رفتن به مطلب

مشکل افزونه Remove Category URL

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه Remove Category URL رو نصب کردم متاسفانه بعد از نصب لینک های فارسی که از برگه و دسته بودن نمیشه کپی کرد. یعنی وقتی کپی میکنی و وارد صفحه میشی پیام خطای 404 میده

بدتر از اون اینه که وقتی پاکش میکنم همه برگه ها پیغام خطای 404 میده

راه حل موقت اینه که لینک هامو انگلیسی کنم ولی توی سئو تاثیر منفی نداره ؟

شمن به پشتیبانی خود افزنه گفتم ولی به نظر میرسه که طرف خیلی آماتوره و بلد نیست افزونه ای که ساخته پشتیبانی کنه ...

لینک به ارسال

شما نباید هر افزونه ای رو نصب کنید که :D همیشه هم از سایتتون قبل نصب و بروزرسانی پشتیبان تهیه کنید. :huh:

لینک به ارسال

ببینید شما بجای remove category url میتونستید از همین Yoast براحتی استفاده کنید و Slug آدرس Category ؤو بردارید

لینک به ارسال

شما نباید هر افزونه ای رو نصب کنید که :D همیشه هم از سایتتون قبل نصب و بروزرسانی پشتیبان تهیه کنید. :huh:

آره من این موضوع رو دیر فهمیدم. الان هیچ راهی نیست ؟!

ببینید شما بجای remove category url میتونستید از همین Yoast براحتی استفاده کنید و Slug آدرس Category ؤو بردارید

متاسفانه نمیدونستم

لینک به ارسال

الان مشکلت حل نشده ؟ درست نشدده ؟ آدرس بده ببینیم چطوریه

نه الان این پلاگین انگار با لینک های فارسی سازگار نبوده چون همه لینک های ورودی به صفحه ها و دسته هایی که فارسی هستن ERROR 404 میشن.

البته مطمئن هم نیستم و نمیفهمم چجوریه چون یه سری لینک های فارسی (بک لینک) از وب مستر گوگل چک میکنم میبینم ERROR 404 میاد.

کلا عجیب و غریبه !

بعد وقتی هم پلاگین رو پاک میکنم همه برگه هام به غیر از صفحه اصلی ERROR 404 میشه کلا بعد مجبورم دوباره نصبش کنم.

tofighdaru.ir

ویرایش شده توسط mohsen9010
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...