رفتن به مطلب

معرفی هاست مطمئن

milad2

پست های پیشنهاد شده

نت افراز به نظر میاد که سیاست کاریش برابر و یا کمتر از هاستینگ های رایگان هست.چون توی هاستینگ های رایگان دو پنل برای ارائه دارند که یکیش رایگانه و محدودیت بسیار(محدودیتاش خیلی کمتر از پنل های سطح پایین هست یعنی کمتر ادمو محدود میکنن هاستینگ های رایگان) بعدشم با محدود کردن بسیار پنل های سطح پایین داره تبلیغ پنل بالاتری رو میکنه(یعنی خیلی زیاد داره روی این کار پافشاری میکنه)...

لینک به ارسال

من پیشنهاد می کنم از هر کجا می گیری از سرور پارس نگیر چون دیروز از ساعت 4 بعد از ظهر سایتم بالا نمی امد تا ساعت 12 که بودم هنوز هیچی نشده بود زنگ میزدم تیکت می زدم هیچ کس نبود جواب بده هر کجا خواستی بگیر سرور پارس بکش بیرون از سرت

لینک به ارسال

دوست عزیز من حدود 1 سال هست که هاست میهن وب هاست دارم تا الان مشکلی اصلا نداشت با مدرک و دلیل بگید مشکل دارند.

لینک به ارسال

کی گفته نت افراز بده?!

هاست من تا الان نزد نت افرازه. از ساعت 9 صبح تا 6 ب ظ با تلفن جواب میدن و تا ساعت 12 نصفه شب جواب تیکت میدن. یک ماه پیش همه سروراشون رو انتقال و ارتقا دادن که فقط از ساعت 1 تا 5 صبح سایت ها غیر قابل دسترس بود. پشتیباناشون هم تا اون جایی که می دونم هم فامیل اند. همه جور سیستم مدیریت و اسکریپتی رو نصب می کنن. من سرویس نقره ایش رو گرفتم.

لینک به ارسال
آلما هاست هم گزینه‌ی خوبیه. سروراشون تو انگلیسه و پینگ خوبی داره. وردپرس بهینه‌ای داشته باشین موردی با بازدید بالا براتون پیش نمیاد. میتونین باهاشون صحبت کنین و شرایط سایتتونو بگین تا با اطمینان از سرویسشون استفاده کنین.
لینک به ارسال

حالا به نظر شما بین نت افزار و بریتانیا کدوم را انتخاب کنم ؟ نت افزار پشتیبانیش عالیه من خودم تیکت میدم سریع ج میدند

نت افراز به نظر میاد که سیاست کاریش برابر و یا کمتر از هاستینگ های رایگان هست.چون توی هاستینگ های رایگان دو پنل برای ارائه دارند که یکیش رایگانه و محدودیت بسیار(محدودیتاش خیلی کمتر از پنل های سطح پایین هست یعنی کمتر ادمو محدود میکنن هاستینگ های رایگان) بعدشم با محدود کردن بسیار پنل های سطح پایین داره تبلیغ پنل بالاتری رو میکنه(یعنی خیلی زیاد داره روی این کار پافشاری میکنه)...

یعنی اینایی مه ارائه میدند از واقعیتش خیلی کمتره ؟

لینک به ارسال

دوستان با توجه به اطلاعات زیر من چقدر فضا و پهنای باند بردارم خوبه ؟

8 ماه هاست گرفتم 500 mb تا الان 142 تا مصرف کردم .

پهنای باندم Bandwidth:2 / 43.9GB هستش .

بازدید روزانم بین 1000 تا 2500 هست .

حالا چقدر فضا و پهنای باند بگیرم ؟

لینک به ارسال

سلام. من 10 تا هاست عوض کردم. الان میهن وب هاست هستم. خوبه. تایید میشه. مخصوصا پشتیبانی فوق العاده. قیمت خیلی خیلی خوبی هم داره. به قولی هاست پنجم ایران هم هست.

لینک به ارسال

دوستان با توجه به اطلاعات زیر من چقدر فضا و پهنای باند بردارم خوبه ؟

8 ماه هاست گرفتم 500 mb تا الان 142 تا مصرف کردم .

پهنای باندم Bandwidth:2 / 43.9GB هستش .

بازدید روزانم بین 1000 تا 2500 هست .

حالا چقدر فضا و پهنای باند بگیرم ؟

گاهی با نصب افزونه‌های بک‌آپ و حتی کش حجم زیادی از هاست گرفته بشه پس برای اطمینان ۱ گیگ هاست بگیرین با ۱۰۰ گیگ ترافیک ماهیانه.

بازم پیشنهاد میکنم شرایط سایتتون و تجربه هاستهای قبلی رو با هاست جدید تلفنی یا از طریق تیکت مطرح کنین تا به مشکل برنخورین.

لینک به ارسال

وردپرس بهینه یعنی چی ؟ کامل توضیح بدید که باید چه افزونه هایی نصب بشه کدوم نصب نشه

لینک به ارسال

سلام دوستان قبلن سرور سایتم تو آلمان بود الان رفته جمهوری کره

آیا مکان سرور ربطی به قدرت و سرعت و امنیت سایت داره یا نه؟

لینک به ارسال

اخرش رفتم روی هاست دی ال

من سایت hostdl

را دیدم

قیمت واضحی نداده

شاید اطمینان کردن بهش سادگی باشه ها

خوب میتونست قیمتهاش رو واضح بده و یک امکان مشورت با کارشناسانشون رو به عنوان خدمات اشانتیون در اختیار بگذاره

نه که مخفی کاری کنه

لینک به ارسال

وردپرس بهینه یعنی چی ؟ کامل توضیح بدید که باید چه افزونه هایی نصب بشه کدوم نصب نشه

دوست عزيز سوال‌هايي كه مربوط به تاپيك "معرفي هاست مطمئن" نيست رو در يك تاپيك جدا بپرسيد تا تاپيك از بحث اصلي منحرف نشه و همچنين نظم تاپيك حفظ بشه .. ممنون ..

