• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
elshan

درخواست افزونه برای optimized کردن عکس

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.دوستان افزونه ای می خواستم برای optimized کردن عکس.البته جستجو کردم اون هایی رو بود امتحان کردم درست نصب نمی شد و ارور می داد.تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.دوستان افزونه ای می خواستم برای optimized کردن عکس.البته جستجو کردم اون هایی رو بود امتحان کردم درست نصب نمی شد و ارور می داد.تشکر

با اجازه اساتید

این یکی برای مثال

ولی فکر نکنم نصبشون مشکلی داشته باشه فقط سعی کنید از سایت اصلی افزونه ها رو بگیرد و برای راهنمایی نحوه ی نصبشونم تو قسمت Installation

هست و فکر نکنم مشکلی داشته باشن

به نظرم مشکل افزونه ها رو ارور ها رو بگید بیشتر مفید باشه و دوستان کمکتون کنن تا مشکل ریشه ای حل بشه :rolleyes:

خوش باشید ;)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . سایتتون را با gtmetrix.com اسکن کنید . موارد زیادی بهتون میگه که باید رعایت کنید تا سرعت سایت بره بالا. یکی از موارد عکس های بهینه شده ی سایت را بهتون میده تا با عکس های قبلی جایگزین کنید .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . سایتتون را با gtmetrix.com اسکن کنید . موارد زیادی بهتون میگه که باید رعایت کنید تا سرعت سایت بره بالا. یکی از موارد عکس های بهینه شده ی سایت را بهتون میده تا با عکس های قبلی جایگزین کنید .

سلام.آیا میشه با یه نرم افزار یا پلاگین کار این gtmetrix.com کرد.منظورم کم حجم کردن تصاویر هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین درد سر های خودش را داره . ولی با این سایت خیلی آسونه ! کارش فقط کپی پیست کردن تصویر بهینه شده با تصویر قبلیه . بعدش شما نباید دنبال بهینه کردن تصاویر مطالبت باشی . بلکه باید تصاویر مطالبت را با فوتوشاپ بهینه کنی و تصاویر اصلی قالب را با اون سایتی که بهتون گفتم .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین درد سر های خودش را داره . ولی با این سایت خیلی آسونه ! کارش فقط کپی پیست کردن تصویر بهینه شده با تصویر قبلیه . بعدش شما نباید دنبال بهینه کردن تصاویر مطالبت باشی . بلکه باید تصاویر مطالبت را با فوتوشاپ بهینه کنی و تصاویر اصلی قالب را با اون سایتی که بهتون گفتم .

مرسی.توی فتوشاپ باید save for web کنم دیگه ؟نه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم . بله shift+ctrl+alt+s .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

+

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-smushit/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پيشنهاد ميكنم از

http://wordpress.org/extend/plugins/dynamic-image-resizer/

هم استفاده كنيد ..

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

+

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-smushit/

مرسی.فقط نصب و فعال کنم؟؟

پيشنهاد ميكنم از

http://wordpress.org/extend/plugins/dynamic-image-resizer/

هم استفاده كنيد ..

ببخشید میشه بپرسم این چیکار کنم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نوشته خودش که

Normally when you upload an image to a WordPress site, it creates several differently sized versions of the image automatically. Themes can define custom image sizes as well, increasing the amount of images generated on your server.

از ایجاد عکس با سایز های متفاوت روی سرور شما جلوگیری میکنه . چون اگر اطلاع داشته باشید وقتی توی وردپرس یک عکس آپلود می کنید خودش از عکس سایز های مختلفی را برش میزنه .

ویرایش شده در توسط f.gh1372
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم اینه که توی صفحه ی خود افزونه free resizer نوشته که چه کاربردی داره :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.آیا میشه با یه نرم افزار یا پلاگین کار این gtmetrix.com کرد.منظورم کم حجم کردن تصاویر هست؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.