رفتن به مطلب

مشاوره برای تبلیغات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ما میخوایم که یک سری تبلیغات گسترده انجام بدیم...

خواستم چندتا سایت مناسب معرفی کنید که به صورت تخصصی باشه و بتونه موثر باشه.

در زمینه پنل اس ام اس هستش!

با چند نفر صحبت کردم تا در بلاگفا قرار بدم (صفحه اصلی یک میلیون تومان) اما به توصیشون گفتند چون تازه اولشه که میخواین تبلیغات گسترده انجام بدین به ریسکش نمی ارزه که کلا از بلاگفا شروع بشه!

گفتند فعلا آسه آسه از انجمن ها و فروم های تخصصی شروع کنم بعد به مرور زمان برم به سمت سایتهای پر بازدیدتر!

اینم بگم که هزینه این تبلیغات هم وامی بیش نبوده که با هزارتا بدبختی و برو و بیا قرار شد از سازمان بهزیستی بگیرم و باید تو 6 ماه به صورت یکجا پسش بودم(چون چک ضمانتی دادم)!!

اونم دو میلیون تومان واسه من که جز این کسب و کارهای اینترنتی نمیتونم روی چیز دیگه ای تمرکز کنم! در توانم نیست! :(

پس خواهشا چندتا سایت مناسب معرفی کنید! (لطفا از روی احساسات راهنمایی نکنید شرایط منم در نظر بگیرید اون 6ماه و ...) <_<:wub:

لینک به ارسال

سلام

چرا سایتتون رو نمیدید سئو کنن ؟

تبلیغات یه دوره محدود داره و تعداد کلیک و هدف کاربرا هم معلوم نیس. فک نکنم ارزش داشته باشه :)

لینک به ارسال

خب سئو هم زیاد کار ساز نیستش وقتی تبلیغ نباشه!

بعدشم برای سایت ارائه خدمات تبلیغ از سئو مهمتره!

سئوی صفحاتم رو هم تا حدی تونستم خوب کنم قبلا زیر 43 بود الآن شده 76!

لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی کسانیکه با تبلیغ چند ده میلیونی وارد یه عرصه میشن دیگه راهی برای دیگران باز نمیکنند به نظر من شما تو انجمنها و تبادل لینک و سایت تبلیغ رایگان(دیوار و شیپور ...)کار کنی بهتره

لینک به ارسال

براي سئو هم بايد بگم که من سئوي صفحه اصلي رو با چنذتا از صفحات رسوندمشون به بالاي 95 !

البته طبق چيزي که سايت chkme.com نشون ميده !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...