رفتن به مطلب

باگ های امنیتی et chat

پست های پیشنهاد شده

دوست من شما ميتونيد سايت ها را با برنامه هايي همچون Havijj تست كنيد و از باگ با خبر شويد

لینک به ارسال

برای رفع باگ های امنیتی بصورت دقیق باید کدها رو خط به خط بررسی کنید که کار زمانبری هست.

چون سیستم رو کس دیگه ایی نوشته و آشنایی با کدنویسی اون ندارید.

لینک به ارسال

دوست من در لينك زير در اين مورد بسيار بحث شده

انجمن هك

روش هاي جلوگيري و هم روش هاي شناسايي

لینک به ارسال

یکی از دوستان انجمن بم گفتن که اسکریپت های رایگان چت روم مشکل داره منم رفتم و از یه سایت طراحی چت روم پرسیدم این مشکلات اسکریپت های رایگان چی هست و گفتن که یه سری باگ یا حفره های امنیتی توی اسکریپت های رایگان چت وجود داره .و این باگ ها باعث میشه که راحت هک شه

لینک به ارسال

فکر نکنم تو انجمن بپرسی درست و حسابی جوابت رو بدن دوست عزیز

آخه به قول خودشون این باگ ها و مشکلات private و زیاد بروزش نمیدن تا ازش استفاده کنن برای هک کردن :rolleyes:

امیدوارم راهنماییت کنن ولی معمولا اینطوری مگر اینکه با دریافت هزینه این کار رو برات انجام بدن و باگ ها رو براتون fix کنن

خوش باشی ;)

لینک به ارسال

برای رفع باگ های امنیتی et-chat میتونی این سیستم رو توی هاستت اپلود نصب کنی و بعد با استفاده از برنامه Acunetix Web Vulnerability Scanner اون رو اسکن کنیو باگ هایی که برنامه گزارش داد رو رفع کنی.

این ساده ترین راه بود

لینک به ارسال
Acunetix Web Vulnerability Scanner

این برنامه صرفاً یک اسکنر هست و بصورت درختی میاد مثل اسپایدر لینک ها رو بررسی میکنه و ...

در صورتیکه لینک صفحه لاگین به هیچ وجه در جایی درج نشه ، و اسم صفحه لاگین جز پیشفرض های موجود سیستم نباشه ، این برنامه علناً هیچ کار مفیدی در اون قسمت نمیتونه بکنه .

از ورژن های مختلف این برنامه برای تست ورک شاپم استفاده کردم ، جلبه که در هر ثانیه بین 5 تا 10 درخواست ارسال کرده ، لاگ سیستم رو قعال کرده بودم ، هر تستی که کرده بود برای پیدا کردن صفحه ادمین 404 گرفته بود . :D

جالب اینجاست از سایتشون یه سری تبلیغات ایمیل برام اومد که یه سری ادعاهای بی خودی کرده بودن که فلان و فلان دارن ازش استفاده میکنن (سایتهای کله گنده آمریکا)

بلاشک برای تست بهترین برنامه هویج هست که اونم نیازمند اطلاعات برنامه نویسی و آزمون و خطا هست .

متاسفانه این دوستون فقط گفته باگ امنیتی !

در حقیقت انوع باگ امنیتی داریم که فقط اسموشن رو بنویسم دو صفحه میشه .

برای بررسی و تست یک برنامه ، باید به یک شرکت معتبر داده بشه که از لحاظ مختلف تست بشه همچنین سوس برنامه هم ارائه بشه .

به قول یکی از دوستان ، شما نصب کنید ، بذارید مشکل بوجود بیاد بعد دنبال راه حل باشید ^_^

لینک به ارسال

این برنامه صرفاً یک اسکنر هست و بصورت درختی میاد مثل اسپایدر لینک ها رو بررسی میکنه و ...

در صورتیکه لینک صفحه لاگین به هیچ وجه در جایی درج نشه ، و اسم صفحه لاگین جز پیشفرض های موجود سیستم نباشه ، این برنامه علناً هیچ کار مفیدی در اون قسمت نمیتونه بکنه .

از ورژن های مختلف این برنامه برای تست ورک شاپم استفاده کردم ، جلبه که در هر ثانیه بین 5 تا 10 درخواست ارسال کرده ، لاگ سیستم رو قعال کرده بودم ، هر تستی که کرده بود برای پیدا کردن صفحه ادمین 404 گرفته بود . :D

جالب اینجاست از سایتشون یه سری تبلیغات ایمیل برام اومد که یه سری ادعاهای بی خودی کرده بودن که فلان و فلان دارن ازش استفاده میکنن (سایتهای کله گنده آمریکا)

بلاشک برای تست بهترین برنامه هویج هست که اونم نیازمند اطلاعات برنامه نویسی و آزمون و خطا هست .

متاسفانه این دوستون فقط گفته باگ امنیتی !

در حقیقت انوع باگ امنیتی داریم که فقط اسموشن رو بنویسم دو صفحه میشه .

برای بررسی و تست یک برنامه ، باید به یک شرکت معتبر داده بشه که از لحاظ مختلف تست بشه همچنین سوس برنامه هم ارائه بشه .

مرسی از توضیحتون

به قول یکی از دوستان ، شما نصب کنید ، بذارید مشکل بوجود بیاد بعد دنبال راه حل باشید ^_^

ولی همیشه میگن پیشگیری راحتر و بهتر از درمان هست :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...