رفتن به مطلب

تغییر فونت تضمینی کل سایت

پست های پیشنهاد شده

ای بابا بیچاره ام کردن رفت :angry:

چند ماه نتو زیر رو کردم افزونه یا راه درستی پیدا نکردم برا تغییر فونت :o

بابا یه افزونه درستی نیست فونت کل سایت مارو تغییر بده؟؟

از افزونه ها و کدهایی که تو نت بود همه رو تست کردم و فقط وقتم هدر رف

ولله دیگه اسی شدم از دست هر چی فونته

:(

لینک به ارسال

سلام

افزونه خاصی برای تغییر فونت های سایت که خوب عمل کنه موجود نیست. البته برای فونت های فارسی نیست. راهش اینه که font-face استفاده کنید. اگه قبلا تست کردید و نتیجه نگرفتید یه جای کار مشکل داره. بخش خرید مطرح کنید. دوستانی که تمایل داشته باشن کمک می کنن.

لینک به ارسال

سلام

افزونه خاصی برای تغییر فونت های سایت که خوب عمل کنه موجود نیست. البته برای فونت های فارسی نیست. راهش اینه که font-face استفاده کنید. اگه قبلا تست کردید و نتیجه نگرفتید یه جای کار مشکل داره. بخش خرید مطرح کنید. دوستانی که تمایل داشته باشن کمک می کنن.

:o هی خدا

یعنی تو انجمن به این عریض و طویلی راهی نیست بشه فونت سایت عوض کرد :mellow:

مگه میخوام اورانیم صد درد غنی سازی کنم؟ :o

عزیزان یعنی تا پای پول وسط نباشه نمیشه فونت عوض کرد؟؟ توجه کنید میخوام فونت عوض کنم نمیخوام اورانیم غنی سازی کنم :huh:

لینک به ارسال

دوست عزیز شما گفتی همه راه ها رو تست کردی. با این حال می تونی داخل انجمن جستجو کنی. بارها بحث شده.!!!!

و هزاران مورد دیگه.

لینک به ارسال

عزیز دل

افزونه ای که اینجا معرفی شده:

رو تست کردم و درسته ولی فقط متن های پست رو عوض میکنه میخوام کل سایت رو عوض کنم

لینک به ارسال

درود دوست عزیز

بنده اصلا تو این بحث وارد نیستم، ولی همین مشکل رو داشتم، در انجمن های قبلی (غیر این انجمن) مطرح کردم و هرکسی راهی گفت اما جواب نداد، اومدم فایل rtl.css رو باز کردم و هرچی اسم مثلا BYekan بود رو به tahoma تغییر دادم و تک تک تست کردم، که آخرش در این قسمت /* fonts */ دستور body{font-family: BYekan,bynfix;} رو به body{font-family: tahoma;} تغییر دادم و درست شد. شاید واسه شما فرق داره، البته فونت مورد نظر ور باید در پوشه فونت قالب کپی کنی، قبل تغییرات یه کپی از فایل مورد نظر بگیر که اگه خراب شد برگردونیش

موفق باشید

لینک به ارسال

درود دوست عزیز

بنده اصلا تو این بحث وارد نیستم، ولی همین مشکل رو داشتم، در انجمن های قبلی (غیر این انجمن) مطرح کردم و هرکسی راهی گفت اما جواب نداد، اومدم فایل rtl.css رو باز کردم و هرچی اسم مثلا BYekan بود رو به tahoma تغییر دادم و تک تک تست کردم، که آخرش در این قسمت /* fonts */ دستور body{font-family: BYekan,bynfix;} رو به body{font-family: tahoma;} تغییر دادم و درست شد. شاید واسه شما فرق داره، البته فونت مورد نظر ور باید در پوشه فونت قالب کپی کنی، قبل تغییرات یه کپی از فایل مورد نظر بگیر که اگه خراب شد برگردونیش

موفق باشید

مرسی از کمکتون ولی من فونت فیس رو بهش معرفی نکردم که بخوام فراخوانیش کنم چون اصلا این راه جواب نمیده قالب بنده مثل قالب شما نیست که بخوام اونطوری فراخوانیش کنم قالب من خیلی پیچیده اس کلا یه چیز دیگه اس

لینک به ارسال

سلام.

می تونید توی فایل استایل قالب این دستور رو بزارید ، اما ممکنه زیاد جالب نشه :

*{
font-family: 'myfont' !important;
}

myfont هم که دیگه معلومه همون فونت یا اسم فونت فیس شما هست. البته دقت کنید که این کار فونت ایکون ها رو هم فونتشونو عوض می کنه به myfont و خراب میشن.

اگر هم بخواید به هر بخشی فونت بدید راهی نیست جز اینکه با اینسپکت المنت همه رو لیست کنید و یکجا فونت بدید یا دسته بندی کنید و فونت بدید.

فکر نمی کنم افزونه ای باشه که بتونه المنت های فونت دار قالبتونو تشخیص بده ، اما شاید همچین چیزی درست کردم .

موفق باشید.

لینک به ارسال

<style>
@font-face { font-family: 'BNasimBold'; src:url('fonts/BNasimBold.eot'); src:local('☺'), url('fonts/BNasimBold.ttf') format('truetype'), url('fonts/BNasimBold.woff') format('woff'); }
</style>

این فونت فیسم

*{
font-family: 'BNasimBold' !important;
}

اینم کد شما

این دوتا توی استایل سی اس اس هستند ولی کار نمیکنند

ویرایش شده توسط badbawsz
لینک به ارسال

به این صورت بنویسید:

<style>
@font-face {
font-family: 'BNasimBold';
src: url('font/BNasimBold.eot');
src: url('font/BNasimBold.svg#titillium-light-webfont') format('svg'),
url('font/BNasimBold.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
url('font/BNasimBold.woff') format('woff'),
url('font/BNasimBold.ttf') format('truetype');
font-weight: 300;
font-style: normal;
}
*{
font-family: 'BNasimBold';
}
</style>

این پلاگین رو هم نگاهی بندازید :

https://wordpress.org/plugins/font/

لینک به ارسال

اون کدی دادید رو بدوت غییر گذاشتم تو سایت ولی کار نکرد(تو استایل دات سی اس اس)

اون افزونه هم خوبه ولی کلا پیشخوان رو ال تی ار کرده و ریخته به هم

لینک به ارسال

دسترسی بدید تغییرش بدم

شرمنده دوست من

امکان این کار نیست

ببخشید.

شما بگید چه اطلاعاتی از سایت میخواید بنده بهتون میگم

لینک به ارسال

درود.

راه های احتمالی به شما اعلام شده است بهتر هست آدرس آنلاین وب سایت را قرار بدید تا بهتر بررسی شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...