رفتن به مطلب

معرفی هاست مطمئن

milad2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان قبلن سرور سایتم تو آلمان بود الان رفته جمهوری کره

آیا مکان سرور ربطی به قدرت و سرعت و امنیت سایت داره یا نه؟

بله داره البته همه جا خوب و بد هست ولی پهنای باند استفاده شده خیلی فرق می کنه و معمولا پهنای باند ها به این ترتیبه اسراییل و امریکا و انگلیس آلمان و باقی اروپا استرالیا (آسیا و افریقا) که سه چها گزینه اول قابل توجه اند

احتمالا در سرور جدید روی ترافیک های بالا به مشکلاتی بر خواهید خورد که روی ترافیک های پایین قابل بررسی نیست

لینک به ارسال

اقایون من یه اشتباهی کردم واسه سایتی که می خواهم تاسیس کنم امروز ساعت 4 بعدظهر از میهن وب هاست هاست و دامنه گرفتم موقع ای که پرداخت کردم دیدم پنل تحویل داده نشد تیکت زدم جواب دادند تایید نشده است ایا پرداخت کرده اید منم تمام مراحل را عکساشا واسشون دادم و تا الان که ساعت 11 شب باشه هیچ پاسخی نگرفتم و هاستی هم به من تعلق نگرفته . من برای اینکه اول کار هستم واسه سایت تفریحی یه هاست ارزان گرفتم و سایتی مثل این سایت ارزان نبود اما سایت اصلیم روی هاست دی ال هست که واقعا خوب پشتیبانی می کنند اما این میهن وب هاست با این همه کاربر انگار نه انگار واسه من 36 هزار پولی نیست یعنی واسه هیچ کسی نیست اما اگر خواست دبه کنه توی تمام سایت ها میرم و دادشونا میزنم چون بد شنیده بودم ازشون اما تا واقعیت گفته های بقیه باید تا فردا منتظر ماند . امیدوارم که مشکلی نباشد .

به من که آنی تحویل دادن

فقط ثبت دامنه ir دو روز طول کشید.که اون هم بخاطر قانون تائید دامین توسط nic.ir بود

بله داره البته همه جا خوب و بد هست ولی پهنای باند استفاده شده خیلی فرق می کنه و معمولا پهنای باند ها به این ترتیبه اسراییل و امریکا و انگلیس آلمان و باقی اروپا استرالیا (آسیا و افریقا) که سه چها گزینه اول قابل توجه اند

احتمالا در سرور جدید روی ترافیک های بالا به مشکلاتی بر خواهید خورد که روی ترافیک های پایین قابل بررسی نیست

البته من دوباره چک کردم فقط توی این سایت محل سرور کره نوشته شده

میشه چندتا سایت خوب مثل این سایت statscrop.com بهم معرفی کنید.

ویرایش شده توسط Ghost
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من به سایت شرکت هایی که دوستان معرفی کرده بودن سر زدم و این مقایسه رو داشتم (سرور فضای هاست قیمت)

iranhost.com 250mb 135000

iranserver.com 200mb 55000

که قیمت های بالایی میدن در مقایسه با سرویس های خارجی!

netafraz.com پایین ترین پلنش فضاش 15 گیگ هست!

hostdl.com که اصلن قیمتی رو درج نکرده و لازمه که تماس بگیریم!

pardishosting.com 250mb 30000

mihanwebhost.com قیمت های معقولی داره. تجربه ی خود من هم این بود که در راه اندازی یک سایت مشکلی نداشتم و نیاز به پشتیبانی هم با سرعت معقولی رفع میشد. اما هاست دومی که خریدم از ابتدای نصب وردپرس با مشکل مواجه شد. ظاهرن محدودیت زیادی رو برای هاست هاشون اعمال کردن و من حتا نتونستم یک فایل 8 مگی رو از طریق داشبورد وردپرس آپلود کنم (از طریق اف تی پی فقط میشه)، پشتیبانی هم خیلی ضعیف و با وقفه بود

لینک به ارسال

من چندین هاست داشتم تا حالا نت افراز واقعا عالی بوده

قیمت پشتیبانی سرعت آپتایم و ...

لینک به ارسال

فقط باید من هم یک نظر بدم که از میهن وب هاست استفاده نکنید!

چون هر 2 ماه یکبار یک مشکل پیدا میکنه !

لینک به ارسال

سلام

ببخشید دوستان ایران هاست شهرت دارد یا هاست ایران یعنی کدام معروف تر است؟

ویرایش شده توسط milad2
لینک به ارسال

خیال همه رو راحت کنم ، من بعد از 6 سال به این نتیجه رسیدم !

سایت حرفه ای میخوای بزنی هاست فقط از ایران هاست و هاست دی ال بگیر !

سایت معمولی میخوای بزنی از نت افراز و میهن وب هاست بگیر !

