رفتن به مطلب

Custom Canonical URL یعنی چی؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه all in one seo در آپدیت جدیدش یه موردی اضافه کرده به نام Custom Canonical URL. میخوام ببینم کسی هست یه مقدار توضیح بده بهمون که این یعنی چی؟

لینک به ارسال

سلام.

canonical استفاده اصلیش برای محتوای دو قلو هستش. مثلا یه محتوایی کپی کردی از سایتی یا اینکه محتوا تکراریه و قبلا تو سایتت منتشر کردی میتونی این تگ رو اضافه کنی و ادرس اون صفحه رو بدی بهش.

فک کنم این قسمت جدیدی که میگی به افزونه اضافه شده برای اینکه بشه به صورت دستی هم ادرس رو اضافه کرد. چون توی نسخه های قبلی خودکار ادرس همون صفحه رو اضافه میکنه. بازم فک کنم خودش تویضحاتی داده.

لینک به ارسال

سلام.

canonical استفاده اصلیش برای محتوای دو قلو هستش. مثلا یه محتوایی کپی کردی از سایتی یا اینکه محتوا تکراریه و قبلا تو سایتت منتشر کردی میتونی این تگ رو اضافه کنی و ادرس اون صفحه رو بدی بهش.

فک کنم این قسمت جدیدی که میگی به افزونه اضافه شده برای اینکه بشه به صورت دستی هم ادرس رو اضافه کرد. چون توی نسخه های قبلی خودکار ادرس همون صفحه رو اضافه میکنه. بازم فک کنم خودش تویضحاتی داده.

اونکه از قدیم خود وردپرس داشت و اسمش Ping بود. میگفت مثلا اگر این مطلب رو از صفحه ای کپی کرده آدرسش رو اینجا بذار تا صاحابش رو مطلع کنیم با یه کامنت!
لینک به ارسال

اونکه از قدیم خود وردپرس داشت و اسمش Ping بود. میگفت مثلا اگر این مطلب رو از صفحه ای کپی کرده آدرسش رو اینجا بذار تا صاحابش رو مطلع کنیم با یه کامنت!

جلل خالق :blink: فک کنم پینگ یه بحث دیگه ای باشه. برای مطلع کردن یه موتورجستجو از انتشار یک پست...

لینک به ارسال

پینگ کلا به معنی آگاه سازی هستش.

حالا اگر توی قسمت تنظیمات نوشتن آدرس گیرنده یه موتور جستجو رو بذاری، اون رو وقتی مطلب منتشر میکنی پینگ میکنه اما اگر در پینگ مطلبت (در فارسی نوشته شده :بازتاب) آدرس منبع مطلب رو بذاری، میشه همون که من گفتم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...