رفتن به مطلب

طراحی قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان عزیز میخوام طراحی قالب وردپرس یاد بگیرم

از کجا باید شروع کنم و چه چیزایی باید بلد باشم؟

به خود وردپرس و کار کردن با اون و افزونه هاش کاملا مسلط هستم

تا حالا چندین تا قالب رایگان وردپرس هم زیر و رو کردم و تغییرات جزئی در اونها مانند هدر، اسلاید و مواردی از این قبیل نیز انجام دادم

طراحی را میخوام پله پله یاد بگیرم و ابتدا در حد راه اندازی سایت های شرکتی و یا شخصی کفایت میکنه برام تا ببینم در ادامه چی پیش میاد

درخصوص ترجمه قالب هم نظرتون لطفا بفرمایید

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

قبلا آموزش خوبی در سطح نت به فارسی نبود ولی الان آموزشهایی رو داریم که بعضیاشون حتی از خیلی از آموزشهای زبان اصلی بهتره.

شما برای طراحی قالب وردپرس بنظر من اگر css و html رو کار نکردید اول آموزشهای html و css سایت آزاد دانلود رو ببینید بعد آموزش طراحی قالب وردپرس لرن فایل یا رابین وب رو ببینید همون سایت آزاد دانلود کاملترین دوره های جاوااسکریپت و php رو هم داره که با دیدن این آموزشها خیلی زود پیشرفت می کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
سلام قبلا آموزش خوبی در سطح نت به فارسی نبود ولی الان آموزشهایی رو داریم که بعضیاشون حتی از خیلی از آموزشهای زبان اصلی بهتره. شما برای طراحی قالب وردپرس بنظر من اگر css و html رو کار نکردید اول آموزشهای html و css سایت آزاد دانلود رو ببینید بعد آموزش طراحی قالب وردپرس لرن فایل یا رابین وب رو ببینید همون سایت آزاد دانلود کاملترین دوره های جاوااسکریپت و php رو هم داره که با دیدن این آموزشها خیلی زود پیشرفت می کنید.

از پاسختون بسیار ممنونم

پس قبل از یادگیری اول html و css یاد بگیرم؟

با این اموزش ها میتونم در حدخوب (حالا تا برسیم حرفه ای) یاد بگیرم؟

اگر روزی 3 ساعت وقت بذارم حدودا چقدر زمان میبره به نظرتون؟

لینک به ارسال

همه چیز بستگی به علاقه، استعداد و پشتکار خودتون داره مدت زمان فیلمهای آموزشی رو ببینید و زمانی که بابت هر قسمت باید تمرین کنید رو بهش اضافه کنید تقریبا می تونید تخمین بزنید چقدر طول میکشه.

با این آموزشها تقریبا مطلبی نمیمونه که در این زمینه بلد نباشید بشرطی که خوب تمرین کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 12/1/2014 at 14:39، zarin6716 گفته است :

درود

دوستان عزیز میخوام طراحی قالب وردپرس یاد بگیرم

از کجا باید شروع کنم و چه چیزایی باید بلد باشم؟

به خود وردپرس و کار کردن با اون و افزونه هاش کاملا مسلط هستم

تا حالا چندین تا قالب رایگان وردپرس هم زیر و رو کردم و تغییرات جزئی در اونها مانند هدر، اسلاید و مواردی از این قبیل نیز انجام دادم

طراحی را میخوام پله پله یاد بگیرم و ابتدا در حد راه اندازی سایت های شرکتی و یا شخصی کفایت میکنه برام تا ببینم در ادامه چی پیش میاد

درخصوص ترجمه قالب هم نظرتون لطفا بفرمایید

متشکرم

سلام به شما 

اگر علاقه مند باشید من میتونم کمکتون کنم (چون پکیج ها گرونه میگم)

البته در حدی نیستم بخوام از این حرفا بزنم ولی خب یسری چیز سرم میشه.

خواستید اطلاع بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...