البته من خودم هاست دی ال رو پیشنهاد میکنم به همه

لینک به ارسال

هاست دی ال را من خودم دارام ازش استفاده می کنم و ماهیانه 10 هزار دارم برای سایتم میدم هرچند میدونم سایتم اینقدر مصرف نداره اما واسم مشکلی نیست هزینه بدهم اما سرور خوب بگیرم من روی سرور قبلی بیچاره شدم یه روز حمله می کردند یه روز هارد کم می اورد اما هاست دی ال اوکیه هزینه کیفیت بهتر بگیر هاست دی ال خوبه عزیز اگرم میتونی بیشتر بدی از ایران هاست بگیر اما لینوکس نداره و ویندوزه و به نظر من زیاد تفاوتی نداره و درصدی از پول را داره واسه اعتبارش می گیره . اینجور که یکی می گفت که ایران هاست توی سال فقط 5 دقیقه قعطی سرور داشته که تلفنی از همه معذرت خواهی کرده

لینک به ارسال

به هیچ هنوان هاست ویندوز نگیرین دوستان. عملا خودتونو از پشتیبانی محروم می‌کنین.

لینک به ارسال

لطف می کنید درباره پشتیبانی هاست دی ال توضیحی بفرمایید

همینقدر بگم که کل ایران ازش راضی هستند و همه ازش تعریف میکنند !

یه بار چند ساعت بعد از یکی دو سال سرورهاش خراب شد به هرکی میخواست پولشو کامل میخواست برگردونه ، اما همه چون اطمینان داشتند موندند روش !

داداش خیالت راحت بهتر از هاست دی ال تو ایران نداریم ، پشتیبانی عالی داره واقعا ...

ایران هاست توی سال فقط 5 دقیقه قعطی سرور داشته که تلفنی از همه معذرت خواهی کرده

قیمت های فضایی داره خب ؛ به من هم یکی اونجور پول بده میرم دم خونشون معذرت خواهی میکنم ، واقعا گرون میده ، انصاف نیست اون قیمت ، بیشتر به درد سایت های دولتی میخوره !

لینک به ارسال

گاهی خوب نظرات دوستان را میخوانم و سایت هاست های مختلف را نگاه می کنم

hostdl.com

را بارها در ورودیه اش مشکل داشته ام

حتی لینک هایش هم گاهی وارد نمیشود.

حالا دوستانی که این همه راضیند لابد خیلی از من خوش شانس ترند.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ديگه قرار نشد بحث تبليغاتي بشه كه :D

من قبلا هم گفتم براي انتخاب هاست در ابتدا بايد به نيازتون توجه كنيد ، براي مثال من در هفته‌ي اولي كه ميهن‌وب‌هاست تاسيس شد ازش هاست گرفتم و تا اينجا هم دارمش و راضي‌ام ، اين چيزي از اعتبار ميهن‌وب‌هاست كم نميكنه و به هاست‌دي‌ال اضافه نميكنه .. اصلا هم به اين صورت نيست كه يك ميزبان به صورت واحد بالا قرار گرفته باشه و بقيه زيرش ، ممكنه خيلي‌ها در يك سطح باشن ..

همون طور هم كه دوست عزيزم آقا مرتضي راكي گفتن اين تاپيك داره به بيراهه كشيده ميشه و حالا تبليغاتي .. بهتره سروري كه معرفي ميشه با مشخصاتو مزايا باشه تادليل برتريش يا مطمئن بودنش مشخص بشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

من به تازگی از mihanwebhost گرفتم به پیشنهاد چند نفر از دوستان و خیلی راضیم.

همون ارزون بودنش بیشتر مشکوک میکنه آدم رو ...

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به نظرم بهتره سوالتون رو توی انجمن webhostingtalk.ir بپرسید .

سرور اختصاصی برای شما نمیصرفه و اصلاً لزومی نداره .

ولی در کل شاید ماهی 400 تومن یه چیز معمولی .

شما باید سرور مجازی بگیرید .

ماهی 10 تومن یا 15 تومن

هزینه کنترل پنل هم دایرکت ادمین فکر کنم 80 تومن باشه.

انجمن هاست تالک بیشتر باند بازی شده میتونی تو بعضی انجمن ها منتقد یه شرکت بشی و در عوض ارسال شما اسپم میشود از طرف ناظم

دوست عزیز من حدود 1 سال هست که هاست میهن وب هاست دارم تا الان مشکلی اصلا نداشت با مدرک و دلیل بگید مشکل دارند.

