رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند سوال در مورد زمینه های دلخواه دارم ...

اول اینکه میشه از چندیدن زمینه دلخواه استفاده کرد؟ برای مثال یه سایت فیلمو فرض کنید ... میشه برای فیلم ها از یک زمینه دلخواه و برای سریال ها از زمینه دلخواه دیگه ای استفاده کرد؟

سوال بعدی اینه که بعضی از سایت ها مثلا یه پست بازی زدن و مثلا سیستم مورد نیاز و راهنمای نصب و غیره رو هر کدوم رو در یک کادر جدا گذاشتن ... از زمینه های دلخواه استفاده میکنن؟

برای مثال این سایت : http://www.yasdl.com/75848/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-company-of-heroes-2-ardennes-assault.html

سوال اخر هم این سایت اسکرین شات هارو چطوری به اون شکل کوچک کرده و کنار هم چبده؟ از تنظیمات خوده وردپرس استفاده کرده؟ اگه اره این تنظیمات چطورین؟

ممنون پیشاپیش ...

لینک به ارسال

سوال اولتون بله میشه بی نهایت زمینه دلخواه ساخت

سوال دومتون بستگی به طراحش داره من خودم شخصا میتونم همچین چیزی درست کنم در واقع زمینه دلخواه یه راه برای فرار از همه مشکلاته :P:D

لینک به ارسال

سوال اولتون بله میشه بی نهایت زمینه دلخواه ساخت

سوال دومتون بستگی به طراحش داره من خودم شخصا میتونم همچین چیزی درست کنم در واقع زمینه دلخواه یه راه برای فرار از همه مشکلاته :P:D

ممنون

حالا پیشنهاد شما استفاده از افزونه برای زمینه دلخواهه یا کد نویسی دستی؟

سوال سوم هم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نشونی ای که شما گذاشتید که اسکرین شاتی نداشت ولی با استفاده از امکان گالری وردپرس می تونید سایز کوچک تصاویر را کنار هم بچینید

لینک به ارسال

نشونی ای که شما گذاشتید که اسکرین شاتی نداشت ولی با استفاده از امکان گالری وردپرس می تونید سایز کوچک تصاویر را کنار هم بچینید

بالای سیستم مورد نیاز 4 تا عکس کوچیک هستن که همون اسکرین شات های بازین ... از این گالری چطوری میشه استفاده کرد؟ اگه میشه لینک اموزششو بزارید ...

ممنون به خاطر راهنماییه دوستان

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان من چطوری میتونم از زمینه های دلخواه مختلف در سایتم استفاده کنم؟ یعنی مثلا برای فیلم ها از یک زمینه دلخواه، و برای مثلا بازی ها و سریال ها و ... هر کدوم یک زمینه دلخواه استفاده کنم؟

ضمنا من میخوام که از دو نوع لینک استفاده کنم ... برای مثال فرض کنید سرور های وی ای پی و سرور های کمکی ... حالا مثلا سه تا لینکه که وی ای پی هستن و مثلا میخوام سبز رنگ باشه کادر بندی ها و غیرشون و سه تا لینک کمکی هم مثلا به رنگ دیگه ای ... البته ممکنه تعداد لینک ها متفاوت باشه ... چنین چیزی ممکنه با استفاده از زمینه های دلخواه؟

لینک به ارسال

<?php $a1 = get_post_meta($post->ID, 'لینک1', true); ?><?php echo $a1; ?>
<?php $a2 = get_post_meta($post->ID, 'لینک2', true); ?><?php echo $a2; ?>
<?php $a3 = get_post_meta($post->ID, 'لینک3', true); ?><?php echo $a3; ?>
<?php $a4 = get_post_meta($post->ID, 'لینک4', true); ?><?php echo $a4; ?>
و ...

شما به هر تعداد که بخواید میتونید قرار بدید.هر کدوم از این کدهارو در جایی که میخواید استفاده کنید بزارید.مثلا کد اول در در href لینکی که میخواید قرار بدید و به همین صورت برای بقیش انجام بدید

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

<?php $a1 = get_post_meta($post->ID, 'لینک1', true); ?><?php echo $a1; ?>
<?php $a2 = get_post_meta($post->ID, 'لینک2', true); ?><?php echo $a2; ?>
<?php $a3 = get_post_meta($post->ID, 'لینک3', true); ?><?php echo $a3; ?>
<?php $a4 = get_post_meta($post->ID, 'لینک4', true); ?><?php echo $a4; ?>
و ...

