the column
function tcb_add_post_thumbnail_column($cols){
$cols['tcb_post_thumb'] = __('تصاوير شاخص');
return $cols;
}
// Hook into the posts an pages column managing. Sharing function callback again.
add_action('manage_posts_custom_column', 'tcb_display_post_thumbnail_column', 5, 2);
add_action('manage_pages_custom_column', 'tcb_display_post_thumbnail_column', 5, 2);
// Grab featured-thumbnail size post thumbnail and display it.
function tcb_display_post_thumbnail_column($col, $id){
switch($col){
case 'tcb_post_thumb':
if( function_exists('the_post_thumbnail') )
echo the_post_thumbnail( 'admin-list-thumb' );
else
echo 'Not supported in theme';
break;
}
}
?>

لینک به ارسال

بله متاسفانه مشکلات عجیب غریبی گریبان گیرمون شده.چطوری میشه برگشت به نسخه قبلی؟مشکلی که پیش نمیاد؟

وردپرس چهار رو دانلود کنید و سپس پوشه های wp-admin و wp-includes را جایگزین کنید

لینک به ارسال

یعنی میفرمایید برگردم نسخه قبلی سپس دستی آپدیت کنم؟دستی آپدیت کردن چطوریه؟فایلا جایگزین میشه تو سی پنل؟

خیر لازم نیست این کارو انجام بدید روی همین 4.0.1 میتونید این کار را انجام بدید.

طبق این گفته عمل کنید

لینک به ارسال

سلام من هم آپ کردم اول مشکلاتی بود بعد از داشبرد خارج شدم کوکی ها را تمیز کردم دوباره وارد شدم و یک ریفرش زدم حل شد چیزی مهمی نیست نگران نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...