لینک به ارسال

من سایت hostdl

را دیدم

قیمت واضحی نداده

شاید اطمینان کردن بهش سادگی باشه ها

خوب میتونست قیمتهاش رو واضح بده و یک امکان مشورت با کارشناسانشون رو به عنوان خدمات اشانتیون در اختیار بگذاره

نه که مخفی کاری کنه

ما که هر کی رو دیدیم از هاست دی ال تعریف کرده

فک کنم بخش ویدئوی ورزش3 هم روی هاست دی ال باشه

البته قیمت هاش بالا هست

مگه پشتیبانی نداره؟ من 1 ماه پیش تقریبا از پشتیبانی پرسیدم چه هاستی واسه سایت بگیرم و قیمت چه قدر میشه که ج داد

لیست قیمت ها هم:

http://www.hostdl.com/?page=main&item=webhost

ویرایش شده توسط namakpash
لینک به ارسال

من به تازگی از mihanwebhost گرفتم به پیشنهاد چند نفر از دوستان و خیلی راضیم.

در ضمن قبلا از یه جاهای دیگه هم هاست داشتم ولی این میهن هاست خیلی به دلم نشسته. از ویژگیهای خوبی که من خوشم اومد تحویل آنی هاست بعد از وازیز وجه اینترنتی - پشتیبانی آنلاین نسبتا سریع هستند.

قیمتشونم مناسبه

لینک به ارسال

جالبه عنوان پست هاست مطمئن هست اما روال پست به جایی رسیده که در مورد قیمت و پشتیبانی هاستینگ ها نظر میدن ؟

از اولین جواب این تاپیک در مورد اسم و رسم هاستنیگ ها گفتگو شد

اما کسی نگفت هاست مطمئن یعنی چی

اگه اینجور که دوستان در مورد هاست مطمئن نظر دادن پس بجای باید معنی اطمینان رو فقط در کیفیت فروشندگان هاست خلاصه کنیم

خب اگه اینجوره یکی بره سرور برای خودش بگیره و روی کیفیتش خوب مانور بده و شروع کنه به هاست دادن

لینک به ارسال

اقایون من یه اشتباهی کردم واسه سایتی که می خواهم تاسیس کنم امروز ساعت 4 بعدظهر از میهن وب هاست هاست و دامنه گرفتم موقع ای که پرداخت کردم دیدم پنل تحویل داده نشد تیکت زدم جواب دادند تایید نشده است ایا پرداخت کرده اید منم تمام مراحل را عکساشا واسشون دادم و تا الان که ساعت 11 شب باشه هیچ پاسخی نگرفتم و هاستی هم به من تعلق نگرفته . من برای اینکه اول کار هستم واسه سایت تفریحی یه هاست ارزان گرفتم و سایتی مثل این سایت ارزان نبود اما سایت اصلیم روی هاست دی ال هست که واقعا خوب پشتیبانی می کنند اما این میهن وب هاست با این همه کاربر انگار نه انگار واسه من 36 هزار پولی نیست یعنی واسه هیچ کسی نیست اما اگر خواست دبه کنه توی تمام سایت ها میرم و دادشونا میزنم چون بد شنیده بودم ازشون اما تا واقعیت گفته های بقیه باید تا فردا منتظر ماند . امیدوارم که مشکلی نباشد .

لینک به ارسال

اقایون من یه اشتباهی کردم واسه سایتی که می خواهم تاسیس کنم امروز ساعت 4 بعدظهر از میهن وب هاست هاست و دامنه گرفتم موقع ای که پرداخت کردم دیدم پنل تحویل داده نشد تیکت زدم جواب دادند تایید نشده است ایا پرداخت کرده اید منم تمام مراحل را عکساشا واسشون دادم و تا الان که ساعت 11 شب باشه هیچ پاسخی نگرفتم و هاستی هم به من تعلق نگرفته . من برای اینکه اول کار هستم واسه سایت تفریحی یه هاست ارزان گرفتم و سایتی مثل این سایت ارزان نبود اما سایت اصلیم روی هاست دی ال هست که واقعا خوب پشتیبانی می کنند اما این میهن وب هاست با این همه کاربر انگار نه انگار واسه من 36 هزار پولی نیست یعنی واسه هیچ کسی نیست اما اگر خواست دبه کنه توی تمام سایت ها میرم و دادشونا میزنم چون بد شنیده بودم ازشون اما تا واقعیت گفته های بقیه باید تا فردا منتظر ماند . امیدوارم که مشکلی نباشد .

به قول شما 36 هزار تومن چیزی نیست ...

و میهن وب هاست هم شرکتی نیست که به خاطر 36 هزار تومن اعتبار چندین ساله‌اش رو زیر سوال نمیبره !!!

در پرداخت آنلاین گاهی اوقات این مشکلات به وجود میاد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...