رفتن به مطلب

مشکل قالب ایجاد شده با نرم افزار artisteer

پست های پیشنهاد شده

سلام من با استفاده از نرم افزار artisteer قالبی واسه وردپرس ساختم و از طرح های آماده ی فلش که نرم افزار داره بر روی هدر قالب استفاده کردم ولی وقتی این قالبو روی وردپرس بارگزاری کردم هنگام مشاهده سایت طرح فلش کار نمیکنه و پیغام get adobe flash player میده در صورتی که آخرین نسخه از Adobe flash player روی مرورگر نصبه با چند مرورگر هم امتحان کردم همینطوره اگه کسی بتونه راهنمایی کنه کمکه بزرگی به من میکنه چون حتما میخوام این طرح فلش باشه :rolleyes:

لینک به ارسال

قالب را روی لوکال دیدید؟

اگر اینطوره مشکل از قالب نیست بعضی از فایل های فلش پلاگ این هایی مورد نیازشونه که باید سایت رو روی آدرس بیارید تا بتونند نصب بشند (ارتباط دو طرفه نیاز دارند)

لینک به ارسال

آدرس یاست رو بدید.

همچنین کدی که برای قرار دادن فلش استفاده کردید رو هم بدید تا بهتون بگیم چطور باید فایل رو آدرس دهی کنید تا نمایش داده بشه.

لینک به ارسال

نرم افزار Artisteer واسه کسی که قالب میسازه بدون کد برنامه نویسی کار میکنه کدشو ندارم رو یه سیستم دیگه امتحان کردم فلش کار کرد ولی هنوز رو سیستم خودم کار نمیکنه مرورگرارو هم امتحان کردم همشونم پلاگین فلش پلایرو دارن

لینک به ارسال

آره منم این مشکل رو رو قالب html داشتم سعی کن از اون فلش هاش کمتر استفاده کنی!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...