رفتن به مطلب

برای دیده شدن کامل فایل های swf چه راهی هست؟

پست های پیشنهاد شده

به این فایل فلش (بازی swf) در این صفحه نگاه کنید

1- در مانیتورهای مختلف (رزولوشن مختلف) قسمتهای کناری بازی حذف میشه (البته این تست رو با زوم مرورگر انجام دادم)

چیکار کنم در همه مانیتورها ابعاد بازی (swf) کامل مشخص باشه

2- برخی دکمه ای میزارن که فایل در صفحه fullscreen نمایش داده میشه ، چطوری میشه انجام داد و اگه خیلی دردسر سازه افزونه معرفی کنید

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

! / خب باید با کوچیک یا بزرگ شدن صفحه تغییر کنه ، اما در مانیتور های مختلف و تبلت سایزی که قرار میدم ، کناره های بازی از بین میره بجز مقدار دهی پیکسلی از % هم استفاده کردم ، نشد

لینک به ارسال

نه دیگه بازی شما عرضش ثابته لینکی که دادم لینک فول اسکرینشه وقتی فایل swf به صورت مستقیم تمام صفحه نباشه یعنی اندازه اش توی خود فایل فیکس شده

لینک به ارسال

کد یا افزونه ای میشناسید که بتونم در صفحه قرار بدم تا کاربر بتونه روش کلیک کنه یا هر روش دیگه تا بزرگتر از چیزی که هست بازیرو ببینه و بتونه راحتتر بازی کنه ؟ از لینک بدم و در صفحه جدا باز بشه جلوه بدی داره

لینک به ارسال

حتی اگر در صفحه جدا باز بشه هیچ فرقی نمی کنه اندازه ی این بازی ثابته و تغییری نمی کنه !!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا میگید اندازه بازی ثابته ؟ در داخل سایت که سایزش کوچیک هست (خودم دادم در ابعاد طول 580 وعرض.. بزرگتر نمایش داده نشه ، چون از محیط وسط قالب بزرگتر میشه و میره روی سایدبارهای کنار ) وقتی در صفحه جدا که خودتون لینکشم گذاشتید باز میشه خب بزرگتر در حال نمایشه / قبول دارم ، سایز عرض ثابته، مثلا یه light box باز بشه نمیشه این فایلو بزرگتر نمایش داد؟! میشه دیگه ، در این حالت بزرگتر از چیزی نمایش داده میشه که من در حال حاضر با محدودیت توی قالب قرار دادم (حالا این فایل نشد فایلها و بازی های swf دیگه ای هم هست)

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...