رفتن به مطلب

bootstrape یا مدیا کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من مدیا کوئری دارم یاد می گیرم و تقریبا یه چیزایی بلدم.اما الان تازه می خوام برم bootstrape رو هم یاد بگیریم اما زیاد سر در نیاوردم به نظرتون کدوم مورد خوب هست؟ مدیا کوئری یا بوت استریپ

لینک به ارسال

سلام

به نظر من مدیا کوئری بهتره شاید کمی سخت تر از بوت استرپ باشه ولی خوبیش اینه مدیریت بیشتری روی قالبی که طراحی کردیم داریم و یم تونیم نسخه رسپانسیو بهتری ایجاد کنیم .

از نظر حجم و بهینه بودن هم مدیاکوئری از بوت استرپ به نظر من بهینه تر هست و کد اضافی نداریم .

لینک به ارسال

سلام

بستگی به طرح قالب هم داره. اگه تغییرات زیادی داخل دستگاه های مختلف دارید مدیا کوئری پیشنهاد میشه. اما اگه زیاد نیست با بوت استرپ ساده تر میشه انجامش داد.

لینک به ارسال

اگر از بوت استرپ استفاده کنید سرعت بسیار بیشتری در واکنشگراسازی خواهید داشت ولی طبیعتاً باید فایل های بوت استرپ را به قالب متصل کنید

همچنین مزیت دیگه استفاده از بوت استرپ امکانات و گستردگی زیاد و البته انعطاف بالاست .

اگر دنبال یک کار سبک و بهینه تر و با انعطاف کمتر باشید می تونید تک به تک کوئری ها رو شخصی بنویسید.

البته فریم ورک های زیادی هستن که می تونید از اونها هم استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...