رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام یک اسکریپت بدم برام بنویسند ( اسکریپت ارسال آگهی ) میخواستم بدونم چه چیزهایی رو باید از فرد برنامه نویس درخواست کنم تا هم خیالم راحت باشه از کارشون و هم بعدا مشکلی پیش نیاد؟

مثل نحوه ی اطمینان دهی از عملکرد درست اسکریپت یا قیمت حدودی؟

و هرچیز دیگه ای که دوستان آشنایی دارند بگن ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

توی انجمن بار ها راجب به سایت آگهی وردپرس بحث شده...

با یه جستجو میتونی پیدا کنی راه و روش هاش رو

(از طرف منم از اون بنده خدا که نونش رو آجر کردم معذرت بخواه)

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور منو متوجه نشدید - من اسکریپتی رو میخوام که بتونه یک اگهی رو بصورت خودکار به چندین سایت درج رایگان آگهی ارسال کنه

اطلاعاتی درمورد این اسکریپت میخوام

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

آها ، عذرخواهی میکنم ،

تا به حال استفاده نکردم ولی اسکریپت های رایگان درج نظر (خارجی مخصوصاً تو کشور هند) زیاده اگه دنبالش بگردین...

در مورد ارسال آگهی نمیدونم...

لینک به ارسال

پاسخ شما در پیام خصوصی داده شد دوست عزیز - درمورد اسکریپت ارسال پیام به چت روم ها که تکلفی مشخص هستش - به وبلاگ های بروز شده بتونه یک پیام همراه با لینک رو ارسال کنه

لینک به ارسال

فک نکنم شدنی باشه مگه اینکه شما مدیر همون سایتهای آگهی دهنده هم باشید، چون چنین اسکریپتی حالت ربات داره و در ساده ترین حالت کدهای کپچا جلوشو میگیرند.

لینک به ارسال

اسکریپتی که می خواهید حالت ساده اش همون اسکریپت ارسال اسپم یا اسپمر است که با یک جستجو صدها نمونه اش رو می یابید اما با توجه به توسعه وب و استفاده سایتها از ترفندهای مختلف برای شناخت و جلوگیری از ورود اسپم اسکریپت جامعی که بتونه تونلهای مختلف رو رد کنه (البته بجز کپچا) قیمت بالایی داره من با کمتر از دو تومن نمی نویسمش (البته من اصلا نمی نویسمش بخاطر ماهیت اسپم بودنش ولی برنامه ای با همون قدر گرفتاری و دردسر را بین دو تا سه می گیرم)

لینک به ارسال

این امکان وجود داره که مطلب رو وقتی برای انتشار میزنم ارسال بشه و اون سایت هایی که کپچا دارند کپچاشون نشون داده بشه و من اونهارو وارد کنم و مطلب ارسال بشه به اونها

بازهم ممکن هستش مشکلی پیش بیاد؟

لینک به ارسال

خوب این چه کاریه اگر قراره خودتون پشت سیستم بشینید و شاهد اتفاق باشید می تونید یک لیست ارسال دستی درست کنید و با اکشن save_post وردپرس در یک پاپ آپ به نوبت اجراش کنید تا هر جا گیری داشت که نیاز به اپراتور بود بالاسرش باشید اینکار بسته به تعداد سایتهای مورد نظر ممکنه چند ساعت طول بکشه و در واقع اسکریپهای اسپمر دستور را از طرف کاربر به سمت سرور برده و اجرا می کنند که این زمان برای کاربر قابل لمس نباشه

در نتیجه یا باید اسپمر بود که راهش عرض شد یا اینکه نشست پشت سیستم تا تمام ارسالها انجام بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...