رفتن به مطلب

نوع طراحی این سایت persian-horse

پست های پیشنهاد شده

سلام . این سایت با استفاده از چه المانهایی و اینکه چه افزونه هایی طراحی شده ؟

قسمت هایی مانند ثبت نام ، ورود کاربر ، جستجوی پیشرفته ، فیلدهای مربوط به قیمت و ... چطوری ایجاد شده ؟

به خصوص بخش جستجوی پیشرفته !

http://persian-horse.ir/

لینک به ارسال

به نظرم سیستم مدیریت محتواش آماده نیست مثل وردپرس یا جوملا

فکر کنم اختصاصی طراحی شده پنلش با php

لینک به ارسال

سیستمش با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی شده . اما اینکه با چه افزونه خاصی دقیق نمیدونم . یکی از راههایی که میتونی خیلی سریع پی ببری به این موضوع کافی روی یکی از عکسها راست کلیک کنی و view image بزنی ، نحوه آدرس دهی عکس دقیقا شبیه به وردپرس هستش . البته راه های دیگه ای هم هست که بشه فهمید

من الان دنبال نوع افزونه ای هستم که استفاده کردن ؟

لینک به ارسال

وردپرسه

و جستجوش هم با افزونه انجام نشده .

کار پیچیده ای هم انجام نشده .

نژادهای اسب ها دسته بندی ها هستن

بقیه چیزها هم به عنوان برچسب در نظرگرفته شدن

شما برچسب و دسته بندی رو تعیین میکنید براتون نتیجه رو نمایش میده !

لینک به ارسال

ممنون بابت نظر خوبتون . اما فکر میکنم این سایت با افزونه خاصی مثل افزونه آگهی یا همچین چیزی ساخته شده چون امکاناتی مانند ثبت نام با ایتم های مختلف و ارسال آگهی داره

میخواستم ببینم اون نوع سیستم یا افزونه چی هستش

لینک به ارسال

سیستم جوملا فارسی هست .

سیستم کاملا با وردپرس طراحی شده دوست عزیز .... اما نحوه طراحیش بلد نیستم و اون افزونه .

لینک به ارسال

این سایت که یکسایت ساده هست

خیلی بیشتر از این رو میتونید با قالب classipress راه اندازی کنید با پنل فوق پیشرفته و امکانات 100 ها برابر این

لینک به ارسال

این سایت که یکسایت ساده هست

خیلی بیشتر از این رو میتونید با قالب classipress راه اندازی کنید با پنل فوق پیشرفته و امکانات 100 ها برابر این

می دونم با این قالب میشه اینکار رو انجام داد . اما سوالم اینجاست که این سایت با استفاده از چه افزونه ای اینطوری سایت ایجاد کرده ؟؟

من میخوام یه قالب از بیس با طراحی که مشتری پسندیده انجام بدم با شرایط و خصوصیاتی که تقریبا این سایت داره . ..

یعنی یه جورایی از بیس قالب طراحی کنم .

لینک به ارسال

قالب یک قالب گرید وردپرسیه که بر مبنای بوت استریپ نوشته شده اما کلاسها را به نام دلخواه خودش تغییر نام داده و در واقع فقط بخش مورد نیازش رو از بوت استریپ دریافت کرده که سرعت لود بره بالا

و خیلی هم حرفه ای نوشته شده

با کلمه کلیدی grid در وردپرس یا داخل نت صدها نمونه مختلفش را می یابید

نشانی سایت نویسنده قالب هم http://nasimnet.ir/ می تونید از خودشون اطلاعات بیشتری کسب کنید

لینک به ارسال

ممنون آقا ایمان و مشتاق بودم که به این تاپیک شما جواب بدید . چون همیشه جوابهاتون کامل و دقیق هستش .

با شرکت مربوطه و طراح قالب تماس گرفتم اما از اونجا که نمی دونم چه حکمتی که برخی از عزیزان علاقه ندارند نسبت به طراحی که انجام دادند توضیحات خاصی بدهند به دلیل اینکه کار خودشون بگیرند و طراحی کنند ، این عزیزان نیز به بنده گفتن امکان ارسال توضیحات نیست چون کار اختصاصی شرکت هستش !

اما درباره سیستم گرید بندی ، بنده با بوت استرپ و سیستم های اون آشنایت کامل دارم و در حال حاضر با این فریم ورک طراحی قالب می کنم .

اما موضوع اینجاست که این سایت چند تا نکته داره که برام علامت سوال :

1- قسمت ثبت نام و لاگین کاربر به چه صورت ایجاد شده

2- قسمت ارسال اگهی رایگان به چه صورت ایجاد شده مرحله به مرحله

3-قسمت جستجوی اون که به صورت پیشرفته و سریع می باشد .

4-قسمت صفحات داخلیش که یه سری آیتمهای اضافی مانند : نام مالک ، تلفن تماس و ... و گالری عکس داره .

لینک به ارسال

مسئله اینه که وقتی طراح نخواد راجب قالبش توضیحی داده بشه قاعدتا دیگران هم نباید اینکار را بکنند

من بخش هایی که گفتید رو ندیدم فرصتی شد چک می کنم و اگه مواردی بود که جنبه اختصاصی برای شرکت مجری نداشت عرض می کنم

به هر شکل طراحی فوق طراحی ای کاملا حرفه ای است که نشان می ده طراح خبره ای کد نویسی اش رو انجام داده و بر عکس خیلی از قالبهای اختصاصی که تا بحال دیدم از تکه کدهای قالبهای دیگه و چفت و بستشون درست نشده

لینک به ارسال

مسئله اینه که وقتی طراح نخواد راجب قالبش توضیحی داده بشه قاعدتا دیگران هم نباید اینکار را بکنند

