رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

با سلام و عرض خسته نباشدید

بنده 2 روز قبل افزونه XML Sitemap Generator را به جدیدترین نسخه اش که همان 4.0.8 است آپدیت کردم . در وبمستر گوگل و در قسمت داشبود قبل از آپدیت بنده تقریبا 5100 مطلب submitted بود که از این مقدار در حدود 4950 مطلب ایندکس شده بود بعد از آپدیت افزونه چون یهو آمار سایتم افتاد و ورودی گوگل سایتم از 400 به 190 و امروز هم به 90 رسید رفتم به گوگل وبمستر یه سر زدم دیدم در قسمت سایت مپ ارور زده و هیچ مطلبی اصلا submitted نسیت تا اینکه ایندکس بشود.

اینم تصویرش لطفا به دادم برسید.

post-1117-0-60354600-1416945837_thumb.gipost-1117-0-72811600-1416945843_thumb.gipost-1117-0-61305600-1416945848_thumb.gi

در ضمن چندین و چند بار resubmit را هم زدم ولی افاقه نکرده حتی نقشه را پاک کردم و دوباره اد کردم

در ضمن نسخه اقزونه را هم به قبل برگردوندم و لی باز نشد که نشد

میگه نوع فرمت و type نقشه مشکل داره باید په کار کنم.

ویرایش شده توسط newali
لینک به ارسال

www.av3.ir

الان افزونه XML Sitemap Generator را حذف کردم و افزونه

Better WordPress Google XML Sitemaps را نصب کرده ام و دوباره سایت مپ این افزونه را به گوگل وبمستر دادم داره مطالبم را ایندکس می کنه ولی تنضیماتش را بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

توصیه ما به شما نصب افزونه Wordpress Seo by Yoast هستش به جای افزونه All in one Seo

هم برای سئو استفاده مناسبه

هم خودش نقشه های XML رو تولید می کنه

در ضمن اروری در گوگل وبمستر تولز ندارید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...