رفتن به مطلب

آیا سایت های تبادل بازدید برای سایت ها خطر دارند؟؟

OM!D B

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند وقتیه که یه وبسایت راه اندازی کردم و از سایت های افزایش بازدید و اینا استفاده کردم برای بهبود رتبه و ظرف دوماه رتبه سایت به 950.000 رسید.

حالا می خواستم بپرسم این سایت ها برای رتبه در آینده ظرر دارند؟؟؟

آیا اگه الکسا و گوگل بفهمه واکنش نشون میده؟؟

به نظرتون استفاده کنم یا نکنم؟؟

ممنون

لینک به ارسال

نمیدونم کی قراره دست از سر الکسا بعنوان یه معیار توی پیشرفت بردارید. این پادکست رو گوش بدید.

لینک به ارسال

درسته امار شما از نظر الکسا بهتر شد

ایا این امار واقعی هستن/

اماری که محتوایی از سایت مطالعه نکنن محصولی نخرن

به هیچ دردی نمیخوره چون هر وقت دیگه پول جای خرید بازدید ندید امار هم افت شدید میکنه ...

از نظر گوگل تاثیر منفی داره چون این امار ها فیک هستن و توسط گوگل قابل شناسایی

لینک به ارسال

درسته امار شما از نظر الکسا بهتر شد

ایا این امار واقعی هستن/

اماری که محتوایی از سایت مطالعه نکنن محصولی نخرن

به هیچ دردی نمیخوره چون هر وقت دیگه پول جای خرید بازدید ندید امار هم افت شدید میکنه ...

از نظر گوگل تاثیر منفی داره چون این امار ها فیک هستن و توسط گوگل قابل شناسایی

بله

اما

به نظر شما چیکار کنم برای بهبود رتبه؟؟

چه جوری بازدید کننده برای سایت جمع کنم؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما سایت را برای کاربر میخواهید یا برای رتبه؟ اگر برای رتبه میخواهید که باید تبلیغات بندازید تو سایت ها که هر چه بیشتر هزینه کنید بالاتر میرید اما اینجور سایت ها آخر نداره و به یکسال نرسیده بسته میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز شما سایت را برای کاربر میخواهید یا برای رتبه؟ اگر برای رتبه میخواهید که باید تبلیغات بندازید تو سایت ها که هر چه بیشتر هزینه کنید بالاتر میرید اما اینجور سایت ها آخر نداره و به یکسال نرسیده بسته میشه

خوب شما بگید برای جمع کردن کاربر برای سایت باید چیکار کنم؟؟

لینک به ارسال

خوب شما بگید برای جمع کردن کاربر برای سایت باید چیکار کنم؟؟

ببینید من در این چند ساله که تجربه وب داشتم خیلی از سایت ها را دیدم که هنوز به یکماه نرسیده بسته شدند ، یکی از مهمترین علتش هم اینه که مدیر سایت فقط میخواهد یه سایتی داشته باشه همین !

عوامل خیلی زیادی در موفقیت یک سایت تاثیر دارند که مهمترین عامل توجه سایت به کاربران هست ، سایت را نه برای کسب در آمد و نه برای رتبه بلکه باید برای کاربر مدیریت کنید.

هدف شما از افتتاح یک سایت چیه و چه سودی براتون داره ؟ چه عواملی بلعث میشه سایت شما نسبت به رقبایتان بهتر بشه؟ و...

باید ببنید چرا کاربر باید بیاد به سایتتون سر بزنه و چه فایده ای براش داره. یکی از بهترین راه های جذب مخاطب فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و امثال اینهاس و یکی دیگه تبلیغات

اینم بگم سایتی که زیر 1سال است افتتاح نشده زیاد نباید به رتبه و بازدیدش کار داشت برای اینکه ثبات خودش را حفظ و کاربران خودش را جذب کنه

لینک به ارسال

در مورد سوال اوّل که آیا این بازدید ها مخرب هستند یا نه ؛ در صورتی که فقط یه سری تبلیغات توی برخی از سایت های مفید باشن این بازدید ها باعث بالا رفتن الکسا ، در نتیجه ورودی از هر موتور جستجویی برای شما بیشتر و روی الکسای اوّلی که داشتی به شدّت تأثیر میذاره ، البتّه بعد از قطع تبلیغات 100% یه افت بازدید شدید در نتیجه افت الکسا و افت ورودی از موتور های جستجو پیدا میکنی (ولی بازم از شرایط اوّلی که داشتی بهتره)

امّا چه نوع سایتی تبلیغ کردن هم خیلی مهمه! این سایت های آگهی رایگان و نمیدونم بک لینک رایگان و اینطور چیزا اکثراً مضّر و موتور های جستجو اون ها رو شناسایی میکنه و چون بازدید سایت شما تقلّبی بوده به ضرر شما تموم خواهد شد

برای افزایش بازدید واقعی و افزایش رتبه کار های زیادی میشه کرد که از جمله:

محتوای غیرکپی ، کارآمد و پر استفاده

سرعت بالای سایت

نوع قالب و سازگاری اون با مرورگر ، بازدید کننده و موضوع شما

و در کل سئوی مناسب هست

(تبلیغات پس از گذاشتن پست ها ، درست کردن سئو از همه لحاظ و در کل موقعی که سایت استارت خودش رو زده توصیّه میشه اونم توی سایت های مربوط به سایت شما و معتبر)

لینک به ارسال

با نظر مسترپروگرمر موافقم ، همین امسال بود که 2-3 تا سایتی به رتبه های زیر 100 ایران اومدن ولی بعد چند وقت کلاً متروکه شدن :)

دوستان خودمم تا به حال سایت های زیادی زدن

از نظر من برای شروع یه سایت انسان باید:

پشتیبانی فنّی (برنامه نویسی ، طرّاحی ، گرافیک ، سئو و...)

