رفتن به مطلب

مشکل بعد از نصب یک افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

بنده یک سایت دارم که این سایت از مدتی پیش مشکلات بسیاری برای ان رخ می دهد مشکل بسیار بزرگی مثل سرعت لود بسیار کند و 2- نشان ندادند هیچ کدام از تصاویر درون سایت

بعد از نصب یک افزونه به نام

AppPress که این افزونه سایت بنده رو به کل نابود کرد بعد هم که از مدیر هاست خواستم تا که ریستور کنه عکس ها برگشت اما سرعت سایت بسیار نا امید کننده بود

الان هم باز هم هم عکس ها رفته هم سرعت خیلی پایینه مشکل کجاست دوستان

ادرس سایت

www.smallcity.ir

لینک به ارسال

سلام

آدرس عکس ها 404 شده.!! به این معنی که یا پاک شدن یا آدرسشون عوض شده.

تصویر جدید هم آپلود می کنید این مشکل رو دارید یا فقط برای تصاویر قدیمی این مشکل هست؟

لینک به ارسال

سلام

همه تصاویر داخل سایت هستند لینکشون هم عوض نشده برای تصاویر جدید هم همینطور است و به طور کل اصلا هر چیزی می خواهم اپلود کنم میگخ ارتباط با دیتا بیس برقرار نشد

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپم ارسال نکن!!

پوشه افزونه ها رو غیرفعال کن ببین حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

عذر میخواهم

من کلا افزونه رو پاک کردم الان هل ورد پرس رو از داخل سی پنل پاک کردم دارم به صورت دستی ورد پرس رو نصب میکنم

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر وردپرس رو کلا پک کردید (حتی پوشه wp-content) به این معنی هست که عکسهای شما هم پاک شدند و تنها راه بازیابی اونا درخواست از هاستینگ جهت ریستور کردن بک آپ هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

من خودم بک اپ کامل سایت رو دارم نموتونم ریستور کنم؟

در ضمن یک مشکل جدید یک ارور بالای ورد پرس نماش داده میشه

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/gooddlir/public_html/wp-includes/update.php on line 293

این ارور است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...