رفتن به مطلب

زمینه دلخواه با این شرط

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان دنبال کد زمینه دلخواه هستم ، که زمانی که مقدار داشت کلسش نمایش داده بشه

مثلا در سایت های موزیک دیدید که اگه، آهنگی کیفیت 320 نداشته باشه کلسش یا تگش ظاهر نمیشه ولی وقتی مقدار داشته باشه ظاهر میشه .

لینک به ارسال

<?php if ( get_post_meta($post->ID, 'test', true) ) { ?>

این قسمت نشان داده شود
<?php echo get_post_meta($post->ID, 'test',true); ?>

<?php } else { ?>
<?php } ?>

از این کد استفاده کنید و هر جا میخواید نشون بده با این کد اگر شما مقداری ندید بهش نشون نمیده بهتون اون تیکه رو

مقدار های test رو شما میتونید خودتون تغییر بدید

ویرایش شده توسط alivazirinia
لینک به ارسال

مرسی داداش اگه بخوام که خودش به قسمت ارسال پست اضافه بشه چی یعنی کاربر دیگه مقدار test رو وارد نکنه ؟

مثلا یه قسمت ایجاد بشه به عنوان لینک آهنگ و کاربر لینکشو درش قرار بده .

لینک به ارسال

مرسی داداش اگه بخوام که خودش به قسمت ارسال پست اضافه بشه چی یعنی کاربر دیگه مقدار test رو وارد نکنه ؟

مثلا یه قسمت ایجاد بشه به عنوان لینک آهنگ و کاربر لینکشو درش قرار بده .

<?php if ( get_post_meta($post->ID, 'test', true) ) { ?>
<a href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'test',true); ?>" >لینک دانلود 320</a>

<?php } else { ?>
<?php } ?>

شما توی قسمت زمینه های دلخواه یه متا میسازی به اسم مثلا همین test بعد مقدارش رو لینک دانلود رو قرار میدی بعد این کد رو میذاری جایی که میخوای نشون بده زمانی که توی ارسال مطلب مقدار براش بذاری نشون میده نذاری نشون نمیده میتونی جای test هر چیزی دیگه بنویسی ولی اونور باید همون اسم بنویسی توی زمینه های دلخواه مثلا اگه توی کد بذاری linkdl بعد باید توی زمینه های دلخواه هم که تعریف میکنی بذاری linkdl همین

ویرایش شده توسط alivazirinia
لینک به ارسال

ممنون داداش ولی میدونستم چطوریه

من منظورم اینه که چطور کاری کنم که کاربر لازم نباشه در زمینه دلخواه test رو وارد کنه و براش مقدار بده

میخوام یه کادر به صورت اوتوماتیک باز شه که بنویس لینک آهنگ مثلا

بعد طرف لینکشو وارد کنه .

اگه بخوام از زمینه دلخواه اونطوری که فرمودید استفاده کنم ، و زمینه هام زیاد باشه طرف پدرش در میاد :D

من یه قالب با همین قابلیت دارم ولی نمیدونم چطور استفاده کنم ازش احتمالا کد functions داره

شما راه حلی براش دارین

لینک به ارسال

برای این کار که میگی میتونی از افزونه های زیر استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/pods/

https://wordpress.org/plugins/advanced-custom-fields/

یا میتونید براش متا باکس تعریف کنید مثلا یه کادر باشه به عنوان لینک های دانلود بعد توش باشه لینک دانلود 320 : جلوش فقط طرف لینکو بذاره

با همین افزونه های که گفتم هم میشه این کارو کرد و خیلی راحت هست

لینک به ارسال

ممنون داداش ولی میدونستم چطوریه

من منظورم اینه که چطور کاری کنم که کاربر لازم نباشه در زمینه دلخواه test رو وارد کنه و براش مقدار بده

میخوام یه کادر به صورت اوتوماتیک باز شه که بنویس لینک آهنگ مثلا

بعد طرف لینکشو وارد کنه .

اگه بخوام از زمینه دلخواه اونطوری که فرمودید استفاده کنم ، و زمینه هام زیاد باشه طرف پدرش در میاد :D

من یه قالب با همین قابلیت دارم ولی نمیدونم چطور استفاده کنم ازش احتمالا کد functions داره

شما راه حلی براش دارین

بجز افزونه هایی که فرمودند این آموزش روش اضافه کردن متاباکسه به صفحه ویرایشگر اگر از آموزش هم بتونید استفاده کنید می تونید خودتون قابلیت را به قالبتون اضافه کنید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:595]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...