رفتن به مطلب

مشکل بروزرسانی خودکار نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

من از افزونه XML Sitemap Generator نسخه 3.3 استفاده میکنم

دقیقا نمیدونم چرا ولی بروز رسانی خودکار افزونه از کار افتاده و مجبوریم دستی افزونه رو بروز کنیم

اروری که میده (این ارور زمانی که دستی بروز نشه وجود داره) :

نقشه سایت شما در حال بروز شدن است . بسته به اندازه سایت شما این عملیات ممکن است مدتی طول بشکد!

بر اساس محدودیت های زمانبندی وردپرس، ممکن است نزدیک به 60 ثانیه دیگر تا شروع عملیات ساخت نقشه سایت طول بشکد.

دوتا دلیل میتونه این مشکلو ایجاد کرده باشه

اول اینکه وردپرسو به نسخه 4.1 بروز کردیم

و یا اینکه از قسمت debug function افزونه رو Rebuild کردیم

پ.ن 1 : رو یکی از سایتهای دیگمون همین نسخه افزونه به صورت خودکار کار میکنه و مشکلی نداره ولی اون دوتا عملی که بالا عرض شد روی اون سایت انجام ندادیم هنوز

پ.ن 2 : افزونه غیر فعال + حذف کردیم و نسخه سالم (پ.ن 1) رو دوباره نصب کردیم ولی بازم مشکل رفع نشد

پ.ن 3 : با توجه به اینکه بروز کردن افزونه به نسخه 4 باعث کند شدن ایندکس گوگل واسمون میشه فعلا ترجیح میدیم بروز نکنیم افزونه رو مگر اینکه راهی پیدا بشه که ایندکس مثل همین نسخه قدیمی انجام بشه

لطفا راهنمایی کنید , تشکر

لینک به ارسال

لینکهای مشابه همین مشکل در سایت اصلی وردپرس :

https://wordpress.org/support/topic/google-xml-sitemaps-automatically-sitemap-update-broken

https://wordpress.org/support/topic/plugin-google-xml-sitemaps-auto-build-never-works-manual-build-always-does

https://wordpress.org/support/topic/plugin-google-xml-sitemaps-my-sitemap-is-not-updating

اگه راهی وجود داره لطفا دریغ نکنید

من ورژن افزونه رو به 3.4.1 تغییر دادم اما بازم مشکل وجود داره

ورژن 4 افزونه برای هر قسمت سایت نقشه جدا قرار داده که گوگل اینطوری سایتو دیر ایندکس میکنه (حداقل سایت منو!)

ولی وقتی همه محتوا (مطالب , برچسب , دسته ها و..) یکجا هستن مثله ورژن 3.3 و 3.4.1 کمتر از چند ثانیه ایندکس میشه مطالبمون

لینک به ارسال

میبخشید تاپیکو دائما آپ میکنم , چون از چندجا پیگیرم میخوام به نتیجه برسه واسه همین همه اطلاعاتو قرار میدم

دوتا دلیل میتونه این مشکلو ایجاد کرده باشه

اول اینکه وردپرسو به نسخه 4.1 بروز کردیم

و یا اینکه از قسمت debug function افزونه رو Rebuild کردیم

این دو مورد مشکلو ایجاد نکردن ,

یکی از سایتای خودم رو فول بک آپ گرفتم و بعد نسخه وردپرسو بروز کردم و عمدن به صورت دستی افزونه نقشه رو بروز کردم

اما براش مشکلی پیش نیومد

سایتی که ذکر شد (سایتی که نقشه دچار مشکل نشد) افزونه کش W3 Total Cache روش نصبه

همچنین cron job توسط مدیر هاست تغییراتی از قبل روش ایجاد شده (گفتم شاید کمک کنه)

ویرایش شده توسط wp-reza
لینک به ارسال

تنظیمات افزونه گزینه ای داشت من تیکشو غیرفعال کردم و مشکل رفع شد

گزینه غیر فعال شده :

Build the sitemap in a background process (You don't have to wait when you save a post)

نقشه سایت را در عملیات های پس زمینه بساز ( با انتخاب این گزینه شما مجبور نیستید برای ذخیره پست ها منتظر بمانید )

ویرایش شده توسط wp-reza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...