رفتن به مطلب

آپدیت فایل زبان

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز ! میگم که ی سوالی برام پیش اومد !

من فایل های زبان یک قالب رو ترجمه کردم به فارسی ! حالا ورژن جدید از قالب اومده و حدود 10 کلمه اضافه شده در ورژن جدید ! تعداد لغات هم 800 تا هست که داخل ورژن جدید شده 810 تا ! نمیدونم این 10 کلمه هم چیا هستن چون مشخص نیست !

حالا میخواستم ببینم تنها راه حل کار اینه یکی یکی بشینم کپی و پیست کنم از فایل قبلی به فایل جدید تا برسم به اون 10 تا کلمه و اونا رو هم ترجمه کنم ؟

راهی نیست که ما دو تا فایل رو بدیم فایل قدیم از فایل جدید خودش روآپدیت کنه ؟ امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم !

لینک به ارسال

سلام. خوب فایل قدیمی رو بزارید توی نسخه ی جدید پوسته و با poedit باز کنید و بزنید اپدیت. خودش ترجمه های قدیمی که دیگه توی پوسته نیستن رو حذف و ترجمه های موجود رو نگه می داره و ترجمه هایی که حتی خط شون هم به روز شده رو آپدیت می کنه .

همچنین کلمات ترجمه نشده رو هم اضافه می کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام من دقیقا نفمیدم واسه آپدیت فایل زبان چی گفتی !

ببین من فایل زبان ورژن قدیمی رو کپی کردم(هم po . mo) ریختم تو پوشه قالب جدید

و فایل po رو باز کردم و اون بالا تو منو ها روی گزینه اپدیت کلیک کردم !

11/30/14 11:56:58: No files found in: /Applications/MAMP/htdocs/test/wp-content/themes/test

11/30/14 11:56:58: Poedit did not find any files in scanned directories.

این ارور رو داد و هیچ اتفاقی نیوفتاد ! اشتباه کاری رو کردم ؟

چی کار کنم ؟!

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

سلام. فایل po رو باز کنید از گزینه ی cataloge در بالای poedit به properties برید و از تب های بالا برید به source path . اونجا توی کادر path همه رو یکی یکی انتخاب و با ضربدر حذف کنید.

بعدش توی کادر path اون دکمه ای که عکس مربع نقطه چین داره رو بزنید و این رو تایپ کنید " .. " (بدون کوتیشن ها) بعد توی اینپوت basepath کلیک کنید و توش یک نقطه وارد کنید این شکلی: . ( اگر توش نبود ) این دو نقطه و نقطه خالی تعیین می کنند که فولدرهای مکانی که این فایل در اون هست و پوشه ی مادرش رو سرچ کنه

اروری هم که نوشتید مال اینه که قبلا پوسته واسه طراح توی اون آدرس بوده و انها به یک روش دیگه فایل زبان رو جمع کردنه و آدرس دهی کامل انجام داده ، اما شما با این کار میاید آدرس دهی نسبی انجام می دید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...