رفتن به مطلب

نشون ندادن تصویر شاخص بعد از به روز رسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به یه مشکلی بر خوردم

از وقتی به روز رسانی وردپرس 4.1 رو انجام دادم هر عکسی رو اپلود میکنم برای پست هام و تصویر شاخص براشون میزارم تو سایتم نشون داده نمیشه !!!!

متاسفانه از قبل هم بکاب ندارم و اصلا نمیدونم چطوری بگرده به قبل و یا درستش کنم

ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام

آپدیت دستی انجام بدید ببینید مشکلتون حل میشه.

موفق باشید/.

سلام...

چطوری این کارو انجام بدم ؟ من هر وقت خواستم برم تو هاست یه چیزی رو درست کنم برعکس زدم بیشتر خراب کاری کردم برای همین زیاد نمیرم داخل هاست ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

تو گوگل که زدم برای رفع این مشکل یه جا خوندم این وردپرس 4.1 خیلی مشکلا داره که یکیش همین بالا نیومد تصویر شاخصه ....

امیدوارم برای این مشکل راه حلی پیدا کنن و اگه میتونید بهم یاد بدید چطوری برگردونم به وردپرس قبلی

لینک به ارسال

وردپرس رو به صورت زیپ توی هاست آپلود کنید و تمام پوشه های اون رو به جز wp-content و wp-config.php دوباره آپلود کنید

لینک به ارسال

سلام...

چطوری این کارو انجام بدم ؟ من هر وقت خواستم برم تو هاست یه چیزی رو درست کنم برعکس زدم بیشتر خراب کاری کردم برای همین زیاد نمیرم داخل هاست ممنون میشم راهنمایی کنید

تو گوگل که زدم برای رفع این مشکل یه جا خوندم این وردپرس 4.1 خیلی مشکلا داره که یکیش همین بالا نیومد تصویر شاخصه ....

امیدوارم برای این مشکل راه حلی پیدا کنن و اگه میتونید بهم یاد بدید چطوری برگردونم به وردپرس قبلی

سلام

آپدیت دستی را به صورت زیر انجام بدید!

http://forum.wp-parsi.com/topic/1573-%d8%a2%d9%be%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/#entry13888

وردپرس 4.1 هیچ مشکلی نداره برای من لااقل چنین مشکلی نبوده ، احتمالا یا اینترنت شما وسط آپدیت دچار قعطی لحضه ای شده یا مشکلی از طرف سروتون پیش آمده و بد آپدیت شده.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام

آپدیت دستی را به صورت زیر انجام بدید!

http://forum.wp-parsi.com/topic/1573-%d8%a2%d9%be%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/#entry13888

وردپرس 4.1 هیچ مشکلی نداره برای من لااقل چنین مشکلی نبوده ، احتمالا یا اینترنت شما وسط آپدیت دچار قعطی لحضه ای شده یا مشکلی از طرف سروتون پیش آمده و بد آپدیت شده.

موفق باشید/.

ممنونم ازتون اگه این کارو کنم درست میشه به نظرتون ؟ و مشکلی برای سایتم پیش نمیاد ؟ اخه خیلی ترس دارم کلا . میترسم خرابکاری کنم .. اموزش تصویری هست من طبق تصویر جلو برم ؟

وردپرس رو به صورت زیپ توی هاست آپلود کنید و تمام پوشه های اون رو به جز wp-content و wp-config.php دوباره آپلود کنید

ممنونم ازتون اگه این کارو کنم درست میشه به نظرتون ؟ و مشکلی برای سایتم پیش نمیاد ؟ اخه خیلی ترس دارم کلا . میترسم خرابکاری کنم .. اموزش تصویری هست من طبق تصویر جلو برم ؟

لینک به ارسال

نیازی به بروزرسانی دستی نیست ، به احتمال زیاد هنگام دریافت بسته جدید وردپرس هاست شما با مشکل برخورد کرده ، اوّل راه اندازی مجدد بکنین و اگر درست نشد از بروزرسانی دستی استفاده کنین.

نسخه 4.1.0 یه نسخه رسمی بوده و مشکلی نداشته.

آدرس زیر رو دنبال کنین

پنل وردپرس » پیشخوان » به روزرسانی ها » با جمله ی زیر رو به رو میشین:

شما از آخرین نگارش وردپرس استفاده می‌کنید.

راه اندازی مجدد رو بزنید تا وردپرس 4.1.0 دوباره روی هاست شما نصب بشه

مشکلی پیش نمیاد برای سایتتون.

_______

درضمن وردپرس 4.1.0 با تصاویر شاخص کاملاً سازگاره که نمونه اش سایت خودم و یا سایت هایی هست که خودم آپدیتشون کردم و با مشکلی مواجه نشدم

_______

لینک به ارسال

نیازی به بروزرسانی دستی نیست ، به احتمال زیاد هنگام دریافت بسته جدید وردپرس هاست شما با مشکل برخورد کرده ، اوّل راه اندازی مجدد بکنین و اگر درست نشد از بروزرسانی دستی استفاده کنین.

نسخه 4.1.0 یه نسخه رسمی بوده و مشکلی نداشته.

آدرس زیر رو دنبال کنین

پنل وردپرس » پیشخوان » به روزرسانی ها » با جمله ی زیر رو به رو میشین:

شما از آخرین نگارش وردپرس استفاده می‌کنید.

راه اندازی مجدد رو بزنید تا وردپرس 4.1.0 دوباره روی هاست شما نصب بشه

مشکلی پیش نمیاد برای سایتتون.

_______

درضمن وردپرس 4.1.0 با تصاویر شاخص کاملاً سازگاره که نمونه اش سایت خودم و یا سایت هایی هست که خودم آپدیتشون کردم و با مشکلی مواجه نشدم

_______

سلام. به روز رسانی مجدد انجام دادم ولی درست نشد

فکر کنم باید نصب دستی صورت بگیره .... که اینم یا بلد نیستم یا کلا میترسم ...

لینک به ارسال

شما برای سایتتون از طریق کد تصاویر پیشفرض درست کردید؟

احیاناً با افزونه ی خاصی تداخل نداره؟

لینک به ارسال

شما برای سایتتون از طریق کد تصاویر پیشفرض درست کردید؟

احیاناً با افزونه ی خاصی تداخل نداره؟

نه با کد این کارو نکردم به صورت عادی همیشه تصاویر شاخص رو میزاشتم و به مشکلی بر نمیخوردم

فکر نکنم با افزونه ای مشکل داشته باشه چون اگه مشکلی داشت تا الان باید میفهمیدم کدوم افزونس ولی تا الان مشکلی ندیدم از افزونه ها

لینک به ارسال

عجیبه ، خب پس از آپدیت دستی استفاده کنین ببینین میشه یا نه،

کلا من زندگیم اینجوریه ها . یه اتفاقاتی برام میوفته که هر کی بشنونه شاخ در میاره. اینم یکی از اون مشکلات خنده دار منه که با تمام بی ارزش بودنش داره ضربه بدی بهم میزنه اونم به صورت خنده دار !!!

لینک به ارسال

توکّل به خدا :)

___

آموزش آپدیت دستی وردپرس به صورت دستی:

http://www.wpland.ir/update/

http://expres.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C/

____

هر کدوم راحت تره انجام بدین.

فقط در لینک اوّل گزینه 6 (پاک کردن همه فایل های اضافه) رو رعایت نکنید.

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

ممنونم ولی ای کاش به جز این راه راه دیگه ای داشت تا درستش میکردم .. بازم ممنونم ازتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...