رفتن به مطلب

نشان ندادن لوگین ادمین سایت

پست های پیشنهاد شده

بنده مشکل ورود به ادمین سایت دارم اصلا صفحه لوگین رو نشون نمی ده یکی از دوستان گفته بود :blink:

----------------------------------------

شاید مرورگرت صفحه رو کش کرده به هر حال برای نصب دستی وردپرس بصورت زیر عمل کنید وارد هاست بشید تمامی پوشه ها به جزء wp-content و فایل wp-config.php رو پاک کنیددوست عزیز ممکنه فولدر های دیگه ای هم باشه که شما خودتون اضافه کرده باشید مثل پوشه انجمن یا پوشه های دیگه یا فایل هایی که نباید از روت هاستتون پاک بشن مثل sitemap.xml و sitemap.xml.gz که مربوط به سایت مپ هستندبعد از پاک کردن , نسخه جدید وردپرس رو برای آپلود زیپ کنید توجه داشته باشید که در وردپرس زیپ شده شما نباید پوشه wp-content و فایل wp-config.php وجود داشته باشه

---------------------------------------

اما مشکل حل نشد امکان داره دوستان بخاطر عوض کردن مسیر ادمین این مشکل به وجود اومده و با آپدیت کردن اون مسیر بهم خورده حالا نمی دونم چطور مسیر قبلی رو حالت قبل برگردونم افزونه stealth-login رو طبق آموزش هایی که در سایت های مختلف بود رفتم اما درست نشد که نشد راهی هست یه اموزشی همینجا بدید یا منبعی معرفی کنید چون من قبلا اولین بار با استفاده از یک مقاله قدیمی در یک سایت ادرس ورود ادمین رو عوض کردم اما به صورت دستی و خوب کار می کرد تا 4-5 ماه که دقیقا 3-4 هفته پیش با این مشکل برخورد کردم الان آدرس سایت رو یادم نیست هر چی هم سرچ کردم پیدا نکردم به خدا کلافه شدم یه راهی استادید جلوی ما بذارن افزونه wp-db-backup رو بک کاپ گرفتم اگر مشکلی که بالا دارم قابل حل شدن نیست یه آموزش بدید که چطوری حالا که backup گرفتم از اون استفاده کنم دوباره سایت وردپرسی رو راه اندازی و به حالت قبل ببرم و از این backup استفاده کنم

ببخشید که سرتونو درد آوردم واقعا دیگه راهی نداشتم جز مدد گرفتن از شما

ممنون :wub:

لینک به ارسال

برای کاری گفتید یکی از راه ها اینه که کد زیر را در htaccess قرار بدید

RewriteRule ^login$ http://yoursite.com/wp-login.php [NC,L]

در این کد login نامی است که در موقع ورود در آدرس بار دیده می شود و yoursite.com آدرس سایت شما برای برگشت به حالت قبل کافیست که این کد را از htaccess حذف کنید

البته این روش با به روز رسانی وردپرس آسیب نمی بیند

لینک به ارسال

برای کاری گفتید یکی از راه ها اینه که کد زیر را در htaccess قرار بدید

RewriteRule ^login$ http://yoursite.com/wp-login.php [NC,L]

در این کد login نامی است که در موقع ورود در آدرس بار دیده می شود و yoursite.com آدرس سایت شما برای برگشت به حالت قبل کافیست که این کد را از htaccess حذف کنید

البته این روش با به روز رسانی وردپرس آسیب نمی بیند

دوست عزیز این حرکت خیلی قدیمی بود و انجامش داده بودم اما درست نشد

لینک به ارسال

تا جایی که من می دونم htaccess خیلی جدید و قدیمی نداره

چیزی که شما مطرح کردید همونطور که گفتم نمی تونه از ری دایرکتی باشه که ایجاد کرده بودید چون اصلا این فایل در مجموعه وردپرس نیست که با آپدیت وردپرس تغییر کنه

اگر هم از راه دیگه ای اینکار را کرده باشید احتمال داره سیستم محافظ سایت آی پی شما را به عنوان هکر شناخته باشه و بلوکه کرده باشه

دستکاری لاگ این و ادمین جزو موارد حساس شده توسط وردپرس هستند

از کنترل پنل سایت می تونید آی پی تون رو چک کنید

یا مودمتون رو برای چند دقیقه از برق بکشید و مجدد وصل شید تا آی پیتون تغییر کنه و بعدا چک کنید (قبل از قطعی هم کوکی ها را پاک کنید و هم بروسر را ببندید )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...