من بخش هایی که گفتید رو ندیدم فرصتی شد چک می کنم و اگه مواردی بود که جنبه اختصاصی برای شرکت مجری نداشت عرض می کنم

به هر شکل طراحی فوق طراحی ای کاملا حرفه ای است که نشان می ده طراح خبره ای کد نویسی اش رو انجام داده و بر عکس خیلی از قالبهای اختصاصی که تا بحال دیدم از تکه کدهای قالبهای دیگه و چفت و بستشون درست نشده

استاد چه وری میفهمی کد سایتش چفت وبست چندین سایته؟ یا مثلا حرفه ای نوشته شده؟ میشه یه لطفی کنی و در باره سایت منم نظر کارشناسی بدی؟ چون خیلی مبتدیم و نمیدونم این طراح سایت چیکار کرده! خیلی دوست دارم نظر شما رو در باره سایت خودم بدونم .....

guard3d.com

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

ممنون .از نظر حرفه ای بودن و آنالیز کدهاش بنده نیز به این نتیجه رسیدم که واقعا تمیز و حرفه ای کار شده اما در کل می خواستم ببینم آیا از بیس طراحی شده یا نه از افزونه های آماده نیز استفاده شده .

موضوع اون فاش نشدن اطلاعات یک طراح بنده نیز با نظرتون موافقم اما کمی کمک و راهنمایی بد نیستش ...

به هر حال ممنون بابت پاسختون منتظر آنالیز مابقی قسمت های سایت توسط شما هستم .

با تشکر .

لینک به ارسال

راه فهمیدنش که خیلی راحته

راهش رو می گم خودتون چک کنید کافیه ده سالی کارتون تو زمینه وب و برنامه نویسی باشه بهتون قوا می دم تو اولین نظر بتونید تشخیصش بدید

ممنون .از نظر حرفه ای بودن و آنالیز کدهاش بنده نیز به این نتیجه رسیدم که واقعا تمیز و حرفه ای کار شده اما در کل می خواستم ببینم آیا از بیس طراحی شده یا نه از افزونه های آماده نیز استفاده شده .

موضوع اون فاش نشدن اطلاعات یک طراح بنده نیز با نظرتون موافقم اما کمی کمک و راهنمایی بد نیستش ...

به هر حال ممنون بابت پاسختون منتظر آنالیز مابقی قسمت های سایت توسط شما هستم .

با تشکر .

صفحه ارسال آگهیش که چیز خاصی نداره و با استفاده از آژاکس و صفحه ارسال مطلب ساخته شده که آموزشش در انجمن هست

[sharedmedia=tutorials:tutorials:655]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:656]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:658]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:659]

لینک به ارسال

ممنون آقا ایمان .

به این تاپیک هم سری بزنید ممنون میشم .

http://goo.gl/1Ji6AY

ویرایش شده توسط mehdi.tayebi
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

قصد بالا آوردن تاپیک قدیمی رو ندارم ولی شاید خیلی ها دوباره به این تاپیک برسن و چون تاپیک حل نشده خواستم بگم که :

احتمالا اگه جدیدا به سایت nasimnet.ir سر بزنید اطلاعات کاملی در مورد سایت ذکر شده دستتون میاد .

ویرایش شده توسط hannanstd
لینک به ارسال

من پیدا نکردم کجا توضیح داده.

ولی قسمت سرچش که بهترین قسمت سایتش هست با این افزونه مبشه چنین چیزی ساخت. باقی قسمت هاش چیز پیچیده ای نداره

لینک به ارسال

درود و عرض ادب خدمت دوستان

این تاپیک رو چند روز پیش تصادفا دیدم و چون تاپیک قدیمی ای بود ترجیح دادم که این تاپیک رو ادامه ندم ! الان مجددا دیدم دوست عزیزم مهندس ابراهیمی ستوده لطف کردن و توضیحاتی دادند .

شروع کننده تاپیک در جائی نوشته بودند که از ما سوال کردن و ما جوابی به ایشان ندادیم ! که بنده هر چی فکر کردم چنین چیزی یادم نیامد !!!

از " استاد " عزیز که بزرگوارانه در مورد ما صحبت کردن سپاسگذارم.

و توضیحات در مورد این سایت ...

هسته اصلی این سایت کلاسی پرس هست که تقریبا دوسال پیش که آن را طراحی کردیم خیلی از قسمت های هسته رو تغییر دادیم و یک Child Theme براش ساختیم .

خب بدلیل کاربری این سایت مجبور شدیم خیلی از قسمت ها رو شخصی سازی کنیم که یکی از این قسمت ها ، همان جستجوی سایت بود !

قسمت جستجو رو خودمون نوشتیم و از افزونه ای برای ساخت آن استفاده نکردیم !

برای ساخت child theme هم از بوت استراپ استفاده نکردم و خودم نوشتم ! چون اون زمان یکم بر روی استفاده از فریم ورک ها تعصب داشتم ! البته الآن اینجوری نیستم ! :)

اگر دوست دارید بیشتر در مورد پوسته کلاسی پرس ( ClassiPress ) بدونید می تونید به سایت سازنده آن اپ تمز و یا سایت نسیم نت که هم اکنون پشتیبانی فارسی این پوسته رو در ایران هم داریم مراجعه بفرمائید.

اگر سوال دیگری داشتید در خدمت شما عزیزان هستم ...

پایدار و برقرار باشید ...

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

ممنون از توضیحاتتون.

قسمت سرچش خیلی برام جالب بود. ممکنه راجع به این قسمت توضیح بدید ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگه درست یادم باشه قسمت جستجوشو با هک کردن خود کلاسی پرس انجام دادیم.

اگه مروری بر کدهای جستجو خود کلاسی پرس داشته باشید می تونید با یکم php و jquery درستش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...