رفتن به مطلب

کدوم یکی از این افزونه هارو نصب کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوالی داشتم که خیلی وقت بود منو درگیر خودش کرده به نظرتون کدوم یک از این افزونه هارو نصب کنم

این دوتا افزونه در زمینه سو فعالیت میکنن ولی میخواستم هر دوتارو با هم نصب کنم ولی نشد یعنی افزونه ها انگار با هم مشکل دارن !!!

فقط باید یکیشونو نصب کنم

نام افزونه ها

All In One SEO Pack

WordPress SEO

ممنون میشم بهم بگید کدوم یکی بهتره

الان من از افزونه All In One SEO Pack برای سو سایتم اسفتاده میکنم ولی تو سایت همیار وردپرس یه جا خوندم که افزونه

WordPress SEO بهتره !!!

لینک به ارسال

نصب دوتاشون که به کل اشتباه اینکه کدومشون رو هم نصب کنید دقیقا بستگی داره به قالبتون و افزونه هاتون چون هرکدومشون با یک سری از افزونه ها و بعضی از کدهای قالب ناسازگاری دارند

رتبه شما در موتورهای جستجو خیلی هم به سئویی که این افزونه ها انجام می دند مربوط نمی شه گرچه بودن یکیشون از نبودنشون بهتره

لینک به ارسال

ممنون میشم اگه افزونه های دیگری هم برای سو سایت میشناسید معرفی کنید تا در کنار این افزونه ها نصبشون کنم و اموزش تنظیم هم در کنارش بهم نشون بدید ممنونم ازتون :)

نصب دوتاشون که به کل اشتباه اینکه کدومشون رو هم نصب کنید دقیقا بستگی داره به قالبتون و افزونه هاتون چون هرکدومشون با یک سری از افزونه ها و بعضی از کدهای قالب ناسازگاری دارند

رتبه شما در موتورهای جستجو خیلی هم به سئویی که این افزونه ها انجام می دند مربوط نمی شه گرچه بودن یکیشون از نبودنشون بهتره

ممنونم از راهنماییتون

لینک به ارسال

لطف کنید با فونت عادی سایز عادی و رنگ مشکی تایپیک بگذارید

تایپیک شما به هر حال خونده می شه

افزونه سئو زیاده ولی بهترینهاش همین دو تاست سراغ بقیه نرید بهتره چون اکثرا با فونت فارسی مشکل دارند و اذیتتون می کنند.

لینک به ارسال

لطف کنید با فونت عادی سایز عادی و رنگ مشکی تایپیک بگذارید

تایپیک شما به هر حال خونده می شه

افزونه سئو زیاده ولی بهترینهاش همین دو تاست سراغ بقیه نرید بهتره چون اکثرا با فونت فارسی مشکل دارند و اذیتتون می کنند.

ممنونم

لینک به ارسال

wp seo نسبتا سر تر هست از All In One SEO Pack ولی خوب تنظیماتش کمی سخت تر هست ! البته نسخه حرفه ای All In One SEO Pack هم هست که پولی هست که یسری گزینه های اضافی داره که تو نسخه عادی نیست !

و در کل حرف استاد رو هم ی با دیگه میگم ! خیلی حساس نشین رو این مسئله ! اصل خود مطلب و کیفیت مطلب گذاری شما هست که بازدید سایت رو کم و زیاد میکنه ! موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در هر صورت WordPress SEO هم امکانات بهتری نسبت به All in one داره

هم سبک تر هستش

توصیه ما بر اساس تجربه WordPress SEO هستش

لینک به ارسال

من ترجیحاً از All Seo In one pack استفاده میکنم ، واقعیّت اینکه برخی فکر میکنن به خاطر گزینه های بیشتری که افزونه wordpress seo داره پیشرفته تر هست و کارایی بیشتری رو داره. یه مقایسه و توضیح مختصر در موردشون بدم:

wordpress seo گزینه های فوق پیشرفته نسبت به اون افزونه ، تنظیمات و گزینه ها کاملاً دستی ، مناسب برای سایت هایی که پست در اون ها کمتر ارسال میشه ، کسایی که وقت خیلی دارن و فقط افرادی در سایتشون ارسال پست میکنن که آشنایی نسبی با سئو دارن.

این افزونه یه نتیجه گیری کلّی از وضعیّت پست های شما از لحاظ سئو (شامل بودن عناصر سئو) میکنه و با رنگ های مختلف میزان بهینه سازی سئوی شما رو نشون میده

all seo in one pack افزونه ای به مراتب آسون تر ، مناسب برای سایت هایی که ارسال پست به صورت سریع انجام میگیره ، نویسندگان آشنایی کمتری با عناصر سئو دارن.

اتوماتیک (خودکار) هست و کار رو خیلی آسون کرده و اگر از لحاظ پیشرفتگی به پای wordpress seo نمیرسه دلیلش این هست که نسخه غیر رایگان هم داره!

جالبه بدونین در آخرین نظرسنجی که منتشر شد (4 روز پیش) هنوز هم که هنوزه این افزونه ی قدیمی و کامل و از همه مهم تر در زمینه خصوصیّات سئو خودکار بودنش هست از محبوبیّت بیشتری برخوردار هست و مقدار دانلودش از اون افزونه هنوزم هم بیشتر هست.

به هر حال من به افزونه ی all seo in one pack بیشتر خوشم میاد، البتّه بازم تأکید میکنم کهبسته به سایت شما ممکنه که افزونه ی دیگه مناسب تر باشه

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...