رفتن به مطلب

مشکل در افزونه easy contact forms

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام.

من افزونه easy-contact-forms رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام برم به قسمت تنظیمات این ارور رو میده

Warning: require_once(/home/u929149352/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-strings.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in/home/u929149352/public_html/content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms.php on line 120

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u929149352/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-strings.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in/home/u929149352/public_html/content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms.php on line 120

------------

البته من نام پوشه wp-content رو به content تغییر دادم فکر کنم مشکل از اون باشه الته به نظر خودم

ممنون

لینک به ارسال

مشخصا مشکل از همون تغییر نام هست.

چون در افزونه به همون صورت پیش فرض آدرس دهی شده.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

بنده این افزونه رو نصب کردم

توی لوکال هیچ مشکلی نداشت و خیلی خوب اجرا میشد ولی توی هاست برای اضافه کردن گزینه آپلود فایل به فرم این خطا رو میده

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/u613951193:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u613951193/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-utils.php on line 610

که البته عکسش توی ضمیمه هم هست.

باید چی کار کرد؟ آدرس فایل ذخیره اطلاعات رو کجا باید داد یا باید فایلی ساخت؟

در ضمن این افزونه قابلیت اکسپورت کردن نهایی داده های ثبت شده رو هم داره که گویا پولی هستش. برای خریدش کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ یا افزونه ای دقیقا شبیه همین ولی رایگانش رو سراغ ندارید؟

post-1292-0-90309400-1384205530_thumb.jp

لینک به ارسال
سلام بنده این افزونه رو نصب کردم توی لوکال هیچ مشکلی نداشت و خیلی خوب اجرا میشد ولی توی هاست برای اضافه کردن گزینه آپلود فایل به فرم این خطا رو میده
 Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/u613951193:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u613951193/public_html/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-utils.php on line 610 

که البته عکسش توی ضمیمه هم هست. باید چی کار کرد؟ آدرس فایل ذخیره اطلاعات رو کجا باید داد یا باید فایلی ساخت؟ در ضمن این افزونه قابلیت اکسپورت کردن نهایی داده های ثبت شده رو هم داره که گویا پولی هستش. برای خریدش کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ یا افزونه ای دقیقا شبیه همین ولی رایگانش رو سراغ ندارید؟

در لوکال هاست در چه پوشته فایلها آپلود میشود؟

پوشه مادر را در هاست دسترسی نوشتن بدهید. پرمیژن

باید از طریق سایتهای خرید ارزی اقدام کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...