هدف معلوم و مشخّص

بودجه کافی نسبت به همون موضوع

مهم تر از همه آنالیز و برنامه ریزی درست.

مثلاً یه سایت دانلود بودجه اش ، تبلیغاتش ، کدهاش و عوامل دیگه اش با یه سایت فروشگاهی سر تا پا فرق داره...

لینک به ارسال

با نظر مسترپروگرمر موافقم ، همین امسال بود که 2-3 تا سایتی به رتبه های زیر 100 ایران اومدن ولی بعد چند وقت کلاً متروکه شدن :)

دوستان خودمم تا به حال سایت های زیادی زدن

از نظر من برای شروع یه سایت انسان باید:

پشتیبانی فنّی (برنامه نویسی ، طرّاحی ، گرافیک ، سئو و...)

هدف معلوم و مشخّص

بودجه کافی نسبت به همون موضوع

مهم تر از همه آنالیز و برنامه ریزی درست.

مثلاً یه سایت دانلود بودجه اش ، تبلیغاتش ، کدهاش و عوامل دیگه اش با یه سایت فروشگاهی سر تا پا فرق داره...

در مورد سوال اوّل که آیا این بازدید ها مخرب هستند یا نه ؛ در صورتی که فقط یه سری تبلیغات توی برخی از سایت های مفید باشن این بازدید ها باعث بالا رفتن الکسا ، در نتیجه ورودی از هر موتور جستجویی برای شما بیشتر و روی الکسای اوّلی که داشتی به شدّت تأثیر میذاره ، البتّه بعد از قطع تبلیغات 100% یه افت بازدید شدید در نتیجه افت الکسا و افت ورودی از موتور های جستجو پیدا میکنی (ولی بازم از شرایط اوّلی که داشتی بهتره)

امّا چه نوع سایتی تبلیغ کردن هم خیلی مهمه! این سایت های آگهی رایگان و نمیدونم بک لینک رایگان و اینطور چیزا اکثراً مضّر و موتور های جستجو اون ها رو شناسایی میکنه و چون بازدید سایت شما تقلّبی بوده به ضرر شما تموم خواهد شد

برای افزایش بازدید واقعی و افزایش رتبه کار های زیادی میشه کرد که از جمله:

محتوای غیرکپی ، کارآمد و پر استفاده

سرعت بالای سایت

نوع قالب و سازگاری اون با مرورگر ، بازدید کننده و موضوع شما

و در کل سئوی مناسب هست

(تبلیغات پس از گذاشتن پست ها ، درست کردن سئو از همه لحاظ و در کل موقعی که سایت استارت خودش رو زده توصیّه میشه اونم توی سایت های مربوط به سایت شما و معتبر)

ببینید من در این چند ساله که تجربه وب داشتم خیلی از سایت ها را دیدم که هنوز به یکماه نرسیده بسته شدند ، یکی از مهمترین علتش هم اینه که مدیر سایت فقط میخواهد یه سایتی داشته باشه همین !

عوامل خیلی زیادی در موفقیت یک سایت تاثیر دارند که مهمترین عامل توجه سایت به کاربران هست ، سایت را نه برای کسب در آمد و نه برای رتبه بلکه باید برای کاربر مدیریت کنید.

هدف شما از افتتاح یک سایت چیه و چه سودی براتون داره ؟ چه عواملی بلعث میشه سایت شما نسبت به رقبایتان بهتر بشه؟ و...

باید ببنید چرا کاربر باید بیاد به سایتتون سر بزنه و چه فایده ای براش داره. یکی از بهترین راه های جذب مخاطب فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و امثال اینهاس و یکی دیگه تبلیغات

اینم بگم سایتی که زیر 1سال است افتتاح نشده زیاد نباید به رتبه و بازدیدش کار داشت برای اینکه ثبات خودش را حفظ و کاربران خودش را جذب کنه

دوستان خیلی ممنون که تجربیاتتون رو در اختیارم گذاشتید.

از امروز هدفم جهت اداره سایت عوض شد.

ممنون از علی زینلی عزیز و مسترپروگرمر

لینک به ارسال

بله

اما

به نظر شما چیکار کنم برای بهبود رتبه؟؟

چه جوری بازدید کننده برای سایت جمع کنم؟؟

در مرحله اول باید سایتتون مفید باشه برای بازدید کنندگان پس اول روی محتوا و خدمات دقیق جستجو کنید و یک سایت باشید با یه سر گردن و بالاتنه بلندتر از بهترین سایت های هم زمینه خود

بعد که همچین محتوایی رو تولید کردید باید منابع بازدید رو شناسایی کرد مثل موتورهای جستجوگر سایت های اجتماعی سایت های پر بازدید ...

بعد راهکار برای گرفتن بازدید کننده از منابع پیدا کنید مثلا برای موتورجستجوگر میتونید سئو کنید برای سایت اجتماعی خدمات خودتون رو معرفی کنید توی سایت های پربازدید هم تبلیغات بذارید و...

و در اخر صبر داشته باشید بزرگترین سایت ها چندین سال صبر کردنت تا به سود دهی برسند هرچه هدف بزرگتر صبر بیشتری نیاز داره

موفق و پایدار باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...