رفتن به مطلب

حقوق پیشتیبان سایت وردپرس چقدر می باشد؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به تازگی برای پشتیبان سایت وردپرس یک هتل بزرگ در تهران آگهی استخدام دیدم برای پر کردن فرم استخدام قسمت پیشنهاد حقوق ماهیانه لطفا اساتید راهنمایی کنند چقدر عرف بازار هست که بنویسم؟

رزومه کاری من:

1-تسلط کامل به راه اندازی و مدیریت بسیاری از cmsها خصوصا وردپرس

2-مسلط به زبان html و اشنایی با css

3-شناخت و تفسیر کدها و دستورات php

4-آشنایی کامل به شبکه و سابقه اداره کافی نت بمدت 2 سال

5-ده سال سابقه خرید و فروش سیستم و خدمات کامپیوتری

6-مدرک تحصیلی دیپلم

از انجایی که احتمالا 8 ساعت روز را در هتل فقط نباید چشمم به سایت هتل باشه و ممکنه در بخشهای دیگر هتل بخواهند از تجربه کاری من در کافی نت هتل یا شبکه داخلی هتل یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کلاینتها کمک دیگر مهندسین کامپیوتر هتل باشم به نظرتان پایه حقوقی رو چند درخواست بدم خداییش فقط طبق قانون کار خیلی کم نیست؟!!

اصولا یک پشتیبان سایت حقوقش چقدره؟

پاسپاس

لینک به ارسال

سلام.

البته برخی گزینه هارو در بالا اضافی نوشتید از تنظر بنده .

بعنوان مثال سابقه مدیریت کافی نت !!!! آخه اونایی که کافی نت زدن مگه چی واردن !!!!

--

بگذریم.

حقوق رو باید با توجه به میزان کاری که قرار ه بهشون محول کنید ، تعیین کنید .

بعنوان مثال پشتیبان سایتتون قراره چه کار هایی انجام بده ، مثلا هر روز که نیاز نیست کد بزنه ، چی بشه که بیاد کد بنویسه و...

در کل حقوق برنامه نویس بین 800 هزارتومان تا 1.5 میلیون هست توی شرکت ها.

ولی خب با توجه به میزان تسلط اون فرد هم هست و میتونه بالاتر از این رقم هم بره .

لینک به ارسال

درود

دقیقا شده قضیه فرم پر کردن من، چند روز پیش عین همین فرم رو پر کردم، البته هتل نبود، چندتا تخصص خاسته بودن، بعد حقوق درخواستی رو پرسید، منم گفتم اگه کار فتوشاپ باشه ماهی 800 با بیمه، والا!!!

به نظر شما کسی که هم پشتیبان سایت باشه، هم طراح گرافیک باشه، هم تدوین بزنه و... با قانون کار حقوق میگیره؟! :blink:

اینا خیلی زرنگن، چون الان کار گیر نمیاد میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن و یه نفر رو به جای چند نفر استفاده کنن و آخرشم پولی بدن بهش بگن طبق قانون کار!

نمیخوام شما رو نا امید کنم ولی اگه آدم خودش دفتر تاسیس کنه از اینا بیشتر در میاره!

منتها بنیه مالی نداریم :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...