شما به هر تعداد که بخواید میتونید قرار بدید.هر کدوم از این کدهارو در جایی که میخواید استفاده کنید بزارید.مثلا کد اول در در href لینکی که میخواید قرار بدید و به همین صورت برای بقیش انجام بدید

دوست عزیز من متوجه نشدم ... این کدهارو باید چیکار کنم و در کجا یقالب بزارم؟ جزو زمینه های دلخواه هستن؟

لینک به ارسال

هر کدوم از کدهای بالا که نوشتم یه زمینه دلخواه هستش

مثلا برای لینک دانلود میتونید یکیشو قرار بدید به صورت زیر

<a href="<?php $a1 = get_post_meta($post->ID, 'لینک1', true); ?><?php echo $a1; ?>">لینک مستقیم دانلود</a>

در کد بالا به جای آدرس لینک دانلود من زمینه دلخواه قرار دادم و شما میتونید از قسمت افزودن نوشته در زمینه دلخواه با نام "لینک1" و مقدار "http://example.com" لینک دانلود رو قرار بدید

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ... حالا با این کدها این کار که میخواستم رو میتونم انجام بدم؟ اگه اره راهنمایی کنید چطوری و بازم ممنون

من میخوام که از دو نوع لینک استفاده کنم ... برای مثال فرض کنید سرور های وی ای پی و سرور های کمکی ... حالا مثلا سه تا لینکه که وی ای پی هستن و مثلا میخوام سبز رنگ باشه کادر بندی ها و غیرشون و سه تا لینک کمکی هم مثلا به رنگ دیگه ای ... البته ممکنه تعداد لینک ها متفاوت باشه ...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان یه سوال داشتم این سایت چطوری دانلود باکسشو به این شکل در اورده که برای هر پارت 2 لینک گذاشته و هم چنین اون متنا رو در دانلود باکسش گذاشته؟ منظورم

این متنا هستش :

دانلود نسخه CODEX | حجم: 7.6GB

دانلود آپدیت Update v1.0.1-CODEX

از افزونه استفاده کرده؟ اگه اره چه افزونه ای و هم چنینن اگه ممکنه لینک اموزششو بزارید...

پیشاپیش ممنون

http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-assetto-corsa-39037.html

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان ببخشید این پست رو بالا اوردم چون از راهنمایی دوستان نتونستم مشکلمو برطرف کنم ... به دلیل اینکه اطلاعاتم در این مورد کم بود و برای من موضوع پیچیده ای بود... برای همین یک بار دیگه جعبه دانلودی که نیاز دارم رو اینجا مینویسم که به چه شکل هست و دوستان اگر امکانش هست به صورت جامع راهنمایی کنن تا بدونم دقیقا باید چیکار کنم ... پیشاپیش ممنون

میخوام در سایتم چندین نوع زمینه دلخواه برای پست هاییی با موضوع متفاوت بسازم ... یعنی هر نوع پست یک نوع زمینه دلخواه ... اولا این امکان پذیره؟

در مرحله بعدی میخوام زمینه های دلخواه چند بخشی بسازم ... یعنی اینطور که مثلا فرض کنید یک سریاله که با چند کیفیت در سایت گذاشته میشه : 480p - 720p - 1080p - hdtv

حالا مثلا این سریال 20 قسمته و د رواقع هر قسمت هر یک از این 4 نوع کیفیت رو داره ... چطوری میتونم جعبه دانلودی بسازم که بشه این 4 کیفیت رو قرار داد و اونهم به صورت دو ستونه ( دو کیفیت در هر ستون )

همین مشکل رو برای بخش بازی هم دارم و میخوام در اونجا هم برای هر بازی میانگین سه نسخه قراداده میشه ... برای اون هم راهنمایی کنید ...

در کل به نظر شما استفاده از دانلود باکس برای اینکار بهتر و از طرفی حرفه ای تر و به روزتر و یا زیبا تره و یا قرار دادن لینک ها در خوده پست ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...