رفتن به مطلب

نیازمند متخصص وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان متخصص

غرض از مزاحمت :

تیم ما به یک نفر متخصص به وردپرس که شامل شناسایی قالب ها و تست اون ها ، پلاگینهای کاربردی ، آپدیت و نظارت بروی سایت ، و کلا تمامی موارد که مرتبط با وب سایت و ارتقای اون هست رو نیاز داره

کسی که تمام نیازهای ما که مرتبط با وردپرس هست رو بتونه حل و فصل کنه

دستمزدش بصورت ماهیانه داده میشه

ماهیانه در ماه اول 50 هزار تومن (بسته به سطح کاری و فعالیت ) و در ماههای بعدی 100 هزار تومن بهش پرداخت میشه و اگر کارش عالی باشه به صورتی که توانایی کدنویسی و قالب نویسی و تمام موارد رو بتونه انجام بده سهمی از فروش بصورت مادام بهش تعلق میگیره

اولویت با کسانی هست که سن زیر 25 سال رو دارند و به طور کل مشغله کاری ندارند

کسانی که تمایل به همکاری دارند از طریق ایمیل با من تماس بگیرند تا صحبت های بیشتر رو انجام بدیم

ایمیل : ********

شماره تماس : ********

ویرایش شده توسط Parsa
حذف تماس / قوانین را بخوانید.
لینک به ارسال

داداش با ماهی 50,000 تومان کارگر افغانی هم برات کاری انجام نمیده

نمیخوام جسارت کنم ولی شما با چه اعتماد به نفسی میگید ماهی 50,000 تومان!!!

الان طرف یک قالب ترجمه کنه تو دوتا مارکت قرار بده ماهی چند صد هزار تومان گیرش میاد

• امتیاز 10
لینک به ارسال

صحبت شما درسته

اما شما دقت نکردید عرض بنده رو

عرض کردم شاید روزی 1 ساعت یا کمتر و بیشتر وقت باید بزاره و اصلا ممکنه خیلی موقع ها کاری نباشه که انجام بده

و اگر فرد مهارت خوبی داشته باشه بعد ها در سود فروش آموزش ها شریک میشه

وب سایت 3dfa.net

2 ساله که سایت زده شده و بنده خودم با وردپرس و قالب ها و پلاگین ها آشنایی دارم اما فرصت تست و کلا کار روی سایت رو ندارم برای همین هست که دنبال یه همکار میگردیم که بخش سایت رو به عهده بگیره

گفتم 50 اما اگر کارش خوب باشه ممکنه در آینده برجی 1 ت براش داشته باشه که قصد داریم وب سایتی جامع در مورد 3 بعدی ایجاد کنیم

به سایت سر بزنید و توی گوگل سرچ کنید میبینید که وب سایتی مثل ما به این شکل کار نکرده و نخواهد کرد

باید فرد اینکار رو مانند شروع یه کار تازه در نظر بگیره که به عنوان یک همکار وارد میشه نه به عنوان یه فرد استخدامی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • اضافه کردن...