حالا به نظر شما بین نت افزار و بریتانیا کدوم را انتخاب کنم ؟ نت افزار پشتیبانیش عالیه من خودم تیکت میدم سریع ج میدند

یعنی اینایی مه ارائه میدند از واقعیتش خیلی کمتره ؟

من سایت hostdl

را دیدم

قیمت واضحی نداده

شاید اطمینان کردن بهش سادگی باشه ها

خوب میتونست قیمتهاش رو واضح بده و یک امکان مشورت با کارشناسانشون رو به عنوان خدمات اشانتیون در اختیار بگذاره

نه که مخفی کاری کنه

اقایون من یه اشتباهی کردم واسه سایتی که می خواهم تاسیس کنم امروز ساعت 4 بعدظهر از میهن وب هاست هاست و دامنه گرفتم موقع ای که پرداخت کردم دیدم پنل تحویل داده نشد تیکت زدم جواب دادند تایید نشده است ایا پرداخت کرده اید منم تمام مراحل را عکساشا واسشون دادم و تا الان که ساعت 11 شب باشه هیچ پاسخی نگرفتم و هاستی هم به من تعلق نگرفته . من برای اینکه اول کار هستم واسه سایت تفریحی یه هاست ارزان گرفتم و سایتی مثل این سایت ارزان نبود اما سایت اصلیم روی هاست دی ال هست که واقعا خوب پشتیبانی می کنند اما این میهن وب هاست با این همه کاربر انگار نه انگار واسه من 36 هزار پولی نیست یعنی واسه هیچ کسی نیست اما اگر خواست دبه کنه توی تمام سایت ها میرم و دادشونا میزنم چون بد شنیده بودم ازشون اما تا واقعیت گفته های بقیه باید تا فردا منتظر ماند . امیدوارم که مشکلی نباشد .

بچه ها سایت whpersia.com چطوره؟

قیمتاش خوبه؟ میخوام نظرتون بپرسم

بچه ها خدا شکر هنوز بچه های افر دهنده هاست تالک اینجا سرکلشون پیدا نشده ولی اگر دوستان لطف کنن لینک نذارن بهتر میشه

قرار بوده معرفی بشه ولی نمیدونم بچه های با تجربه حرفی نمیزنن

به نظرم اگه بچه های مدیر اینجا سرور بگیرن برای فروش ارائه بدن من اولین کسی هستم که میخوام یه vps

عزیزان مدیر لطفا اگه امکانش هست بررسی کنید با تشکر این جوری بهتره

ما تو اینجا رایگان پشتیبانی دارید خوب ما همه هم که به یه هاست و ثبت کننده دامنه نیاز داریم چه بهتر خودومون سرور داشته باشیم واسه فروش

منکه گیج شدم

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

سلام

کار هاستینگ خیلی پردردسر هست و البته وقتگیر.

حوصله زیادی مطلبه. چون باید مانیتور کنید و جوابگوی مباحث پشتیبانی باشید.

متاسفانه توی ایران خیلی هاستینگ کارآمد وجود نداه و اونهایی هم که بهتر هستن مبالغ هنگفتی میگیرن.

در پرتال گروه (که بزودی راه اندازی میشه) هاستینگ های مناسب وردپرس رو هم معرفی خواهیم کرد.

لینک به ارسال

داخل سایت ارشاد به لینک

خدمات وب

لیست سایت های فروشنده فضا وجود دارد ایا قرار داشت در این لیست باعث اعتماد و اعتبار میشود

لینک به ارسال

سلام

کار هاستینگ خیلی پردردسر هست و البته وقتگیر.

حوصله زیادی مطلبه. چون باید مانیتور کنید و جوابگوی مباحث پشتیبانی باشید.

متاسفانه توی ایران خیلی هاستینگ کارآمد وجود نداه و اونهایی هم که بهتر هستن مبالغ هنگفتی میگیرن.

در پرتال گروه (که بزودی راه اندازی میشه) هاستینگ های مناسب وردپرس رو هم معرفی خواهیم کرد.

خداشکر ایول

لینک به ارسال

خوب دوستان

همه دنبال يه هاست خوب براي سايت خودشون هستند كه:

1-پشتيباني بالايي داشته باشه

2-امنيت بالا

3-هزينه خوبي داشته باشه

من اين 2 تا را پيشنهاد ميكنم:

www.tehranhost.com

www.ashiyanehost.com

البته تهران هاست هم قيمت خوبي داره و هم ميزبان خوي براي سيستم هايي هم چون وردپرس و ماي بيبي و .......

مي باشد

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من قبلاً میهن وب هاست بودم(که سی پنل داره)

حالا چند هفته است که رفتم روی ایران سرور(که دایرکت ادمین داره)

انصافاٌ این چند هفته هم خودم خیلی اذیت شدم هم تیم iranserver را خیلی مزاحمشون شدم

هنوز هم مشکل دارم

حالا یه مطلبی پیش اومده

وقتی نام دامنه ام رو در لینک status.iranserver.com

میزنم

جواب میاید که دامنه شما به سرورهای اینجا متصل نیست

وقتی با ftp هم میخواهم وصل شوم ؛ جواب میدهد که سروری یافت نشد

به خود iranserver هم زنگ زدم گفتند

سرورهای ما فقط دامنه های معمولی را نشان میدهد

و چون شما سرور مجازی دارید

پنل شما در بین آنها نیست

شما چه نظری دارید؟

ویرایش شده توسط user
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...