رفتن به مطلب

درخواست افزونه قیمت کالا ( امروز - دیروز )

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من به یک افزونه ای نیاز دارم که قیمت چند کالا رو برای 2 روز نشون بده مثلاً 5 تا کلا داریم که هر روز قیمت اون تغییر می کنه و وقتی قیمت روز بعد رو وارد کردیم قیمت جدید ثبت و اون یکی قیمت به روز قبل تبدیل بشه ، یه جورایی قیمت 2 روز آخر رو نشون بده

با ارسال پست میشد و زمینه دلخواه میشد حل کرد ولی برای مشتری هست و هر چقدر راحتر باشه خوبتره :)

یه همچین چیزی داریم تو وردپرس ؟؟

با شکل هم توضیح بدم یه چیزی تو این مایه ها

با تشکر :)

post-323-0-44619000-1419100393_thumb.png

لینک به ارسال

فکر کنم تایپیکتون رو باید به بخش خرید منتقل کنید افزونه رایگان با این شرایط بعیده پیدا کنید چون خارج از ایران که اصولا قیمت امروز و فردا فرقی نداره تا کسی به فکر ساختش بیافته تو افزونه های ایرانی هم من تا به حال ندیدم

باید سفارش بدید تا براتون نوشته بشه البته با سطوح آشنایی که برای خودتون تعریف کردید خودتونم باید از پسش بربیاید کافیه یک پست تایپ برای قیمتها بسازید که ورودیهاش متاباکس هایی باشند که اطلاعات شما را دریافت کنند و همیشه دو رقم آخر را نمایش دهند

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسختون

بلی روش هایی که فرمودین رو میشه پیاده کرد ولی برای مشتری هست این سفارش و هرچقدر راحتر باشه دردسر کمتری میکشم و میکشد ...

در حالت کلی چند تا باکس ست که چندتا ورودی میگیره و تو خروجی ( قالب ) نمایش میده ...

گفتم شاید همچین افزونه ای موجود باشه که سمت پنل کاربری یه سری ورودی رو بگیره و تو خروجی نمایش بده

ازم ممنون :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...