رفتن به مطلب

پوسته ساده میخوام...

پست های پیشنهاد شده

((سلام خدمت همه دوستان...توی وردپرس وقتی یه سری عکس رو آپلود میکنم و گالری میسازم توی پست حجم عکس ها توی هاست سه برابر میشه...ینی اگه 10 تا عکس دارم اولا تبدیل میشه به حدود 400 تا عکس و حجم اون از یک مگابایت به سه مگابایت تغییر پیدا میکنه...چطور این مشکل رو از تو قالب رفع کنم ؟ آدرس سایت من : contemart.com

و قالب هم اسمش Remal هست...تو یه قالب دیگه هم امتحان کردم اینطوری بود... ))

مشکل بالا مشکل منه با قالب هایی که تا به حال نصب کردم...لطفا قالبی معرفی کنید که مشکل بالا رو نداشته باشه و ساده مثل سایت contemporist.com یا سایت خودم contemart.com باشه... ممنون...

لینک به ارسال

سلام!

به انجمن خوش اومدی.

اگه سایت خودته که میتونی از قالب همون استفاده کنی.

مگه اینکه قالبی در مورد خاص مدّ نظرت باشه.

اگه این مشکل با قالب های دیگه هم پیش میاد مشکل از قالب نیست و یا از افزونه هایه یا از کد هایی که توی وردپرس یا هاستت گذاشتی.

باید چکشون کنی.

لینک به ارسال

سایت خودم هست...ولی مشکلی رو که گفتم رو داره...ینی حجم عکس ها رو بالا میبره..یه قالب میخوام که هم تو این مایه ها باشه و هم تصویر بند انگشتی زیاد درست نکنه...ولی شکلش شبیه سایت خودم یا اون سایتی که گفتم باشه... مطلب اول رو کامل بخونید متوجه میشید..ممنون..

لینک به ارسال

دوست عزیز با قالب خود وردپرس تست کن، میگی قالب ساده میخوام ساده تر از پیشفرض وردپرس 2010و11و12 نداریم .

لینک به ارسال
پوستش انگلیسیه؟؟

نسخه فارسیش هم هست.

با پنل کاملاً فارسی

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...