رفتن به مطلب

مشکل در تگ h2

پست های پیشنهاد شده

عزیز من چیز زیادی بلد نیستم ولی باید فایلتون تو php و استایل یکی بشه ، مثلا اگه عنوان سایتتون رو تو فایل index.php به h2 تغییر دادید حتما باید در فایل style.css هم اون تغییر رو در کلاس مربوط به پست هاتون انجام بدید ، ولی بازم اگه کد رو بزارید اینجا تا ببینمیم خیلی میشه بهتر راهنمایی کرد .

لینک به ارسال

سایتتون رو بررسی کردم.عنوان نوشته مابین برچسب h2 می باشد و مشکلی ندارد!

اگر منظورتون اینه که در برچسب h1 نمایش داده نمی شوند به خاطر وجود کد زیر در استایل پوسته می باشد.با حذف آن مشکل حل می شود...#

h1{
display:none}

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

با تشکر از امید عزیز

از شروع تایپیک تا پاسخگویی درست امید گرامی جمعا 49 دقیقه طول کشیده که با توجه به اشتباه عنوان کردن صورت مسئله حداقل 20دقیقه صرف گشتن دنبال مورد شده

این در حالیه که پشتیبانی آنلاین هر سایتی حداقل 48 ساعت زمان انتظار داره

یک ربع بعد از طرح سئوالتون چطور احساس کردید که کسی بهتون پاسخ نمی ده که پیام خصوصی فرستادید

بخدا تو سربازخونه هم اینجوری نیست

لینک به ارسال

آدرس شما را دیدم, با تگ h2 هست مشکلتون برطرف شده؟

برای استایل دادن این کلاستون #container h2 دوبار تکرار شده اولی که خالی گذاشتید حذف کنید و از دومین کلاس با همین نام استایل بدید.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

با سلام و وقت بخیر خدمت شما؛
منم دقیقا همین مشکل رو دارم ولی مشکل من توی بخش ووکامرس هستش.زمانی که از تگ h2 استفاده میکن اصلا نمایش داده نمیشه ولی توی سایر بخش ها مشکلی نداره. قالب من از مونزا هستش. میشه من رو هم راهنمایی کنید؟
تصویری از پیشخوان وردپرس » http://uupload.ir/files/9tkf_untitled-1.jpg
اگه امکان داره من لینک به صفحه رو هم قرارم بدم با تشکر
صفحه تست محصول زیر عنوان تست عنوان تگ h2 نوشتم سلام این یک تگ h2 است. که قابل روئیت نیست»

https://daystyles.ir/product/test/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...