رفتن به مطلب

ایجاد یک سایدبار برای تبادل لینک

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من میخوام برای تبادل لینک با سایت های دیگه. یه قسمت پایین سایت درست کنم. اگه میشه راهنمایی کنید که چه جوری یه جا برای تبادل لینک توی سایت درست کنم.

با تشکر

ویرایش شده توسط mahdi183
لینک به ارسال

با اضافه کردن این کد به فایل توابع قالب وردپرس قسمت لینک وردپرس فعال میشه که قبلا جزیی از وردپرس بوده.

functions.php

add_filter( 'pre_option_link_manager_enabled', '__return_true' );

لینک به ارسال

با اضافه کردن این کد به فایل توابع قالب وردپرس قسمت لینک وردپرس فعال میشه که قبلا جزیی از وردپرس بوده.

functions.php

add_filter( 'pre_option_link_manager_enabled', '__return_true' );

دوست عزیز بعد اینکه این کد رو اضافه کردم . باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خوب دیگه راهنمایی کردن دیگه !

اون کد دوست عزیزمون رو که بزارین احتمالا توی قسمت ابزارک اضافه میشه !

حالا نشد هم نشد اون یکی دوست عزیزمون افشین هم گفتن راحت با ابزارک میتونید این کارو بکنید ! الا مشکل شما چیه ؟!

لینک به ارسال

اون کد رو که بزارید یک قسمت توی مدیریت وردپرس به نام لینک ایجاد میشه که میتونید لینک هاتون رو وارد کنید و بعد از قسمت ابزارک ها به قالب اضافه کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اون کد رو که بزارید یک قسمت توی مدیریت وردپرس به نام لینک ایجاد میشه که میتونید لینک هاتون رو وارد کنید و بعد از قسمت ابزارک ها به قالب اضافه کنید

سلام

در قسمت مدیریت وردپرس لینک ها وجود دارن... ولی در سایت نمایش داده نمیشن. ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم که نمایش داده بشن

ورژن وردپرس 4 هست

قالبم اینه:

modernblog

لینک به ارسال

ببینید بعد فعال سازی قابلیت لینک باکس وردپرس باید یا ابزارک باشد و یا باید به صورت دستی به قالب اضافه کنید با کد زیر به پوسته در محل دلخواه :

<?php get_links_list(); ?>

لینک به ارسال

ببینید بعد فعال سازی قابلیت لینک باکس وردپرس باید یا ابزارک باشد و یا باید به صورت دستی به قالب اضافه کنید با کد زیر به پوسته در محل دلخواه :

<?php get_links_list(); ?>

ممنون

خب اینجا لینک ها هستن دیگه... ولی تو سایت نمایش داده نمیشن... سایتم: esfvision.com

4_WordPress.png

من اونقدر وارد نیستم... فایل قالبم رو گذاشتم... اگه زحمت نمیشه بگین دقیق چیکار کنم... و اون کد رو کجا اضافه کنم.. خیلی خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...